27 Nisan Cuma Survivor 2018 Baraka ve Ödül Oyununu Kim Kazandı

27 Nisan Cuma Survivor 2018 Baraka ve Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 yarışmasında cuma akşamları baraka ödülü oyunu oynanıyor. Baraka neden önemli? Konforlu bir baraka rahat yataklar ve huzurlu uyku demek. Yarışmacılar hiç bir ödül oyununu ve dokunulmazlık oyununu kaybetmek istemiyorlar. Bu iki takım içinde geçerli.

27 Nisan cuma günü Survivor’da oynanacak olan diğer oyunda ödül oyunu. Ödül oyunun da ekstra başka ödül olsa da en büyük ödül tabi ki yemek ödülü. Yemek hayat demek adadaki yarışmacılar için. Aç karınlarını doyurup yeni yarışmaya motive olmak istiyorlar. Ünlüler takımı bu zamana kadar sadece 2 takım arkadaşlarına veda ettiler. Ama gönüllüler takımının yarısı değişti desek yeridir.

Suvivor 2018 de cuma akşamı ödülü oyununu kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler hem baraka ödülü hem de peynirli börek kazandılar. Ardından bir  ödül oyunu daha oynandı ve karnıyarıkla pilav cacık kazandılar.

Her hafta bir arkadaşlarına veda ettiler. Bazıları elenerek bazıları da sakatlanarak yarışmaya veda ettiler. Survivor 2018’de artık gönüllüler ve ünlüler takımı güç olarak eşit diyebiliriz. Bunu haftalar önce Acun Ilıcalı demişti. Güç olarak eşitsiniz ancak gönüllülerde henüz takım ruhu yok demişti. Artık bu birlik sağlandı anlaşılan çünkü son hafta da gönüllüler yarışma başından beri ilk defa ardarda böyle oyunlar kazandılar.

Survivor 2018 de Gönüllüler ödül oyunlarını kazandıkları gibi dokunulmazlık oyunlarını da kazandılar.İki dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kazanınca ünlüler takımı 2 sefer ada konseyine gitti ve 3 arkadaşlarını eleme potasına attılar. Eleme potasındaki isimlerden olan Adem Mustafa ve Sahra’dan elenen isim Sahra oldu.

Sahra Işık başarılı bir yarışmacıydı ancak strateji olarak elenmiş olmalı. Sahra’nın elenmesi ünlüler takımını güç olarak nasıl etkileyecek göreceğiz. Survivor 2018 27 Nisan cuma günü oynanacak olan ödül oyunu ve baraka oyununun skorlarını sizlerle konumuzda paylaşacağız. Sizce bu sezon Survivor birincisi kim olabilir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2018