29 Mart 2019 Cuma Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler (Son Dakika)

Saat 00.15 – Erzurum ve Kars İllerinde Kar Yağışı: Erzurum’da da etkili olan kar yağışı sonucu kent merkezi beyaza büründü. 29 Mart Cuma günü kar tatili olur mu diye bekleyen öğrenciler valilikten açıklama bekliyor.. İlkbahara rağmen kış şartlarının hakim olduğu kentte araç ve yaya ulaşımı aksadı. Belediye ve karayolları ekipleri, ulaşımda aksama yaşanmaması cadde ile bağlantı yollarında tuzlama ile küreme çalışması gerçekleştirdi. Kars’ta ise görüş mesafesini 10 metreye kadar düşüren kar yağışı vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Güncel Bilgi: Saat 23.55- Ardahan’da akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. 29 Mart Cuma Ardahan da okullar tatil olur mu beklenti var ama tatil olması biraz zor görünüyor. Baharı bekleyen Ardahanlılar için kar yağışı sürpriz olmadı. Ardahan’da akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı sonrasında kent beyaza büründü. Mayıs ayına kadar bile kar yağışının görülebildiği ilde vatandaşlar çok da şaşkınlık yaşamadı.

Ülkemizin doğu kesimlerinde yaşanan karlı ve yağışlı hava etkisini devam ettiriyor. 28 Mart perşembe günü ve 29 mart cuma günü kar yağışı nedeniyle tatil olan il ilçe okullarını buraya yazacağız sizlere.. 28 Mart perşembe ve 29 Mart 2019 cuma Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler (Son Dakika Haberi) olarak buradan sizlere duyurulacaktır. 28-29 Mart 2019 Perşembe cuma günleri Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler listesi burada sizlere sunulacak..

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler (Son Dakika Haberi) olan il ve ilçelerin tamamını sizlere buradan duyurmaya çalışacağız. Kar yağışı özellikle ülkemizin Doğu Anadolu ve yüksek kesimlerinde devam ederken kar tatili olabilecek il ve ilçeler oldukça sizlere yazmaya çalışacağız anında.. 28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili var mı hangi illerde tatil olacak?

28 Mart perşembe ve 29 Mart 2019 cuma Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler (Son Dakika Haberi) burada sizlere sunulacak. Ülkemizde bir çok il perşembe ve 8 Mart cuma günü kar altında kalacak. Bu nedenle 28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeleri buradan sizlere duyuracağız en son haberler olarak.. 28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler hangileri: Ağrı il merkezi ile Hamur, Eleşkirt, Taşlıçay ilçeleri ve Erzurum’un Horasan ilçesi ile taşımalı eğitim yapılan okullarda eğitime ara verildi. Peki 28 Mart 2019 Perşembe Ağrı Hamur, Eleşkirt, Taşlıçay ve Erzurum Horasan’da yarın okullara kar tatili mi?

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili olan il ilçeler Valilik açıklamalarını Son Dakika haberi olarak burada yazacağız sizlere.. 8 Mart cuma günü bir çok ilimiz kar ve soğuk havanın etkisinde olacağı için kaymakamlık ve valilik makamları tatil haberlerini yayınlandıkça bizde sizlere buradan anında dakikası dakikasına duyuracağız. Bolu Ankara Kırıkkale Kırşehir Nevşehir Kayseri Niğde Konya Afyonkarahisar Kahraman Maraş ve Sivas gibi illerimizde yoğun kar bekleniyor bugün.. 28 Mart 2019 Perşembe kar tatil haberleri güncel olarak burada sizlere sunulacak..

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler(Saat 23.30): Meteoroloji Şiddetli Kar Yağışı Uyarısında Bulundu.. Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre, Bolu, Düzce, Sakarya, Hakkari, Bitlis, Van, Muş, Batman, Siirt ve Şırnak‘ta yarın kar yağışının etkili olması bekleniyor.

(Saat 22.33): Erzurum’da akşam saatlerinde etkisini artıran kar yağışı nedeniyle kent beyaza büründü. Kentte, öğlen saatlerinde başlayan kar yağışı, akşam saatlerinde etkisini artırarak yoğunlaştı. Kar yağışıyla birlikte kent merkezi beyaza büründü. Ayrıca Nevşehir ve Niğde illerimizde de gece boyu kar yağışı devam edecek, öğrencilerin 8 Mart cuma günü için kar tatili beklentisi devam ediyor..

(Saat 21.11): Meteorolojiden KAR TİPİ FIRTINA UYARISI: Bu akşam saatlerinden sonra Batı Akdeniz, Doğu Akdeniz’in iç kesimleri ile İç Anadolu’nun güney ve doğusunda beklenen kuzey yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-80 km/sa) şeklindeki rüzgarın yarın (cuma) gece saatlerine kadar etkili olması beklendiğinden çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, yağış alan yerlerde tipi şeklinde kar yağışı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler hangileri

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) HABERLERİNİ BURADAN SİZLERE DUYURUP ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE SON DAKİKADA GELEN BİLGİLERİ AKTARACAĞIZ. 28 Mart 2019 Perşembe tatil olan illeri ilçeleri buraya Anadolu ajansı ve valilik açıklamalarını anında yazarak sizlere duyurmaya çalışacağız. 28 Mart 2019 Perşembe günü okulları tatil olan şehirler hangileri:

(Saat 17.12): Meteoroloji yoğun kar için uyardı: Bu akşam saatlerinden sonra Doğu Anadolu’nun güneydoğusunda mevcut kar örtüsünün üzerine yağması beklenen kar yağışlarının, yarın (cuma) gece saatlerine kadar Hakkari, Bitlis, Muş çevreleri ile Siirt (Şirvan, Pervari) ve Şırnak’ın (Beytüşşebap, Uludere) doğu, Van’ın güneybatı (Gevaş, Bahçesaray, Çatak, Gürpınar) ve Batman’ın Sason ilçelerinde yoğun (25-50 cm) olması beklendiğinden meydana gelebilecek buzlanma ve don olayı ile tipi şeklindeki yağışın sebep olacağı ulaşımda aksamalar ve çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

