27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bir Zamanlar Çukurova Avlu Çarpışma

27 Aralık 2018 Perşembe günü Reyting Sonuçlarında her hafta perşembe günlerine damga vuran Bir Zamanlar Çukurova ve genelde 2. sırada yer bulan Avlu ile beklentileri karşılamayan Çarpışma dizisi ve Muhteşem ikili dizileri merak ediliyor. Bizde burada sizler için 27 Aralık 2018 Perşembe Reytingleri nasıl Ab ve Total sıralaması sonuçları hakkında bilgiler yazacağız.

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bir Zamanlar Çukurova Avlu Bizim Hikaye Çarpışma Ab Total Reytingleri27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarında yarışan diziler bakalım nasıl sonuçlar alacak izleyip göreceğiz. Bu hafta Çarpışma dizisi için çok kritik bir hafta, Muhteşem İkili dizisi için de ya tamam ya devam haftası olacak. 27 Aralık 2018 Perşembe Reytinglerinde dizilerin alacağı Ab ve Total reytingler oldukça önemli..

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Çarpışma Bir Zamanlar Çukurova Avlu Bizim Hikaye gibi dizilerin yarışacağı oldukça çekişmeli bir gün olacak reytinglerde. Çarpışma dizisi 5. bölümde bakalım nasıl bir reyting alacak, Biz zamanlar Çukurova dizisi yine liderliğini devam ettirecek mi? 27 Aralık 2018 Perşembe reytinglerini burada sizler için detaylıca analiz edeceğiz.

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları ab totalde oldukça renkli bir gün yaşayacak bu hafta tv ekranındaki izleyiciler. Reytinglerde mücadele eden dizilere Çarpışma dizisi de eklendi. 27 Aralık 2018 perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova ATV de, Bizim Hikaye Fox TV de, Avlu dizisi Star TV de, Muhteşem İkili Kanal D de, Çarpışma dizisi ilk Bölümüyle Show TV de, 3’te 3 Tarih TRT 1 de ve Çakallarla Dans TV 8 de ekrana gelecek ve reyting almaya çalışacaklar.

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Çarpışma mı Bir Zamanlar Çukurova mı?

Önceki haftalarda reytingler daha çok merak ediliyordu ancak son haftalarda yeni diziler ile perşembe günü iyice karışmaya başladı. Muhteşem ikilinin beklenen performansı gösterememesi ile adeta havası bozuldu. 27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları yeni dizi Çarpışma ile yeniden hareketlenecek. Muhteşem İkili Bir Zamanlar Çukurova Avlu ve Bizim Hikaye, Çarpışma ve 3 te 3 tarih gibi dizi ve programlardan hangileri reytinglerde ön plana çıkacak merak konusu oldu. İşte sizler için hazırladığımız detaylar ve analizler:

Reyting Sonuçları 27 Aralık 2018 PerşembeBu gün en merak edilen konulardan birisi 27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları olacak ve dizilerin alacakları sonuçlar herkesi merak ettirecek kadar önemli olmaya başladı. 27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarında en merak edilen dizi Kıvanç Tatlıtuğ ile Çarpışma dizisi olacak. Bir Zamanlar Çukurova Bizim Hikaye ve Muhteşem ikili dizileri arasındaki rekabete Çarpışma dizisi de eklenince bakalım Ab ve Total reytinglere nasıl yansıyacak 27 Aralık perşembe günü..

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Çarpışma Bir Zamanlar Çukurova Avlu Bizim Hikaye
AB REYTİNG

TOTAL REYTİNG

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarını bu içeriğimizde sizlerle paylaşacağız. 27 Aralık perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova / ATV  de Bizim Hikaye / Fox TV de  Avlu / Star TV de, yeni dizi Muhteşem İkili (4. Bölüm) / Kanal D de, Çarpışma (Yeni Dizi) / Show TV de, 3’te 3 tarih / TRT 1 de, Çakallarla Dans 2 / TV 8 de ve Elif / Kanal 7 de yayınlanacak 27 Aralık perşembe günü reyting almaya çalışacak.

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab – Total) Sıralaması İzlenme Oranları nasıl bu konuda bilgiler vereceğiz. Sevilerek izlenen dizilerin en çok yer tuttuğu perşembe günü reytingleri oldukça merak ediliyor. 27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab – Total) Reytingleri bakalım nasıl bir sonuç ortaya çıkaracak. Tv ekranlarında en çok merak edilen dizilerin 27 Aralık perşembe reyting sonuçlarında Çarpışma, Muhteşem İkili, Avlu, Bir Zamanlar Çukurova ve Bizim Hikaye gibi diziler oldukça önemli bir yer tutuyor.

