27 Nisan Cuma Reyting Sıralaması Arka Sokaklar Survivor İstanbullu Gelin Aşk ve Mavi

27 Nisan Cuma Reyting Sıralaması Arka Sokaklar Survivor İstanbullu Gelin Aşk ve Mavi… Cuma akşamı yayınlanan diziler arasında reyting yarışı yine çok kızıştı. Cuma günleri yayınlanan dizi ve programları sıralayalım.  Atv de Aşk ve Mavi, Star tv İstanbullu Gelin, Tv 8 de Survivor 2018, Kanal D de Arka Sokaklar, Trt1 Payitaht Abdülhamid.

Yayınlanan diziler de programlarda çok iddaalı. Hepsinin de izleyici oldukça fazla bu yüzden de reyting sıralaması her hafta değişiklik gösteriyor. Geçen haftanın reyting sıralamasına göre bu haftayı değerlendirelim. Cuma günü Kanal D de yayınlanan Arka Sokaklar dizisi reyting oranı 8.07 ile 1. oldu.

Tv8 de yayınlanan Survivor 2018 de sevilerek takip ediliyor. Son zamanlarda gönüllülerin ardarda yarışmaları kazanması da seyircileri mutlu ediyor ve yarışma daha dolu dolu yaşanıyor. Survivor 2018 geçen hafta reytinginde 6.56 oranın reyting aldı. Bu reyting ile 2. sırada yer aldı.

Atv de Aşk ve Mavi dizisin de Mavi ve Ali’nin  tekrar barışması seyirciyi mutlu ederken Ali’nin annesinin vefatı ile de seyirci üzüldü. Ama dizi de Pembe’nin oyunları seyirciyi bıktırmıştı o sıralar reytng düşmüştü ve şimdi de reytinler gayet iyi durumda.

İstanbullu Gelin dizisi Startv de yayınlanıyor. İstanbullu Gelin dizisi 5.57 reyting ile 4. sırada yer aldı.  Cuma akşamı yayınlanan dizi ve programlar gerçekten sıralamada çok iddaalı oluyor Başarılı bir şekilde devam eden diziler için sezon finali tarihleri netleşme başlıyor. Bizlerde sizlerle sezon finali ya da final yapan dizileri başka konularımızda paylaşıyoruz.

Güncel dizi reyting sıralamasını saat 10:00 da sizlerle paylaşacağız. 27 NİSAN TOTAL REYTİNG;

27 NİSAN AB REYTİNGİ;

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

27 Nisan Cuma Reyting Sıralaması Arka Sokaklar Survivor İstanbullu Gelin Aşk ve Mavi (1 Yorum)

  1. Hayırlı Sabahlar Dizi Sevenler AŞK Ve MAVİ Dizisi Mavi İle Ali Barışması Cox Gözel Mavi Ve Ali Birlikde Aşklarının İziynen Davam Edeçekler Ali’nin Anesinin Ölümü Üzüçü En Cox Sevilen Oyunçu Diziden Uzaklaşdı Ali’nin Bir Üzü Keder Bir Üzü İse Mavinin Aşkı Oldu Ane Ölümü Kelbi Yaralıyır Bu Yaranı Kimse Sağaldamaz Aşk Bele ANNE Könlümün İşığı Gözümün Nyry Karanlık Dünyamın Çırağı Anne Seni Görmek Bana Verir Hyzyry Şefket Ve Merhamet Deryası Anne Benim Üzerimde Çok Senin Hakkın Şüpesiz Sensin Bana En Yakın Sensiz Dertlerimin Caresi Anne. Bil Ki Her Şeyim Feda Yğryna Severek Ölürem Senin Yoluna Ne Olur Dua Et Aciz Yavruna

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018