8 Mart Cuma Okulları Kar Tatili Olan İl İlçelerTatil Haberi 2 (Saat 00.32): Muş merkez ve bağlı köylerde yoğun kar yağışı sebebiyle 8 Mart cuma günü eğitime bir gün ara verildi. Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı, buzlanma, fırtına ve tipi beklentisi nedeniyle; ayrıca eğimi fazla olan bölgelerde çığ tehlikesi riski de değerlendirildiğinde; İl İdaresi Kanunu çerçevesinde 8 Mart cuma günü Muş İl Merkezi ve bağlı köylerde (ilçeler hariç) eğitime 1 gün süre ile ara verilmesine Valiliğimizce karar verilmiştir.

Tatil Haberi (Saat 23.55): Bitlis’in Tatvan, Mutki ve Güroymak ilçelerinde ve bağlı köylerdeki okullarda eğitime bir gün ara verildi. Tatvan Kaymakamlığından yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçe merkezi ve bağlı köylerdeki okullarda eğitime yarın 8 Mart cuma ara verildiği belirtildi.

Öğrenciler için BİLGİLENDİRME (Saat 21.05): Sevgili öğrenciler, yarın 8 Mart cuma günü ülkemizde bir çok şehir yoğun kar yağışı altında olacak. Az önce meteoroloji işleri müdürlüğünün sayfasında yarın kar yağışlı olacak şehirleri listelediğimizde aşağıda görmüş olduğunuz harita çıkıyor ve görüldüğü gibi bir çok ilimizde yoğun kar yağışı bekleniyor. Ancak şehirlerimizdeki okulları tatil yapma yetkisi valiliklerde olduğu için valiliklerden gelen açıklamaları anında sizlere aktaracağız. Lütfen ara sıra sayfamızı yenileyiniz..

Son Dakika 21.55 – Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde akşam saatlerinden itibaren kar yağışı etkili olmaya başladı. Günlerdir soğuk havanın etkili olduğu ilçede, akşam saatlerinden itibaren kar yağışı başladı. İlçe merkezinde kar kalınlığı 5 santimetre, yüksek kesimlerde ise 2 metreyi aştı. Karla mücadele ekiplerinin yolları açık tutmak için yoğun çalışma için tetikte beklerken, kar yağışının cuma gününe kadar aralıklı olarak süreceği belirtildi..

28 Mart 2019 Perşembe günü okulları tatil olan şehirler29 Mart cuma günü Okulları Kar Tatili olan il ve ilçeler

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili olan il ve ilçelerin listesi: 25 Şubat 2019 Pazartesi günü bir çok ilimiz ve ilçemiz kar tatili yapınca 28 Mart 2019 Perşembe günü hangi iller ve ilçelerin Okulları kar tatili yapacağı da oldukça merak edilmeye başlandı. Bizde bu konumuzda sizler için 28 Mart 2019 Perşembe Okullar Kar Tatili mi? İstanbul Bursa İzmit Edirne Tekirdağ Çanakkale illerimiz ile bir çok ilçede kar tatili haberlerini dakika dakika sizlere iletmek için bu konuyu açtık.

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili mi, Hangi İl ve ilçelerde Öğrenciler Tatil Yapacak?8 Martta hava durumu nasıl olacak

Öğrenciler ve öğretmenler için havanın kar yağışlı olması tatil anlamına geliyor. Bu nedenle eğitim camiasında kar tatili haberleri çok tutuluyor ve seviliyor. 25 Şubat tarihinde bir çok ilimizde kar yağışı etkili olmaya devam edecek. 28 Mart 2019 Perşembe günü başta İstanbul olmak üzere Bursa Kocaeli Sakarya Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde okullar tatil mi 8 Mart 2019 cuma günü Kar tatili olan illeri ilçeleri buradan sizlere dakika dakika yazacağız.

28 Mart 2019 Perşembe günü Kar Tatili beklentisi olan İstanbul Yalova Bursa İzmit Edirne Tekirdağ Çanakkale Bolu Düzce illerimizde okullar tatil olacak mı?

28 Mart 2019 Perşembe Tatil olur mu Hava nasıl olacak? Meteoroloji genel müdürlüğü bu hafta boyunca ülkemizin kar yağışının etkisinde kalacağını özellikle duyurdu. İstanbul’a yağan kar cuma günü yeniden başlayacak. Trafik felç olacağı için servislerin kaza yapmaması ve öğrenci güvenliği için başta İstanbul olmak üzere Bursa Balıkesir Kocaeli Bolu Sakarya Düzce Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde kar tatili bekleniyor. Kar tatili haberini ilçelerde Kaymakamlıklar illerde ise Valilikler açıklıyor.

28 Mart 2019 Perşembe İstanbul bursa edirne Okullar Kar Tatili mi28 Mart 2019 Perşembe Kar tatili haberleri ilk burada: Bizlere Anadolu ajansından gelen tatil bilgilerini aynı dakikada buraya eklemeye devam edeceğiz. Bazı kaymakamlıklar ve valilikler sabah saatlerinde açıklama yapabiliyor. Öğrenciler erken saatte okula gitmeden 28 Mart 2019 Perşembe kar tatilinden haberdar olmak için sayfamızı ara sıra yenileyip güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

28 Mart 2019 Perşembe Kar tatili olan il ilçelerin yeni son dakika haberleri burada olacak: Yeni tatil haberleri Anadolu Ajansı hızıyla anında sitemize ekleniyor. 28 Mart 2019 Perşembe günü tatil beklentisi devam ediyor… Yeni gelişmeler oldukça anında sizlere buradan duyuracağız. 28 Mart 2019 Perşembe günü ülkemizin bir çok ilinde, başta İstanbul olmak üzere Bursa Kocaeli Sakarya Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde okullar tatil mi 8 Mart 2019 cuma günü Kar tatili olan illeri ilçeleri buradan sizlere dakika dakika yazacağız.

