27 Mayıs Zalim İstanbul Ceren Bebeği Öldürecek mi? 9. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul Ceren bebeği öldürecek mi merak konusu oldu. Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı gelecek bölüm hakkındaki tüyolar ve 27 mayıs Ceren’in kararı güne damgasını vuracak.

Zalim İstanbul 9. Bölüm Fragmanı

Ceren evlilik planları için hamilelik oyununu gerçekleştirmişti. İstediği gibi olmayan olaylar sonunda Ceren bebeği öldürecek mi? Kendi planı içerisinde kendisi boğulan Ceren şimdi ne yapacak? Karnındaki bebeği aldıracak mı? 2 ay önce yayına başlayan dizi aldığı reytinglerden memnun. Gelecek sezon için de yayında olacağa benziyor. Bunun ile alakalı resmi açıklama henüz yapılmadı.

27 Mayıs Zalim İstanbul Ceren Bebeği Öldürecek mi 9. Bölüm Fragmanı

Şeniz’in kusursuz dediği plan Ceren’in içinde patladı. Ne yapacağını bilmiyor. Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı da çaresizlik içerisinde oyuncuyu gösterdi. Peki şimdi planın sahibi Şeniz ile Ceren’in arası nasıl olacak? Masaya Cenk yerine Nedim gelmesi ile şok olan Ceren para için durumu kabul eder. Ancak bu durum 9. bölümde Ceren tarafından devam ettirilebilir olmayacak. Ceren Nedim ayrılacak mı merak içerisinde takip ediyoruz.

Zalim İstanbul Ceren ile Nedim Ayrılacak mı

Cemre kardeşine ne kadar sinirlenip kızsa da iş işten geçmiştir. Artık Kardeşine hesap sormanın bir faydası da yoktur. Seher kızını düştüğü durumdan kurtarabilmek için Şeniz’den yardım isteyecektir. Ancak Şeniz bu durumu kendi lehine çevirecek. Ailesi hakkında kendi planını uygulayacak. Cemre, Nedim’e verdiği ilaçları keserek safını iyice belli edecektir. Nedim bu durumdan nasıl etkilenecek ? Ceren ile evlenen Nedim halinden memnun ve mutludur. Ceren ise içerisinde olduğu oyunu anladığında sinir küpü olmuştur. Şuan için sessizliğini koruyan Ceren bebeğini aldıracak mı? İstediği soy ismi alan artık Ceren Karaçay olan genç güzel eşini beğenmiyor. Ancak fragmanındaki sahne ile yine odak noktasını üzerine çekmeyi başardı. Zalim İstanbul Ceren Bebeği Öldürecek mi 9. bölüm konusu olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019