27 Mayıs Söz Dizisi 84. Bölümde Neler Olacak? Fragmanı Tüyolar


27 Mayıs Söz Dizisi 84. Bölümde Neler Olacak?  Tüyolar.. Söz Dizisi 83. Bölümde Neler Yaşandı ? Söz Yavuz komutan öldü!

Söz dizisi 2020 de devam edecek mi

Söz Dizisi 83.Bölümün ardından Söz Dizisi 84.Bölüm tüyoları geldi. 27 Mayıs Söz dizisi 84. Bölüm fragmanı özeti tüyoları çekim setinden sızdırıldı. Bakalım 27 Mayıs günü yayınlanacak olan Söz dizisi 84. Bölümde neler olacak ? 84. Bölüm fargmanından gelenler ne ? Söz dizisi final tarihi ne zaman ?

 Söz Dizisi 83. Bölümde Neler Oldu ? Yavuz komutan öldü!

Erdem’in üzerine patlayıcı yerleştirilmiştir. Bu patlayıcıdan kurtulabilmenin tek yolunun  Dragan olduğunu bilen Tim Dragan’ı devreye sokmamamk için ellerinden geleni yapmışlardır. Bu sıarada yaralı olan Dragan bir çatışmanın içinde kalmıştır ve durumu hiç iyi değildir. Timdekiler ve Yavuz komutan, Erdem’i hayatta tutabilmek için başka yollar denemek zorudadırlar. Yavuz’un sakladığı hastalığını Tim bu operasyonda öğrenir. Yavuz’un sağlık durumu gittikçe kötüleşmektedir.

Tim’in komutanlarının hayatını kuratarabilmek  için Dragan’da ki  panzehiri bir şekilde almaları gerekmektedir.Yavuz komutanın durumu dahada kötüye gitmeden panzehire ulaşabilmek için plan yaparlar. Fakat planlarını hayata geçirebilmeleri için ilk olarak Dragan’ı bulmaları gerekmektedir. Tim’in kilit noktalarında olan bütün arkadaşlarını kaybeden Dost artık büyük bir hamle yapmak ister. Sınırlarımıza kurulmayı hedefleyen terör devletinin kurulmaması için gerekirse canını vermeyi göze almıştır. Tim bu hamle için hazırlanırken herkesi deriden sarsan bir olay gerçekleşir ve Yavuz komutanın kalbi durur….

Söz Dragan nasıl kurtuldu? Söz Yavuz komutan ölmeyecek! Söz Dragan nasıl kurtuldu? Söz Yavuz komutan kurtuldu !!! Yavuz komutan Dragan’ı köşeye sıkıştırıyor.

Di Rabakko adamları tarafından helikopter ile Yaralı olarak kurtulan Dragan uyanır ve ayağa kalkar. Hastaneyi arar ve yaşadığını bildirerek göz dağı verir ve panzehiri hiçbir şey karşılığında vermeyeceğini söyler. O sırada Yavuz komutan ve timi Draganın olduğu yeri basar şoka giren Dragan nasıl böyle bir şey olur diye sinir küpü olur. Di Rabakko ile Dragan’ın arkasından plan yapan Yavuz komutan ve ekibi Draganı köşeye sıkıştırır ancak ani bir hareketle kendini yer altı sığınağına kilitleyen Dragan saklanmayı başarır. Sıkışıp kaldığı sığınaktan çıkıp kaçmaya başlar daha sonra kaçarken Dragan Yavuz komutan tarafından yakalanır Bu esnada yavuz komutan timi tarafından vurulan Dragan yaralanarak bataklığa düşüyor boğularak ölüyor!

Söz yavuz komutanın kalbi duruyor!!

Durumu iyice kötüye giden Yavuz ve tim Panzehirin yerini Di Rabakkonun adamından öğreniyorlar ve panzehirin bulunduğu teröristlerin olduğu yeri basıyorlar ve bölgeyi temizliyorlar ve Yavuz komutan daha fazla dayanamayıp bayılıyor tim panzehiri şiddetli çatışma anında aramaya devam ediyor ve sonunda kırmızı şişelerin içinde olan panzehiri buluyorlar. Ve Yavuz komutana panzehri enjekte ediyorlar.

Panzehirin vurulması bile etki etmeyen Yavuz komutanın kalbi duruyor ancak Keşanlının masajı sonrası tekrar kalbi atmaya başlıyor ve Yavuz komutan kurtuluyor…

Söz 84. Sezon finali bölümünde neler olacak?

Tüm terör örgütü liderleri birleşerek hain bir planla tüm gücüyle saldırı yapacaklar Erdem yarbay Yavuz komutan ve timdekiler karşı saldırı için tüm sevdiklerinden helallik alarak savaşa girerler şiddetli çatışmada yaralı ve ölülerin olacağı kesin…

Söz Dizisi Final Tarihi Belli Oldu

Söz dizisi fanatiklerine kötü bir haberimiz var. Pazartesi akşamları Star Tv’de  3 sezondur sevenlerini ekran başına toplayan  Söz dizisi 27 Mayıs günü ekranlarda olacak olan 84. Bölüm’ü ile seyircilere veda edecek.

Söz Dizisi Reytingleri

Her hafta pazartesi günü Star Tv ekranlarında yayınlanan söz dizisi Star Tv’nin en iyi reyting oranlarına sahip dizileri arasında geliyor. Söz dizisi geçtiğimiz hafta reyting sonuçları :

Söz Dizisi 84. Bölüm Fragmanı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019