28 Mart 2019 Perşembe Yalova’da kar tatili var mı
Sakarya 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili mi
Okullar Kocaeli’de 28 Mart 2019 Perşembe tatil olacak mı
28 Mart 2019 Perşembe Kırıkkale’de Okullar kar tatili mi
Edirne’de kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe günü
28 Mart 2019 Perşembe İstanbul Okullar kar tatili mi
Bursa 28 Mart 2019 Perşembe günü kar tatili oldu mu
Çanakkale 28 Mart 2019 Perşembe tatil var mı

28 Mart 2019 Perşembe GÜNÜ HANGİ İL VE İLÇELER TATİL YAPIYOR?
Afyonkarahisar’da kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Ağrı kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Aksaray kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberi)
Amasya kar tatili var mı Okullar 28 Mart 2019 Perşembe
Ankara’da kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe Ankara Okullar tatil mi
Ardahan kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe Okulları tatil var mı
Artvin kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Aydın tatil var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Balıkesir kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe günü okullar tatil mi
Bartın’da Okullar kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Batman okullara kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Bayburt kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe günü
Bilecik kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe günü
Bingöl’de okullara kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Bitlis’te Okullar 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili var mı
Bolu kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe okullarda son durum
Burdur kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe
Bursa kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe okullara tatil var mı
Çanakkale kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe

Çankırı kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe
28 Mart 2019 Perşembe Çorum kar tatili mi
Denizli kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Düzce kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe okullar
Edirne kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe günü
28 Mart 2019 Perşembe Elazığ kar tatili var mı
Erzincan 28 Mart 2019 Perşembe okullar kar tatili olacak mı
Erzurum kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Eskişehir kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe
Giresun kar tatili 28 Mart 2019 Perşembe
Gümüşhane kar tatili 28 Mart 2019 Perşembe
Hakkari kar tatili 28 Mart 2019 Perşembe günü
Iğdır Okullara kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Isparta’da Okullara kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
İstanbul Okullar kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe
İzmir kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Kahramanmaraş 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili mi
Karabük kar tatili olacak mı 28 Mart 2019 Perşembe
Karaman kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe

Kastamonu kar tatili olacak mı 28 Mart 2019 Perşembe günü okullarda
Kayseri kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe günü
Kırıkkale’de Okullar kar tatili yapacak mı 28 Mart 2019 Perşembe günü
Kırklareli kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
28 Mart 2019 Perşembe Kırşehir Okulları kar tatili mi
Okullar Kocaeli’de kar tatili yapacak mı 28 Mart 2019 Perşembe
Konya kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe
28 Mart 2019 Perşembe Kütahya kar tatili mi
Malatya 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili var mı
Manisa’da 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili var mı
Muş kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Nevşehir 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili var mı
Niğde kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe günü
28 Mart 2019 Perşembe Ordu okullar kar tatili mi
Rize kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Sakarya kar tatili 28 Mart 2019 Perşembe günü
Samsun kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe günü
28 Mart 2019 Perşembe Siirt’te kar tatili var mı
Sinop kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Sivas’ta 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili var mı
Şanlıurfa kar tatili var mı

Şırnak kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe
28 Mart 2019 Perşembe Tekirdağ kar tatili var mı
Tokat kar tatili yapacak mı 28 Mart 2019 Perşembe
Trabzon kar tatili olur mu 28 Mart 2019 Perşembe
Tunceli kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe
28 Mart 2019 Perşembe Uşak ilinde kar tatili var mı
Van ve ilçeleri kar tatili mi 28 Mart 2019 Perşembe
Yalova’da kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Yozgat kar tatili olacak mı 28 Mart 2019 Perşembe
28 Mart 2019 Perşembe Zonguldak kar tatili olur mu?

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 00.32 – KIRKLARELİ Kofçaz İLÇESİNDE 28 Mart 2019 Perşembe Okullar Kar Tatili.. Kırklareli’nde Bir İlçede Daha Okullar Tatil Kırklareli’nin Demirköy ilçesinin yanı sıra Kofçaz ilçesinde de yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 23.44 –  Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 2 İlde Eğitime Ara Verildi! İşte O İller Yoğun kar yağışı nedeniyle, Çanakkale ve Kırklareli’nin Demirköy ilçesinde eğitime 1 gün ara verildi. Çanakkale’de olumsuz hava şartları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verilecek.

Saat 21.41 –  Balıkesir ve Çanakkale’de kar yağışı devam ediyor okulların 8 Martta tatil beklentisi artıyor: Akşam başlayan yoğun kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiliyor. Yağış nedeniyle Balıkesir il merkezi ile Edremit arasında ulaşımın sağlandığı kara yolunun bazı mevkilerinde araç trafiği güçlükle sağlanabiliyor. Çanakkale’nin Yenice ilçesi ile Edremit ve Havran ilçelerini birbirine bağlayan yolun Kazdağları mevkisinde yolda kalan bazı araçlar, iş makineleriyle çekildi.

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 21.30 –  KIRKLARELİ DEMİRKÖY İLÇESİNDE 28 Mart 2019 Perşembe Okullar Kar Tatili.. Kırklareli’nin Demirköy ilçesinde etkili olan kar nedeniyle eğitime bir gün süreyle ara verildi. Demirköy Milli Eğitim Müdürü Oğuz Ak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle yarın ilçede eğitime ara verildiğini söyledi.

