27 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Sıralaması

27 Ocak 2018 cumartesi reytinglerde yarışacak olan diziler şu şekilde; Show tv Yeni Gelin, Atv de Bahtiyar Ölmez, Star tv de Fazilet Hanım ve Kızları, Fox tv de Kalbimdeki Deniz, Kanal D de Gülizar ve Trt1 de Kalk Gidelim diziler var. 27 Ocak cumartesi günü reytinglerdeki yarışacak olan dizilere kısa bir göz atalım.

Show tv de ekrana gelen ve son bir yıldır reytinglerde birinciliği kimseye kaptırmayan Yeni Gelin dizisi 27 Ocakta da favori görünüyor. Show tv nin yüzünü güldüren dizi cumartesi günleri reyting birinciliğini kimseye vermiyor.
2. sırada yer alan dizi genellikle Star Tv de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi. Fazilet Hanım ve Kızları da oyunculuğu ve konusu ile seyircinin tebriğini kazanan bir dizi. Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta da reytinglerde sıradışı bir değişiklik olmazsa yine 2. sırada olmasını tahmin ediyoruz. Geçen sezon final kararı almak üzere olan Fazilet Hanım ve Kızları bu sezon umduğundan daha çok reyting aldı.

3. sırada yer alan cumartesi günleri Foxtv de yayınlanan Kalbimdeki Deniz yeni oyuncuları ile kadrosunu kuvvetlendirse de reytinglerde düşmeye başladı. Ancak yeni dizilerin çok başarılı olmaması sebebiyle 27 ocak cumartesi günü de 3. veya 4. olması bekleniyor.

Atv de yer alan Bahtiyar Ölmez ise 3 ile 4 arası aldığı reytinglerle genellikle ilk 10 a giriyor ancak dizinin geleceği çok parlak görünmüyor. Eğer dizinin reytingleri düşmeye devam ederse Atv hazırlamış olduğu Masum Değiliz dizisinin cumartesi gününe Bahtiyar Ölmez’in yerine koyabilir. Sen Anlat Karadeniz dizisi tutan Atv nin yeni dizilere şans vermesi muhtemel.

Kanal D de ekrana gelen Gülizar dizisi ise geçen hafta reytinglerde adeta şok yaşamıştı. Dizi bu hafta da umduğunu bulamazsa oldukça zor duruma düşecek. Bu yüzden 27 Ocak cumartesi reyting sonuçlarında Gülizar dizisinin alacağı reytingler çok önemli. Eğer Gülizar dizisi bu hafta da iyi reyting alamazsa erken final yolu gözükebilir. Trt 1 de yayınlanan Kalk Gidelim dizisi de reytingleri çok iyi olmasa da ailecek izlenecek bir dizi 12. veya 13. sırada yer alıyor.

27 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Sıralaması

BUGÜN HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?

1. Yeni Gelin / Show TV
2. Fazilet Hanım Ve Kızları / Star TV
3. Gülizar / Kanal D
4. Kalbimdeki Deniz / Fox TV
5. Kalk Gidelim / TRT 1
6. Bahtiyar Ölmez / ATV

Diğer Programlar

O Ses Türkiye / TV 8
Tolg Show / Fox TV

27 Ocak 2018 reyting sonuçlarında her hangi bir değişiklik olur mu? AB ve TOTAL reyting sonuçlarını pazar günü saat 10:00 da sitemizde yayınlayacağız. Siz de 27 ocak reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

27 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Sıralamasını sonuçları pazar saat 10.00 dan sonra dizihaberi.tv de burada olacak..

ANALİZ: Diğer diziler hemen hemen yazdığımız yerlerde çıktı. Gülizar ise aldığı 3.33 reytingle yine bekleneni veremedi, böyle giderse önümüzdeki haftalarda erken final kararı alabilir. Yeni Gelin se rakipleri ile aradaki farkı gittikçe artırıyor. Kalbimdeki Deniz Yükselişe geçti, Kalk Gidelim de gecen haftalara göre daha çok izlendi..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

27 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Sıralaması (5 Yorum)

  1. Bahtiyar Ölmez nefes kesiyor. Her Cumartesiyi iple çekiyoruz. Fragman çıktı mı diye interneti kurcalıyoruz.

Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2018