27 Nisan Gelin Evi Kim Kazandı Ödülü Kim Aldı?

27 Nisan Gelin Evi Kim Kazandı Ödülü Kim Aldı? Gelin Evi yarışmacı hafta için her gün saat 13:00 te Show tv ekranlarında yayınlanıyor. Her hafta değişen yarışmacılar ile yeni evli çiftlerin evlilik öykülerini dinliyor evlerine konuk oluyoruz. 5 gelin yarışmacı 5 ayrı ev ayrı öyküler…

Her hafta 5 gelinin yarıştığı programda büyük ödül beş bilezik ve beş adet tam altın. Büyük ödülü almak isteyen gelinler de kendi evlerine misafir olarak gelindiğinde ikramından evin düzenine misafirperverliğine  çeyizine kadar her şeyden puan anlıyor ve birinci olmaya çalışıyorlar. Yarışmacılar birbirlerinin evlerini gezip eşyalarını çeyizlerini değerlendiriyorlar. Sadece ikram çeyiz eşya değil düşün nişan videoları izleniyor. Her şey değerlendiriliyor.

Gelin adayları birbirine puan veriyor ve hafta sonu olan cuma gününde hafta finali yapılarak birinci seçiliyor. Birinci olan gelin yarışmacı büyük ödülü alıyor. Gelin evi yarışmasında 23-24-25-26 ve 27 Nisan cuma günü yarışan gelin adayları arasında da kıyasıya rekabet devam ediyor.

Gelin Evi yarışmasında bu haftanın yarışmacıları Ayşenur Hanım, Büşra Hanım, Gizem Hanım, Seçil Hanım ve Kadriye Hanım. Yarışmacıların hepsi birbirinden iddaalı. Hepsinin çeyizleri dillere destan evleri çok zevkli döşenmiş. Bakalım bu kadar güzel seçim arasından kim daha fazla puan alarak hafta birincisi olacak .Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2018