Saat 21.16 – Tekirdağ ilimizde yoğun kar yağışı: Meteoroloji’nin uyarılarının ardından beklenen kar, Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde etkili olmaya başladı. Beklenen kar, akşam saatlerinden itibaren yüksek kesimlerde etkisini fırtına şekilde göstermeye başladı. Kar yağışının başlamasının ardından kısa sürede ilçe beyaza bürüdü. Vatandaşlar, kar yağışına hazırlıklı olduklarını belirtti. Okulların tatil olup, olmadığı konusunda ise yetkililerden henüz açıklama yapılmadı.

Saat 19.13 –  Çanakkale 28 Mart 2019 Perşembe Okullar Kar Tatili olabilir. Yoğun kar yağışı başladı:  ÇANAKKALE’de beklenen kar, akşam saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başladı. Kar, Lapseki ilçesi Dumanlı Dağ bölgesi ile Bayramiç ilçesine bağlı Çırpılar köyünde akşam saatlerinden itibaren etkili olmaya başladı. Dumanlı Dağ bölgesi, etkili olan kar nedeniyle kısa sürede beyaza büründü. Kar kalınlığı 5 santime ulaştı. Bayramiç’in Çırpılar köyünde de kar etkili oldu.

Saat 18.53 –  Tekirdağ ve Kırklareli’de 28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili olacak beklentisi devam ediyor.. Tekirdağ ve Kırklareli’de bugün akşam saatlerinden sonra başlayacak kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar kuvvetli ve yer yer yoğun olacağı (15-30 cm.) beklendiğinden meydana gelebilecek buzlanma, don olayı, kuvvetli rüzgar ve tipi sonucu ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli tedbirli olunmalıdır.

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler (Son Dakika Haberlerini) buradan yazacağız ve dakika dakika sizlere sunacağız. Valilik ve kaymakamlıkların vermiş olduğu kar ve soğuk tatili haberlerini buradan sizlere aktaracağız. 28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatilinden hangi iller ve ilçelerde tatil olacak okulların tatil edildiği tüm kasaba köy ilçe ve illerin kar ve soğuk haberlerini de 28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili haberlerini de sizlere buradan aktaracağız.

28 Mart 2019 Perşembe Kar Tatili Beklentisi olan İl ilçeler; Ankara İstanbul Bursa Kocaeli Eskişehir Nevşehir Gaziantep Manisa Bolu Düzce Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale Muğla Afyon Isparta Maraş Sivas: 28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler (Son Dakika Haberi) olarak bu sayfadan sizlerle paylaşılacaktır. Kar yağan ve soğuk havadan dolayı buzlanma ve don olaylarının görüldüğü il ve ilçelerde yılbaşı akşamından hemen sonra okulların tatil edildiği şehirleri bu konumuzda sizlere detayları ve saatleriyle birlikte yazacağız. 28 Mart 2019 Perşembe günü Okulların Kar Tatili olduğu illeri ilçeleri buraya yazıyoruz lütfen sizlerde il ve ilçenizi yazarak 28 Mart 2019 Perşembe tatil olup olmadığını sorabilirsiniz..

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 00.11 – Maraşın ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili.. Kahramanmaraş’ta etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi, ilçelerle ulaşım durma noktasına geldi. Göksun ilçesinde ise eğitime 1 gün ara verildi. Kahramanmaraş’ın özellikle kuzey ilçelerinde 3 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı, şehirler arası yollarda ulaşımın aksamasına neden oldu.

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 23.59 -Malatya’da Üniversitelerde 3 Ocak 2019 da tatil.. Malatya’da yoğun kar yağışının ardından İnönü ve Turgut Özal Üniversitelerinde de eğitime 1 gün ara verildi. Kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışı ile birlikte il genelinde ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda eğitime bir gün ara verilirken iki üniversite de tatil kararı aldı. Kararı sosyal medya hesabından duyuran İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, yoğun kar yağışı nedeniyle 28 Mart 2019 Perşembe günü üniversite genelinde eğitime bir gün ara verildiğini açıkladı.

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 23.30Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 3 İlde Okullar Tatil Edildi! İşte O İller. Yoğun kar yağışı nedeniyle, Malatya, Karaman’ın Sarıveliler ve Başyayla ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi. Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde ise taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 22.50 –  Karaman’ın İLÇELERİNDE 28 Mart 2019 Perşembe eğitime kar tatili: Karaman’ın iki ilçesinde kar yağışı ve tipi nedeniyle okullara yarın için 1 gün ara verildi. Alınan bilgiye göre, Sarıveliler ve Başyayla ilçelerinde bugün öğle saatlerinde başlayan ve aralıksız devam eden yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle okulların yarın tatil edildiği duyuruldu. İki İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de, sosyal medya üzerinden yazılı açıklamada bulunarak, “İlçemiz genelinde devam eden şiddetli kar yağışı ve tipi sebebiyle 028 Mart 2019 Perşembe günü 1 günlüğüne eğitime ara verilmiştir” denildi.

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 21.41 –  MALATYA İLİMİZDE 28 Mart 2019 Perşembe GÜNÜ OKULLAR TATİL.. İLİMİZ GENELİNDE DEVAM EDEN YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE ULAŞIMDA YAŞANABİLECEK AKSAKLIKLAR GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK 28 Mart 2019 Perşembe GÜNÜ EĞİTİME 1 GÜN SÜRE İLE ARA VERİLMİŞTİR. AYNI TARİHTE HAMİLE VE ENGELLİ KAMU GÖREVLİLERİ DE İDARİ İZİNLİ SAYILACAKTIR.

SON DAKİKA TATİL HABERİ: Saat 21.26 –  Adana’nın Tufanbeyli İLÇESİNDE 28 Mart 2019 Perşembe Taşımalı eğitime kar tatili: Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime bir gün ara verildi. Tufanbeyli Kaymakamı Ferhat Atar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime 28 Mart 2019 Perşembe günü bir gün ara verildiğini, diğer okulların eğitime normal olarak devam edeceğini söyledi.

