27 Temmuz Cuma Çarkıfelek Konukları şarkıcı kız kim? - Dizi Haberleri ve Özetleri

27 Temmuz Cuma Çarkıfelek Konukları şarkıcı kız kim?

Merak ettiğiniz 27 Temmuz Cuma Çarkıfelek Konukları şarkıcı kız kim? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çarkıfelek’in 27 temmuz cuma günü Ekranlara Gelecek Olan Bölümüne Ünlü Şarkıcı Nil Özalp Konuk Olacak. Emre Karayelin sunumu ile kanal d de çok güzel bir bölüm sizleri bekliyor.

 

27 Temmuz Cuma Çarkıfelek Konukları şarkıcı kızın kim olduğunu merak edenlere hemen Nil Özalp olduğunu söyleyelim. 27 Temmuz Cuma Çarkıfelek Konukları yarışmacıları kimler derseniz hem çocuklar hemde güzel bayanların katıldığı yarışma oldukça heyecanlı geçecek.

 

27 Temmuz Cuma Çarkıfelek Konukları videosu tekrarını sizlere sunacağız burada. 27 Temmuz Cuma Çarkıfelek Nil özalp şarkıları ve sözlerini de sizlere buradan sunuyor olacağız. Peki kimdir Nil Özalp? İşte kısa bilgiler:

1980 yılında İstanbulda Silivri ilçesinde dünyaya gelen Nil Özalp üniversiteyi de yine İstanbul da okudu. Bu öğrenim yılları sırasında radyoculuk yapmaya başladı. Aynı dönemlerde dedesinin kurduğu “Denizaltı Orkestrası”nda müzikle tanışan Nil Özalp, çeşitli mekanlarda Anadolu rock söyleyerek müzik hayatına ilk adımı attı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2018