27 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Nasıl? Kadın Survivor Eşkıya Reytingleri

Merakla beklenen 27 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Nasıl? 27 Şubat 2018 Salı Kadın Survivor Eşkıya Reytinglerinde nasıl bir yarış içinde olacaklar merak ediliyor. Geçen haftaya göre düşüş yaşayan veya yükselen hangi diziler olacak. 27 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları  ufak tefek cinayetler Survivor Eşkıya Kadın gibi önemli yapımlar bulunuyor ve yarışa katılıyor.

27 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Survivor Eşkıya Kadın Ufak Tefek Cinayetler.. 27 Şubat 2018 Salı akşamı reytingleri de yarışacak olan dizi ve programlar şu şekilde TV8 Survivor, ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Fox TV Kadın ve Star TV ufak tefek cinayetler dizisi yayınlanacak. 27 Şubat 2018 Salı akşamı yayınlanan diziler ve programlar reytinglerde çok iddialı. Hepsi de reytinglerde 1. olabilen diziler ya da programlar.

ATV de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçen hafta 7.79 reytingle 3. sırada yer almıştı. Bu başarılı reytingle EDHO gelecek sezonda yayınlanır bu başarıyı sürdürürse. Edho 27 Şubat salı akşamı 92. bölümü ile yayınlanacak. Yeni bölümü de merakla beklenen dizi genelde reytinglerde 1. yada ikinci oluyor.

Star TV de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi de reytinglerde başarılı bir performans sergiliyor.  Gizemin hala çözülmemiş olması ve her hafta cevaba biraz daha yaklaşılması dizinin sürekli izlenmesinde en büyük etkendir tabiki. Star Tv de yayınlanan başarılı dizi geçen hafta 5.75 reyting aldı ve 7. oldu. Ufak Tefek Cinayetler bu hafta da 27 şubat reytinglerinde benzer bir performans sergileyeceğini düşünüyoruz.

Fox tv Kadın dizisi yayınlanıyor. Reytinglerde genel olarak 1. ve 2. olan dizi geçen hafta aldığı 10.23 reyting ile ikinci olmuştu. 27 Şubatta kadın dizisi yine lider olabilir, bu hafta maçta yayınlanmıyor.. Kadın dizisinde geçen hafta Sarp’ın ortaya çıkmış olması akıllardaki soruları artırdı. Ölmediği cevabını almış olsak da Bahar’ı ve çocuklarını okadar severken neden geri dönmedi ve onları unuttu dedik. Bu sorunun cevabını da bu haftalarda alacağız. Bu yüzden de Kadın dizisi reytinglerde 1. sırada olmaya devam edecektir diye tahmin ediyoruz.

 

Tv8 de yayınlanan Survivor programı da artık tartışmasız en başarılı yarışmalar arasında. Survivor da ödül ve dokunulmazlık yarışmaları büyük bir heyecanla yapılıyor ve çok beğeniliyor. Gecen hafta 5.75 reyting oranı ile 6. olan survivor bu hafta bakalım kaçıncı olacak. Show tv de salı akşamları yayınlanacak bir dizisi olmadığı için bu akşamı film yayınlayarak değerlendiriyor ama pek rağbet görmüyor seyirci tarafından. 27 Şubat 2018 salı günü reytinglerini sizlerle paylaşıyoruz. Yarın saat 10:00 da resmi sonuçlarda yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018