Saat 21.02 – Hakkari’de 3 Metreyi Bulan Karla Mücadele Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde kar kalınlığının yer yer 3 metreyi bulduğu yüksek rakımlı köy ve yaylalarda yollar, karla mücadele ekiplerinin özverili çalışmasıyla ulaşıma açılıyor.

28 Mart 2019 Perşembe Malatya'da Kar tatili var mıSaat 20.42 – Malatya’da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı kent genelinde etkili oldu. Kar yağışı sonucu çok sayıda maddi hasarlı trafik kazası yaşanırken kara hazırlıksız yakalananlar otobüs duraklarına sığındı. 28 Mart 2019 Perşembe Malatya’da Kar tatili var mı ileriki saatlerde açıklanabilir..

Saat 17.09 – Manisa ilimizde yoğun kar yağışı, 28 Mart 2019 Perşembe kar tatili beklentisi.. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, il genelinde kar yağışının etkili olduğu bölgelerde kar küreme ve tuzlama çalışmaları gerçekleştiriyor.

Saat 17.00 – SON DAKİKA Hava Durumu: 03.01.2019 Perşembe: Ülkemizin güney ve batı kesimleri ile zamanla iç kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağmurla başlayacak yağışların, iç kesimlerin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar, akşam saatlerinden itibaren Marmara’nın batısında kar şeklinde olması bekleniyor. Yağışların Kıyı Ege ve Akdeniz kıyılarında yer yer kuvvetli sağanak, akşam saatlerinden sonra Marmara’nın batısında yer yer kuvvetli kar yağışı şeklinde etkili olacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın öğle saatlerinden itibaren Ege’de zamanla Marmara, Akdeniz, İç Anadolu ve Batı Karadeniz’de fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.

04.01.2019 Cuma: Ülkemizin büyük bir bölümünün yağışlı geçeceği; yağışların Doğu Akdeniz ve Adıyaman çevrelerinde kuvvetli sağanak, Marmara’nın güney ve doğusu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun batısının yükseklerinde yer yer kuvvetli kar yağışı şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzey, iç ve batı kesimlerde fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

28 Mart 2019 Perşembe günü Okulları Kar Tatili var mı28 Mart 2019 Perşembe günü Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler hangileri (Son Dakika Kar Tatil Haberleri)

28 Mart 2019 Perşembe 2019 Saat 07.32 GAZİANTEP – Merkez ilçelerinde 2 Ocak 2019 Çarşamba Okullar Tatil.. GAZİANTEP’te etkili olan kar nedeniyle iki ilçede okullar ve rehabilitasyon merkezleri 1 gün tatil edildi. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personele de 1 gün idari izin verildi. Kentte dün sabah başlayan ve etkisini arttırarak devam eden kar hayatı olumsuz etkiledi. Şehir beyaza bürünürken, belediye ekipleri ise tuzlama ve yol açma çalışması yaptı. Gaziantep Valiliği’nden ise okulların yarın tatil edildiği açıklandı. Yapılan yazılı açıklamada, “İl merkezindeki Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde 02.01.2019 tarihinde 1 gün süre ile okullar ve rehabilitasyon merkezleri tatil edilmiş, engelli ve hamileler idari izinli sayılacaktır” denildi.

28 Mart 2019 Perşembe 2019 Saat 07.26 ANKARA– Okullar Tatil mi, ANKARA’da bir hafta aradan sonra kar yağışı etkili oldu. Kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Ankara’da yaklaşık bir hafta aradan sonra gece yarısı başlayan yoğun kar yağışı; Çankaya, Keçiören, Mamak ve Altındağ gibi pek çok merkez ilçesinde etkisini gösterdi. Kar yağışı nedeniyle ara sokaklar ve ana arterler beyaza bürünürken sürücüler, trafikte ilerlemekte zorluk çekti. Bir haftadır hazır şekilde bekleyen Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri de geceyi karla mücadele ederek geçirdi. Ekipler, ana arterlerde kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı. Kar yağışı 4 saattir aralıksız devam ediyor.

2 Ocak 2019 Çarşamba 2019 Saat 07.12 GAZİANTEP – Okullar Tatil Gaziantep’in Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinde kar nedeniyle okullar ve rehabilitasyon merkezleri bir gün süre ile tatil edildi. Gaziantep Valiği’nden yapılan açıklamada “Gaziantep il merkezindeki Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde 02.01.2019 tarihinde bir gün süre ile okullar ve rehabilitasyon merkezleri tatil edilmiş, engelli ve hamileler idari izinli sayılacaktır” denildi.

28 Mart 2019 Perşembe Saat 23.12 : Meteoroloji Genel Müdürlüğünce son dakika uyarısı yapıldı: 28 Mart 2019 Perşembe 2019 da sokağa çıkanlar dikkat, yapılan son değerlendirmelere göre Marmara’nın güneyi, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun batısı, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun batısı, Güneydoğu Anadolu da şiddetli yağışlar bekleniyor. Ankara, Sivas, Karaman, Sinop, Kastamonu, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Muş, Ağrı ve Bitlis çevrelerinin yağışlı geçeceği genellikle karla karışık yağmur ve bir çok şehirde yoğun kar şeklinde yağış tahmin ediliyor.

28 Mart 2019 Perşembe Saat 22.01 : Yurt genelinde 28 Mart 2019 Perşembe yağışlı hava uyarısı: Tüm yurtta yarın havanın yağışlı olması bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan değerlendirmelere göre Marmara’nın güneyi, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun batısı, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun batısı, Güneydoğu Anadolu ile Sivas, Karaman, Sinop, Kastamonu, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Muş, Ağrı ve Bitlis çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

28 Mart 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler

28 Mart 2019 Perşembe Saat 20.56 : Hakkari ve Şırnak’ta kar ve tipi hayatı olumsuz etkiliyor. Hakkari-Şırnak kara yolunda çığ düşmesi sonucu kapandı Karla mücadele ekibi, 8 ayrı bölgeye çığ düşmesi sonucu ulaşıma kapanan Hakkari – Şırnak kara yolunun yeniden ulaşıma açılması için çalışmalarını sürdürüyor.

