27-28 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Programı Konukları Video Tekrarı

Fox tv de yeniden ekrana dönen ve oldukça enerjik bir şekilde programına başlayan Zuhal Topal bir sezonun ardından yeniden izleyicisine kavuştu. FOX’un yeni yarışma programı ‘Zuhal Topal’la Sofrada oldukça renkli bir programla giriş yaptı yeni sezona herkesten erken bir şekilde..

27-28 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Programı pazartesi ve salı günleri neler olacak nasıl bir yarışma izleyeceğiz az çok belli olmaya başladı. Zuhal Topal yemek yarışması Konukları Video Tekrarını buradan sizlere sunmaya çalışacağız. Programın günü ve saati, yani yayın tarihi belli oldu!

27-28 Ağustos 2018 Zuhal Topal’la Sofrada Programı: Programda her gün bir gelin ve kayınvalidenin evine konuk olunacak, bu yeni formatla Zuhal Topal tüm içtenliğini kullanacak ve kendi zaten seviliyor ama programını da sevdirmeye çalışacak.. Gelinler hazırladıkları menüyü pişirecek, kaynanalar puan verecek derken akıp geçecek program..

27-28 Ağustos Zuhal Topal'la Sofrada Programı tekrarı

27-28 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Programının konukları belli olduğunda buradan sizlerle paylaşacağız ve kimin evine gidildi ise o ev sahipleri hakkında kısa bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Dual Yapım’ın yapımcılığını, Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstleneceği program 27 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.30’da FOX’ta!

27-28 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Programı tekrarları ile her gün dizihaberi.tv de sizlerle buluşmaya devam edecek..Zuhal Topal'la Sofrada Programı tekrar videoları fox tv

27 Ağustos pazartesi 28 Ağustos 2018 salı Zuhal Topal’la Sofrada Programı Konukları Video Tekrarını buradan izleyebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2018