27 Aralık 2018 Perşembe reyting sonuçları27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab )

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Total)

1. Bir Zamanlar Çukurova / ATV Ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Bir zamanlar Çukurova haftalık reytingler de olduğu gibi günlük reytingler de de oldukça kaliteli bir dizi olduğunu uzun süre devam edeceğini bir kez daha göstermiş oldu. geçtiğimiz hafta 10 üzerindeki Total reytingler ile ilk sırada yer alan dizi Bu hafta da kesinlikle bir numara olacağını ve 27 Aralık 2018 Perşembe günü reytingleri ilk sırada AB ve Total reytinglerinde bir olacağını bize gösterdi. Gelecek haftalarda başlayacak olan Muhteşem İkili ve çarpışma gibi diziler bakalım bir zamanlar Çukurova dizisinin reytinglerini nasıl etkileyecek izleyip göreceğiz.

2. Bizim Hikaye / Fox TV ekranlarında devam eden ve Geçtiğimiz sezon ilk sırayı kimseye bırakmayan bizim Hikaye dizisi bu sezon bir zamanlar Çukurova dizisi ne başlaması ile birazcık kan kaybetse de yine de ilk sıralardaki yerini korumaya devam ediyor. 27 Aralık 2018 Perşembe günü reyting sonuçlarında bizim Hikaye dizisi bir zamanlar Çukurova dan sonra 2. sırada yer alacak gibi görünüyor. özellikle dizinin yeni bölümleri daha çok reyting alacak diye düşünüyoruz.

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab - Total)

3. Avlu / Star TV Geçtiğimiz sezon Bir ara bir sıraya kadar yükselen Avlu dizisi bu sezon biraz reytinglerde kan kaybetmiş görünüyor. Avlu dizisi 27 Aralık 2018 Perşembe günü reyting sonuçlarında bakalım kaçıncı sırada yer alacak ve nasıl bir reyting sonucu alacak izleyip göreceğiz Geçen hafta Avlu dizisi reyting sonuçlarında 5. sırada yer almıştı.

4. Çakallarla Dans 2 / TV 8 ekranlarında 27 Aralık perşembe günü Çakallarla Dans 2 isimli Türk filmi yayınlanacak. çok fazla reyting almayacağını düşündüğümüz Çakallarla Dans 2 filmi bakalım reytinglerde kaçıncı sırada yer alacak Bizler de oldukça merak ediyoruz.

5. Muhteşem İkili / Kanal D ekranlarında 29 Kasım 2018 perşembe günü yayınlanacak olan olan Muhteşem ikili dizisi ilk bölümü ile Kanal D’de reyting alabilecek mi reytinglerde Kanal D’ye kaçıncı sıraya düşecek son aylarda büyük bir reyting kaybı yaşayan Kanal D Büyük ihtimalle bu ve buna benzer dizilerle de reytinglerini yükseltmeye devam edecek gibi görünüyor. 27 Aralık Muhteşem İkili dizisi reyting sonuçları oldukça merak ediliyor.

8 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab - Total) Reyting sıralaması en çok hangi dizi izlendi

6. 3’te 3 tarih yarışması / TRT 1 ekranlarında pazar Akşamları sevilen tarih yarışması 3 te 3 tarih yarışması çarşamba ve perşembe günleri Trt1 de ekrana geliyor. 29 Kasım 3 te 3 Tarih bu hafta perşembe günü de yeni bölümü ile yayınlanacak. TRT 1 ekranlarındaki reyting mücadelesi Özel kanallarla başa baş devam ediyor. 27 Aralık 2018 Perşembe reyting sonuçlarında bakalım TRT 1’de 3 te 3 tarih yarışması programı kaç oranında AB ve Total reyting alacak izleyip göreceğiz.

7. Çarpışma Yeni dizi/ Show TV ekranlarında bu hafta ilk bölümü ile Çarpışma dizisi yer alacak. Çarpışma 27 Aralık perşembe akşamı Show TV tarafından izleyicilere sunulsa da gelecek haftalarda çarpışma dizisinin perşembe günlerinde nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor. Show TV Çarpışma dizisinin tekrarlarını perşembe akşamları diziden hemen sonra yayınlayarak 27 Aralık 2018 Perşembe reyting sonuçlarında tutunmak istiyor. 27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarında Çarpışma dizisi ile Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi en çok merak edilen dizilerin başında geliyor..