28 Mart 2019 Perşembe Saat 19.44 : Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde yoğun kar yağışı devam ediyor.. Kahramanmaraş-Kayseri kara yolunda yoğun kar yağışı ulaşımda aksamalara neden oluyor. Kara yolunun Göksun ilçesi ile merkez Onikişubat ilçesi Tekir Mahallesi arasındaki bölümünde trafik ekipleri, kamyon ve tırların kontrollü olarak geçişine izin veriyor. Kahramanmaraş’ta kar yağışı ve sis ulaşımda aksamalara neden oluyor. Gaziantep kent merkezinde öğle saatlerinde başlayan kar yağışı, özellikle yüksek kesimlerde etkili oldu.

28 Mart 2019 Perşembe Saat 16.43 : Gaziantep’te yoğun kar yağışı: iki gündür aralıklarla yağan kar yağışı öğleden sonra şiddetini arttırdı. Gaziantep’te 2 gündür aralıklarla yağan kar yağışı devam ediyor. Sabah saatlerinde başlayan kar yağışı yer yer etkisini arttırıyor. Kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yollarda her hangi bir sıkıntı yaşanmaması için karayolları ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Gaziantep’te 28 Mart 2019 Perşembe 2019 kar tatili olur mu akşam saatlerinde belli olacak.

28 Mart 2019 Perşembe Saat 16.14 : Bitlis’te iki gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle birçok köy yolu ulaşıma kapandı. Kar kalınlığı kent merkezinde 1, yüksek kesimlerde ise 2 metreye ulaşırken, tek katlı evler ve araçlar kar altında kaldı. KAR KALINLIĞI 2 METREYİ AŞTI. Kentte 2 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi. Bitlis merkezde kar kalınlığı 1 metreye ulaşırken, yüksek kesimlerde ise 2 metreyi aştı.

28 Mart 2019 Perşembe günü Okulları Kar Tatili Olan İl İlçe

28 Mart 2019 Perşembe Saat 16.07 : Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yoğun kar ve buz.. Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yoğun kar yağışı sonrasında yollar buz pistine döndü. Buzlanma nedeniyle yoldan çıkan bir çok otomobil ise vinçler yardımıyla kurtarıldı. İlçede son günlerde etkili olan kar, yağış ve soğuk hava hayatı olumsuz yönde etkilerken, buzlanan yollar birçok kazaya davetiye çıkarıyor. İlçe kırsalında sabah saatlerinde yolların buzlanması nedeniyle birçok maddi hasarlı kaza meydana geldi.

28 Mart 2019 Perşembe Saat 14.00 : Doğu Anadolu Bölgesi’nde Van, Bitlis, Muş ve Hakkari’de olumsuz hava koşulları nedeniyle 904 yerleşim biriminin yolu kapandı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari’deki çalışmalar ile ilgili yapılan açıklamada, iller genelinde kar ve tipi nedeniyle 362 mezra ve mahalle yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari’de 28 Mart 2019 Perşembe günü okullar tatil olacak mı ileriki saatlerde valiliklerden açıklama bekleniyor. Açıklamaları Anadolu Ajansı ile aynı anda sitemizde dakika dakika yazacağız sizlere..

28 Mart 2019 Perşembe Saat 13.01 : ANTALYA VE CİVARINDA YOĞUN YAĞIŞ UYARISI: Antalya çevrelerinde beklenen genellikle sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışların; yarın (01.01.2019 Salı) ve Çarşamba öğle saatlerine kadar kuvvetli (51-100 Kg/m2), 1000 metre ve üzeri rakımlı yerlerde ise yoğun kar şeklinde olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve kar yağışı olan yerlerde buzlanma gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

28 Mart 2019 Perşembe Hava Durumu Nasıl Olacak? (Haritalı) Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara’nın güneyi, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun batısı, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun batısı, Güneydoğu Anadolu ile Sivas, Kayseri, Niğde, Artvin, Bingöl, Muş ve Bitlis çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Akdeniz ve Ege’nin kıyı kesimleri, Güneydoğu Anadolu’nun güneyi ile Çanakkale, Denizli, Manisa çevreleri ile Artvin’in kıyı kesimlerinde yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. İşte Haritalı 1-28 Mart 2019 Perşembe 2019 hava durumu:28 Mart 2019 Perşembe Salı hava durumu kar yağışı28 Mart 2019 Perşembe hava durumu kar yağışı

 Saat 07.47 : Bingöl genelinde kar yağışı nedeniyle tüm okullar Pazartesi günü için tatil edildi. Valilik’ten yapılan açıklamada, “İl merkezi ve ilçelerimizde devam etmekte olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 28 Mart 2019 Perşembe günü eğitime ve öğretime 1 gün süre ilke ara verilmiştir”denildi.

Saat 01.27 : Bir çok ilimizde kar yağışı devam etmektedir. Bu sebeple sabah erken saatlerde sitemizi yeniden kontrol ederek ilinizde ilçenizde kar tatili var mı yok mu 28 Mart 2019 Perşembe son dakika kar tatil haberlerini öğrenebilirsiniz.. İlginiz için TEŞEKKÜRLER..

Saat 00.58 : Tunceli’de kar yağışı nedeniyle kent genelinde tüm okullar bir gün süreyle tatil edildi. Tunceli Valiliği tarafından yapılan açıklamada il merkezi ve ilçelerimiz dahil olmak üzere Tunceli genelinde kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde 28 Mart 2019 Perşembe günü 1 gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmiştir.

