26 Şubat Söz Dizisi Pencereden kar Geliyor Aman Annem gurbet bana zor geliyor türküsü

Söz dizisinde birbirinden güzel türküler çalmaya devam ediyor. 26 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak olan söz dizisinin yeni 35. bölümünde çok güzel bir türkü çalıyor, Pencereden Kar Geliyor aman annem Gurbet bana zor geliyor türküsü söz dizisinin 26 Şubat’ta yayınlanan 35. bölümünde  çalan türkü dizimizde daha önce de çalmıştı.

Ancak bu bölümdeki senaryoya o kadar güzel uyudu ki herkes merak içerisinde 26 Şubat‘ta söz dizisinde çalan türküyü Pencereden kar Geliyor Aman Annem gurbet bana zor geliyor sözlerini ve müziğini merak ederek araştırmaya başladılar. Biz de sitemizde sizler için 26 Şubat Pazartesi günü söz dizisinin 35. bölümünde çalan türkü yani Pencereden kar Geliyor Aman Annem gurbet bana zor geliyor müziğini ve türkünün sözlerini sizler için buraya yazıyoruz.

Pencereden Kar Geliyor, Aman Annem
Gurbet Bana Zor Geliyor, Aman Annem
Gurbet Bana Zor Geliyor, Ben Öleyim

Sevdiğimi Eller Almış, Aman Annem
O Da Bana Ar Geliyor, Aman Annem
O Da Bana Ar Geliyor, Ben Öleyim

Kekliğimi Doyurdular, Aman Annem
Kanadını Ayırdılar, Aman Annem
Kanadını Ayırdılar, Ben Öleyim

Bu Nasıl Zalim Yaraymış, Aman Annem
Beni Senden Ayırdılar, Aman Annem
Beni Senden Ayırdılar, Ben Öleyim

26 Şubat Söz Dizisi Pencereden kar Geliyor Aman Annem gurbet bana zor geliyor türküsü Fragmanı burada..

26 Şubat Söz Dizisi Pencereden kar Geliyor Aman Annem gurbet bana zor geliyor türküsü tamamını dinlemek için bu müziği dinleyebilirsiniz..

Söz Dizisi Pencereden kar Geliyor Aman Annem gurbet bana zor geliyor türküsü

YORUMLAR

  1. Gerçekdende Şarkını Dinleyende Gözden Yaş Axır İnsan Gerçekdende Kurbete Düşende Heyatımızı Kar Deneçikleri Bezeyir Pencereden Kar Geliyor Aman Annem Kurbet Bana Zor Geliyor Kurbetde Olmak Hem Veten Ücün Hemde Ane Ücün Açıdı Bir İnsan Kurbetdedise Onun Zaten Pençeresine Kar Geliyor Allah Hec Kimi Kurbet Yere Kismet Etmesin Amin İnsanın Veteninin Yerin Heçne Vermez Ne Olur Olsun Bele Bir Ane Bir Veten Heyatda Önemlidi Allah Anemizide Vetenimizide Her Zaman Var Etsin Amin

  2. türkü çok duygusalllll yaaaa ağlamamakiçin zor tutum kedimi

    1. Bende kendimi ağlamamak için zor tuttummmmmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.