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab – Total) Reytingler

1. Bir Zamanlar Çukurova / ATV
2. Bizim Hikaye / Fox TV
3. Avlu / Star TV
4. Muhteşem İkili (7. bölüm) / Kanal D
5. Çarpışma dizisi 5. Bölüm / Show TV
6. 3’te 3 Tarih / TRT 1
7. Çakallarla Dans / TV 8
8. Elif / Kanal 7

Perşembe akşamları tam bir cehennem topuna dönmeye hazırlanıyor… Bildiğiniz gibi Show Tv’nin 27 Aralık perşembe yayına vereceği Çarpışma dizisi Perşembe akşamı yayınlanacak. KanalD’nin yeni dizisi Muhteşem Ikili Perşembe yayınlanıyor ama pek tutmadı gibi sanki, artık ilerleyen haftalarda erken final kararı beklenebilir, zamanla iddialı olup olmadığını  göreceğiz.

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarında sürpriz sıralama: Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 10 üstü reyting alıyor, onun yayında Bizim Hikaye ve Avlu 5.5-6 arasında reyting alıyor. Çarpışma dizisi bakalım diğerleri çarpabilecek mi? Eğer diğer 2 dizi Perşembe olursa o zaman dengeler büyük ölçüde değişecek ve hatta şok olacağımız tablolar bile görebiliriz. Sizce bu 2 dizi Perşembe akşamları nasıl dengeleri değiştirecek?

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab - Total)27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab – Total) Reytingleri

27 Aralık 2018 Perşembe REYTİNG SONUÇLARI

Tüm kanallara ait 27 Aralık reyting sonuçları. 27 Aralık Rating sonuçları Total, 27 Aralık AB ve 20+ABC1 olarak aşağıda listeleniyor.

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları (Ab )

1. Bir Zamanlar Çukurova / ATV
2. Bizim Hikaye / Fox TV
3. Avlu / Star TV
4. Muhteşem İkili (8. Bölüm) / Kanal D
5. Çarpışma dizisi ilk Bölüm / Show TV
6. 3’te 3 Tarih / TRT 1
7. Çakallarla Dans / TV 8
8. Elif / Kanal 7
Sizlerde bu akşamki reyting sıralaması hakkında fikirlerinizi yazın aşağıya. Bir Zamanlar Çukurova mı yoksa Çarpışma dizisi mi ya da Muhteşem İkili mi?

PERŞEMBE REYTİNG YORUMLARI ANALİZİ:

Bir Zamanlar Çukurova
Zirvede tek başına takılmaya devam ediyor. Kanalını fazlasıyla memnun eden dizi önümüzdeki sezona şimdiden göz kırpıyor gibi, dizinin hikayesi çok iyi ve ilerleyiş şekli çok hızlı. Gayet Başarılı Bir şekilde alıyor senaryo ve buda seyirciyi kendisine çekmeyi başarıyor. Bakalım Çarpışma gelince ne olacak?

Avlu
Bu haftanın bölümü düşüş yaşadı, fakat halen şu anlık Star Tv için yetiyor Cun ku elinde çok güçlü başka bir dizi yok. Geçen sene 7 üstü reytingler gören dizi ne yazıkki Bir Zamanlar Çukurova başladıktan sonra seyircisini oraya kaptırdı. Önümüzdeki haftalarda 6 reyting üstüne yeniden çıkabilir, tabi Çarpışmadan etkilenmezse.

Bizim Hikaye
Total iyi AB vasat gidiyor. Sezon bu şekilde tamamlayabilir sonuçta perşembe akşamları Fox Tv’nin elinde başka bir proje yok. Önemli Olan 7-8 almak değil zaten, eğer dizi kendi masraflarını karşılıyorsa ve kazandiriyorsa ozaman bir sıkıntı olmuyor.

Muhteşem Ikili 
Geçen haftaya göre bir ilerleme yok ne yazıkki. Dizinin maliyeti yüksek ve bu reytingler onu karşılamaz, Dizi bir an önce yükselmeli yoksa KanalD fişini çeker. Dizi Çarpışma gelince en çok etkilenen dizi olacaktır diye düşünüyorum.