Saat 23.45 : 28 Mart 2019 Perşembe 10 İlde Eğitime Kar Tatili mi değil mi– Elazığ, Malatya, Erzincan, Tunceli, Bayburt ve Sivas’ta il genelinde, Kahramanmaraş, Adıyaman, Bitlis ve Bingöl’de ise bazı ilçelerde kar yağışı nedeniyle okullar 28 Mart 2019 Perşembe günü tatil edildi. İl ve ilçelerin detaylı tatil haberleri aşağıda yer almaktadır.. Yeni bilgiler ve tatil haberleri geliyor..

Saat 23.27 : Gümüşhane ve İlçelerinde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi.. Gümüşhane Valiliği, il genelinde akşam saatlerinde gerçekleşen kar yağışı nedeniyle okulların 28 Mart 2019 Perşembe günü bir gün süreyle tatil edildiğini duyurdu. Yapılan açıklamada meteorolojik verilere dayalı olarak yapılan değerlendirme sonucu, merkez ve ilçelerinde yaşanan aşırı soğuklara bağlı buzlanma ve beklenen kar yağışı nedeniyle herhangi bir olumsuzluğa veya mağduriyete meydan vermemek amacıyla tüm resmi, örgün ve yaygın eğitim kurumları ile özel eğitim veren resmi ve özel okul, kreş ve kurumların tamamında eğitim-öğretime 28 Mart 2019 Perşembe günü 1 gün süre ile ara verilmesi uygun görüldüğü kaydedildi.

Saat 23.14 : Bitlis İlçelerinde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi..  Bitlis’in Tatvan, Ahlat ve Adilcevaz ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi ve merkeze bağlı tüm köylerde eğitime 1 gün ara verildi. Ahlat Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “Meteorolojik verilere göre İlimiz genelinde bu gece ve yarın devam etmesi beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması için Ahlat Merkez ve Merkeze bağlı tüm köylerde 28 Mart 2019 Perşembe günü bir gün süreyle eğitim ve öğretime ara verilmiştir” denildi.

Saat 23.12 : Adıyaman İlçesinde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi.. Adıyaman’ın Gerger ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitim öğretime 1 gün ara verildi. Gerger İlçe Mili Eğitim Müdürü Abdulmuttalip Erek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yoğun kar ve tipi nedeniyle 28 Mart 2019 Perşembe günü ilçe merkezi ve tüm köy okullarında eğitime yarın ara verildiğini bildirdi.

Saat 22.56 : Hakkari İlçesinde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi.. Hakkari’nin Çukurca ilçesinde Okullar 28 Mart 2019 Perşembe günü tatil edildi. Kar yağışını etkili olduğu Hakkari’nin Çukurca ilçesinde de okulların yarın için tatil edildiği bildirildi. Meteoroloji yetkilileri, bölgedeki kar yağışının süreceğini söyledi.

Saat 22.51 : Bayburt’ta OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi..  Bayburt’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar yarın tatil edildi. Bayburt Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, il genelinde akşam saatlerinde etkili olan kar ve olumsuz hava koşullarının yarın da gün boyu etkisini sürdüreceği belirtildi. İl genelindeki tüm eğitim kurumlarında yarın eğitime bir gün ara verildiği, kamu kurumlarında çalışan hamile ve engellilerin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.

SON DAKİKA – Saat 22.46 : Şırnak’ta ve bazı ilçelerde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi.. Beytüşşebap ve Uludere’de okullara kar tatili .. Şırnak’ın Beytüşşebap ve Uludere ilçelerinde kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi. Beytüşşebap İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şerif Çelikkaya yaptığı açıklamada, “Meteoroloji Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre ilimiz Şırnak ve Beytüşşebap Uludere ilçelerinde bu gece itibariyle yarına kadar şiddetli kar yağışı olacağından okulları bir gün tatil ettik. İlçe merkez ve köylerinde 28 Mart 2019 Perşembe 2019 günü kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edilmiştir” dedi.

SON DAKİKA – Saat 22.35 : Elazığ’da tüm OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi.. Elazığ’da etkili kar yağışı, aşırı buzlanma ve don beklendiği için okullar yarın tatil edildi. Elazığ Vali Vekili Mustafa Gül, yaptığı yazılı açıklamada: “Beklendiğinden ağır kış koşullarının olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi ve yaşanması muhtemel olumsuzlukların önüne geçilebilmesi amacıyla 28 Mart 2019 Perşembe günü Elazığ merkez ve ilçelerde tüm ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süreyle ara verilmiştir.

SON DAKİKA – Saat 22.30 : Tunceli’de OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi.. Tunceli’de etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve tüm ilçelerde eğitime yarın ara verildiği bildirildi. Valilikten yapılan açıklamada herhangi bir sıkıntı veya mağduriyetle karşılaşılmaması için tedbir amacıyla il merkezi ve ilçelerimiz dahil olmak üzere Tunceli genelinde kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde 28 Mart 2019 Perşembe günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmiştir.”

SON DAKİKA – Saat 22.19 : Bitlis ve Ahlat ile Tatvan İlçesinde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe  TATİL mi değil mi. Bitlis’te yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.Bitlis’in Tatvan ilçesinde Yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün süreyle tatil edildi. Tatvan Kaymakamlığından yapılan açıklamada 28 Mart 2019 Perşembe günü Tatvan merkez ve köylerinde tüm ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süreyle ara verilmiştir denildi.

Saat 22.12 : Ülkemizde bir çok ilde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe  TATİL mi değil mi..6 İlde Eğitime Kar Tatili verildi.. Malatya, Erzincan ve Sivas’ta il genelinde, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Bingöl’de ise bazı ilçelerde kar yağışı nedeniyle okullar 28 Mart 2019 Perşembe günü tatil edildi. Yeni tatil olacak illeri anında yazıyoruz. Lütfen sayfayı yenileyiniz..

