27 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Mehmet bir Cihan Fatih Kadın Edho

Geçen hafta yeni başlayan dizilerden birisi olan Mehmet bir Cihan Fatihi dizisi bu haftanın en çok merak edilen dizisi kuşkusuz. 3. Sırada başladığı yarışta ilk sıraya mı geçer yoksa meraklı izleyiciler veya tepki kampanyaları diziye nasıl bir etki yapacak bizlerde merak ediyoruz doğrusu: 27 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Mehmet bir Cihan Fatih Kadın Edho gibi dizileri burada analiz edeceğiz.

27 Mart 2018 Salı günü reytinglerde nasıl bir sonuç ortaya çıkacak yeni başlayan dizi Mehmet bir Cihan Fatih’i ne kadar reyting alacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting oranları iyice düşecek mi Kadın dizisi geçen hafta 1. olmuştu bu hafta da yine liderliğini sürdürecek mi ne yoksa yerini Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi ne bırakacak mı gibi sorular oldukça merak ediliyor, bizde 27 Mart reytinglerini sizler için değerlendirmek istiyoruz.

Geçen haftanın (20 Mart salı) lideri olan kadın dizisi Fox TV ekranlarında yine Lider olabilecek mi yoksa yerine Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine mi bırakacak bu hafta çok merak ediliyor. Kadın dizisi yerini sağlamlaştırsa da geçen hafta ilk bölümü ile reyting mücadelesine hızlı bir giriş yapan Kenan İmirzalioğlunun Fatih rolünü canlandırdığı gibi bir çok eleştiri alsa hatta izlemeyin diye kampanyalar oluşturulsa bile yine izlenecektir ancak reytingleri 27 mart salı günü nasıl olacak acaba?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden salı gününün liderliğini devralan kadın dizisi bakalım yerine Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine bırakacak mı 27 Mart salı reytinglerinde ve AB Total sonuçlarında göreceğiz. Ufak Tefek cinayetler dizisinin düşüş gösterdiği geçtiğimiz hafta Trt1 de Kurtlar vadisi yayınlanmıştı. İşte bugünün önemli dizileri:

1. Mehmed Bir Cihan Fatihi / Kanal D
2. Kadın / Fox TV
3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / ATV
4. Ufak Tefek Cinayetler / Star TV
5. Yetenek Sizsiniz Türkiye / TV 8
6. Karadağ – Türkiye Maçı / TRT 1

27 Mart 2018 Salı reytingleri nasıl olacak bu konuda sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir 27 Mart 2018 Salı günü reyting sonuçları hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

27 Mart Salı reytingleri Çarşamba günü saat onda resmi olarak açıklanır açıklanmaz aşağı eklenerek güncellenecektir. Şimdilik geçen haftanın sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

27 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları Mehmet bir Cihan Fatih Kadın Edho (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2018