Çarpışma dizisi ilk bölüm:
Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Pamuk gibi ünlü yıldızların ve oyuncuların yer aldığı Çarpışma dizisi ilk bölümü ile çok beğenilecek, aksiyon hareket macera, ne ararsanız var..  Çarpışma dizisi başlayınca Muhteşem İkili iyice düşecektir reytinglerde, Bir Zamanlar Çukurova da bir miktar reyting kaybeder diye düşünüyoruz.

Çarpışma dizisine şok reyting sonucu.. 27 Aralık perşembe ilk bölümü ile ekrana gelen Çarpışma dizisi aldığı total reytinglerle şok etti izleyenlerini. Oldukça aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı dizinin 1. bölüm finali nefesleri kesti ama izleyenleri bir türlü çekemedi diziye.. Çarpışma dizisi ilk gün total reytinglerde adeta şok yaşadı ve 10. sırada yer alabildi. 3.99 total reyting ile ancak 10. sırada kendine yer bulan Çarpışma dizisi Bir zamanlar Çukurova dizisinin tahtını yerinden etmeyi bir tarafa bırakın sallayamadı bile. Ve daha üzücüsü Çarpışma dizisi bu gidişle çok fazla sürmeden erken final yapmak zorunda kalabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

27 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bir Zamanlar Çukurova Avlu Çarpışma (12 Yorum)

  1. carpısma cok basarılı bır dızı gıbı gozukuyor ama gunu bence cok yanlıs.. avluda kıtleye gore hareketlı bana gore muhtesem ıkılıde basarılı oyuncularıyla guzel bır dızı ama gun tercıhlerı cok yanlıs dıger gunlerde cok sacma dızıler mevcud gun tercıhlerınden dolayı final yapacak cok dızı olacak uzucu bır durum :S

  2. Muhteşem Ikili çok iyi bildiğimiz amerikan filminin kötü bir kopyası. Çukurova modasi gecmis eski bir türk filmi havasinda. Vee tabi ki konusu ile oyunculari ile Çarpışma izlenir. Ama artık izleyicimizin kalitesi ile orantılı reyting sonucu çıkıyor tabi ki.. Gerçi tüm ülkede 2200 televizyona takılı reyting aletinin ne anlamı varsa..

  3. ❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️ZÜLEYHA AŞKI ÜCÜN SAVAŞDI ÇOÇUĞUN KAYIP ETDİ DEMİR ONA ÇEZA VERDİ BU DOĞRU DEYİL BİR ANENİ ÇOÇUĞUNDAN AYIRMAK ÇEZALANDIMAK HECDE ADİL DEYİL ANE MÜKEDES ÇOÇUK ONUN GÖZ BEBEKİ ZÜLEHA MUTSUZ BİR KADIN NE AŞKI MUTLU NE YUVASI BİR YALAN ONUN HAYATIN KARALTDI KARANLIKLARLA ZÜLEHA YÜRÜYEÇEK ÇUKUROVA ONU MUTLU BİR YUVAYA APARAÇAK BU YUVAYA KOVUŞMAK ÜCÜN KAN AKAÇAK BU KAN AŞKA BAĞLI HEKAYE MUTSUZ AŞK SEVGİYE BAĞLI SONU GÖZ YAŞI İLE BİTMESİN AMA MÜMKÜN DEYİL ZÜLEHANIN AŞKIN HER TEREFİ TİKANLI BU TİKANLARIN EHATESİNDE YILMAZ DEMİR VAR BU AŞK AÇI DİZİ KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

