274.bölüm, Adını sen koy dizi analizi: GÜLAY ALBASAN.

Ömerin, şefkatine muhtaçtı zehra. Hep sahipsizlik hissi, hep şefkatsizlik duygusu, zehrayı çıkmaza sokuyordu. Tüm inadına, tüm senden boşanacaĝım çırpınışlarına raĝmen, ömeri onu sorgusuz sualsiz sevsin, sahiplensin istiyordu zehra. Bir yandan deli gibi kurtulmak isterken ömerinden, bir yandan  göĝsünde hıçkırarak aĝlamak ve rahatlamak istiyordu zehra.

Kalbi affetmeye hazırdı zehranın. Ama aklı düşünceleri, unutamıyordu uĝradıĝı haksızlığı. Bitkin düşüyordu ve çok yorgun hissediyordu kendini zehra. Ömerin ellerinden sımsıkı tutmasına, ve birdaha bırakmamasına ihtiyacı vardı zehranın. Zehranın tüm serzenişleri, tüm çırpınışları bir damla güven içindi oysaki.

 

Ömerin, kendisine güvenmediĝini düşünmek, zehrayı yiyip bitiriyordu. Ne yapsa ne etse ömerine duyuramıyordu kendini şimdiye kadar. Öylesine sarsılmıştıki ömerine olan güveni, Ömer artık zehra için ne yaparsa yapsın, zehra göremez olmuştu. Artık ikiside birbirini yıpratmaya başlamış, ve bunun farkında olmalarıda kat ve kat artırıyordu üzüntülerini.

Ömer zehrası onu görsün istiyordu. Ama zehra okadar bunalmıştıki, ömerin ona karşı olan çırpınışlarının farkına bile varamıyordu. Zehra sevgiye aç kaldı, hemde ölesiye severken. Zehra şefkate muhtaçtı, hemde canı kadar sevdiĝi insan yanındayken. Zehra yorgundu ve bitkindi, hemde hayata dolu dolu bakarken..

Ahh Ömer ahh. Ne olurdu Annenin hıncını, bitanecik zehrandan çıkarmasaydın. Ne olurdu seni deli gibi severken, sevmesine fırsat bıraksaydın. Ne olurdu canında can olmuşken, pire için bütün yorganları yakmasaydın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

274.bölüm, Adını sen koy dizi analizi: GÜLAY ALBASAN. (228 Yorum)

 1. O kadar sinirlendimki simdi eline uzuun bir fasulye çubuğu alacaksın önce bahsendeyi sonrada zehrayı eğirip cevirip döndürüp dondürüp vuracaksın

 2. OĞUZ HOCAM DÜNYA EMOJİLERİNİ ÇIKMASINA FIRSAT VERİRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM…
  [DÜNYA ‘DA MUTLU YAŞA] SÖZLERDE DÜNYA EMOJİ Sİ KULLANIYORUM TABİKİ OLUYORSA RİCA….İYİ AKŞAMLAR…

 3. KÜÇÜK TATLICI ŞAİRİMİZİN GÖZLERİ AĞRIYORMUŞ EKRAN YORDUĞU İÇİN BİRAZ SIK SIK SİTEYE GİRMİYOR…GÖZLERİ DİNLENSİN DİYE….BİLGİM 4/5 öncesi iyi akşamlar

 4. Canım Ferize annem geldim burdayım 🙂 Seni nasl özlemişim bir bilsen. Çok SEVİYORUM seni yaaa…
  Canım annem ben bir süreliyine sitelere yazmaya ara verdim. Gözlerime hiç iyi gelmiyor. O yüzden ara sıra yazıyorum. Tek baktığım mail adresimdir. Yoksa ben burayı, tatliş annemi asla ve asla brakmam.
  Gel bir sarılayım sana ohh, miss kokulu annem benim. Ellerinden, gözlerinden öpüyorum. Bu gün senin için burdayım annelerin güzeli 😉 Zaten bu kızın senden uzak kalırsa ağlar ;-( CANIMSIN, CANIM 🙂

 5. Xanimcım..Dualarına amin sanada mutlu huzurlu gūnler bitanem..
  Bende seni őzledim..ve çok seviyorum..
  Okuduğun kuranı ..ibadetlerini..Rabbim kabul etsin..
  Ben sana ne konusunda..yardım..ettim..gerçekten bilmiyorumm..
  Sőylede..daha çok dua..edeyim..sana
  Allah yardımcın olsun canım..amin

Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2018