  4. ❤️Bir Zaman Çukurova❤️Dizisi Dizinin Hekayesi Üzüçü İki Hayatın Sonu iyi Olamaz iki Hayatda Aşk Ve Sevgi Ücün Mübarize Aparır Çukurovanı Kemli Günler Gözleyir Yılmaz Aşkı Ücün Savaşıp Emire Bağlı İnsanları Özüne Yaklaşdırır Emir Onun Gözünde Kötü EMİR Onun Aşkın Karısın Elinden Almış Birisi Bu Doğru Deyil Yılmazın Özünü Koruma Yalanları Hayatın Parcaladı Yılmaz Bu Parcaların Kisasın Emirden Cıkaçak Yılmaza Yardım Eden İnsan Emirin AİLESİNE ZERER VERMİŞ BİRİ BU İNSANIN ÜZGÜNLÜKÜNDE AŞK SEVGİ BAĞLILIĞI OLMASIN GÖSTERİR EMİRİN ANESİNE SEVGİSİ OLDUĞU HİS OLUNUR YILMAZIN HAYATI O İNSANIN HAYATINA BENZER BU DİZİNİN SENARYOSU AŞKA SEVGİYE ÜZÜNTÜYE YÜKLENMİŞ BU HEKAYE İYİ FİNALA BİTEMEZ İKİ AŞK MUTLU OLAMAZ ÇUKUROVA GÖZEL AŞKI İSE MUTSUZ AŞK SEVGİ MÜBARİZE DEYİL AŞK SEVGİ HAYATDA MÜKEDES ONU KORUMAK LAZIM NE YAZIKI İNDİKİ DİZİLERDE AŞK SEVGİ HER ZAMAN MUTSUZ❤️❤️BİR ZAMAN ÇUKUROVA❤️❤️DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

  5. ❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️DİZİSİ YILMAZ VE DEMİR DÜŞMENLİYİ ÇUKUROVA AİLESİNE ÇOK ZERER VEREÇEK ÇUKUROVA AİLESİNİN GİZLİ DÜŞMENLERİ HER TEREFİ BÜRÜDÜ DEMİR GİZLİ DÜŞMENLERDEN HABERSİZ KONAĞIN İCERİSİNDE DÜŞMEN DEMİR YILMAZIN OĞLUN BAĞRINA BASARAK MUTLU OLUR ANESİ BU DURUMA MUTLU OLUR ZÜLEYHA GİZLİ GÖZ YAŞLARI TÖKÜR BU GÖZ YAŞLARI AŞKI VE SEVGİSİ ÖZGÜRLÜKÜ ÜCÜN ONUN ÖZGÜRLÜKÜ GÖZ YAŞI OLDU DEMİR AŞKI ÜCÜN İNSANLARA ZERER VERİR ZÜLEYHANIN KAYIP ETME KORKUSU ONU KORKUTUR DEMİR NE KEDER YALNIŞIN DÜZELTSEDE OLMAYAÇAK İNSANLARIN YUVALARI YANDI HAYATLARI KORKU İÇİNDE OLDU ONLARA DEMİR YARDIM ETSEDE YUVALARIN DAĞINTISI HEP GÖZLERİNİN ÖNÜNDE OLAÇAK DEMİR YILMAZIN OĞLUN BİLMEYEREK BAĞRINA BASDI VE ÇUMUROVANIN VARİSİ ETDİ ÇOÇUĞUN HAYATI TEHLÜKEDE DEMİR YILMAZ DÜŞMENCİLİKİ ÇOÇUĞA ZERER VEREÇEK ÇOÇUĞU YILMAZ OĞRYAMAZ ÇOÇUĞU ZÜLEYHANIN ÖÇEY ABİSİ KAÇIRA BİLER PARA PUL ÜCÜN YILMAZ DEMİRİN DÜŞMENİ KONAĞIN HER TEREFİ DEMİRİN DÜŞMENİ OLDU BELE ÇOÇUKUN YOKLUĞUN ÖLMÜŞ BİLEÇEKLER BEŞİKİN BELE KAYADAN ATA BİLEÇEKLER YILMAZIN BABA DEDİYİ İNSANIN DEMİRİN AİLESİ İLE ÇOK YAKIN DÜŞMEN OLDU BELE ZÜLEHANIN ABİSİ YILMAZIN BABA DEDİYİ İNSANLA BİR OLA BİLER BELE ÇOÇUĞU KAÇIRA BİLERLER DÜŞMEN DÜŞMENDİ DÜŞMENİN ÜZÜ GİZLİ OLUR BELE GÖREMEDİYİMİZ GİZLİ ÜZLER DEMİR OĞLUNUN YOKLUĞUNA DAYANAMAZ KONAKDA OLANLARDAN KİSAS CIKAÇAK BELE YILMAZIN BABA DEDİYİ İNSAN DEMİRİN AİLESİN KECMİŞİN İZİ İLE GEDEN GİZLİ DÜŞMEN SON ANDA BU DÜŞMEN ÜZE CIKAÇAK ÇUKUROVA DÜŞMENCİLİKİ YOK OLAÇAK❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️DASTANI DİLERDE DASTAN OLAÇAK DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2018