SON DAKİKA – Saat 22.03 : Adıyaman İlçelerinde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe  TATİL mi değil mi.. Adıyaman’ın Besni ilçesinde okullar kar nedeniyle 1 gün tatil edildi. Besni ilçesinde sabah saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı dolayısıyla ilçe de bulunan okullar 1 gün tatil edildi. İlçe genelinde bulunan tüm okullar 28 Mart 2019 Perşembe Günü tatil olduğu duyuruldu.28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili olan İl ve İlçeler

SON DAKİKA – Saat 22.00 : Bingöl İlçelerinde OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe  TATİL mi değil mi.. Bingöl’de, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Yedisu ve Yayladere ilçelerinde okulların yarın tatil edildiği bildirildi. Valilikten yapılan açıklamada, meteorolojik tahminler doğrultusunda, Yedisu ve Yayladere ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi. Bu arada, her iki ilçede de kar etkisini sürdürüyor.

SON DAKİKA – Saat 21.55 : Malatya’da Üniversite de 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi.. Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut tarafından yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: “Meteorolojik verilere göre; Malatya il genelinde yoğun kar yağışı ve yollarda oluşabilecek buzlanma nedeniyle öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması için Malatya Turgut Özal Üniversitesi’ne bağlı Fakülte ve Meslek Yüksekokullarında eğitime 31 Aralık 2019 Pazartesi günü ara verilmiştir.

SON DAKİKA – Saat 21.41 : Kahramanmaraş’ta OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi..Kahramanmaraş ve Adıyaman’ın bazı ilçelerinde daha olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitim öğretime 1 gün ara verildi. Kahramanmaraş’ın Göksun, Ekinözü, Andırın ve Elbistan ilçeleri ile Adıyaman’ın Besni, Tut, Çelikhan ve Sincik ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle yarın eğitime bir gün ara verilmesi kararı alındı.

SON DAKİKA – Saat 21.34 : Erzincan’da OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi..ERZİNCAN’da etkili olan kar yağışı nedeniyle okullar 28 Mart 2019 Perşembe günü tatil edildi. Erzincan Valiliği’nden yapılan açıklamada, “İlimiz genelinde akşam saatlerinde başlayan ve meteorolojik verilere göre bu gece ve yarın devam etmesi beklenen yoğun kar yağışı ve yollarda oluşabilecek buzlanma nedeniyle öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için Erzincan ili genelinde 28 Mart 2019 Perşembe günü eğitime ara verilmiştir.

SON DAKİKA – Saat 21.05 : ADIYAMANDA OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe  TATİL mi değil mi..Adıyaman’da 3 ilçede daha yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi. Kentte dün akşam başlayan ve etkisini arttırarak devam eden kar yağışı nedeniyle Sincik, Besni ve Tut ilçelerinde okullar 1 gün tatil edildi.

SON DAKİKA – Saat 21.00 : SİVAS’TA OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe TATİL mi değil mi..Sivas’ta kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildi. Sivas Valiliğinden yapılan açıklamada, “Sivas Meteoroloji Müdürlüğünün hava tahmin raporlarında bildirilen meteorolojik veriler doğrultusunda Pazartesi gün boyu aralıklarla kar yağışının devam edeceği buzlanma, don olayı ve sis beklendiğinden dolayı öğrencilerimizi sağlığı ulaşım güvenliği için ilimiz merkez ve ilçelerinde ve ilçelerinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her tür derecedeki resmi ve özel kurumlarda eğitim ve öğretime yarın ara verilmiştir” denildi.

28 Mart 2019 Perşembe Hangi İl ve İlçelerin Okulları kar tatili var mı Yapacak? Hangi illerde kar tatili var mı için valilik ve kaymakamlıklar bir bir açıklama yapmaya başladı. 28 Mart 2019 Perşembe günü Okulları kar ve soğuk tatili yapacak olan İl ve İlçelerin tüm listeleri ve dakika dakika haberleri burada olacak. 28 Mart 2019 Perşembe  Okulları kar tatili var mı olan il ve ilçelerin tamamını dakika dakika burada yazacağız…

Önemli Not: Lütfen 28 Mart 2019 Perşembe güncel kar tatili var mı haberleri görmek için sayfayı ara sıra yenileyin.. 28 Mart 2019 Perşembe tatil olan bir çok ilimiz yoğun kar yağışından ve soğuk havadan dolayı tatil olacaktır. Çünkü kar yağışı ve soğuk hava 28 Mart 2019 Perşembe  günü devam ediyor.. İşte dakika dakika kar tatili var mı haberleri…

28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl İlçeler (Son Dakika Haberi)

Saat 17.35 : Şimdiye kadar valilik ve kaymakamlık makamlarından resmi bir tatil açıklaması gelmedi. 28 Mart 2019 Perşembe 2019 yoğun kar yağışının ve soğuk havanın etkili olduğu il ve ilçelerde saat 18 ile 23.59 saatleri arasında resmi açıklamalar bekleniyor. Özellikle servis araçlarının kaza riski taşıdığı İl ve ilçelerde 28 Mart 2019 Perşembe okulların tatil edilmesi bekleniyor. Sayfamızı kaydederek arada tıklayıp yeni haberleri dakika dakika görebilirsiniz…

Saat 13.35 : Hakkari ile Şırnak 28 Mart 2019 Perşembe 2019 yoğun kar yağışlı geçecek.. Yapılan son değerlendirmelere göre; bu gece saatlerinden itibaren Hakkari ile Şırnak’ın doğu ilçelerinde yer yer yoğun (15-30 cm) kar yağışı beklendiğinden, ulaşımda aksamalar, eğimin fazla olduğu yüksek kar örtüsüne sahip yerlerde çığ tehlikesi, buzlanma ve don gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Saat 11.41 : Sivas’ta, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 32 köye ulaşım sağlanamıyor. İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, merkezde 4, ilçelerden Gürün’de 12, İmranlı’da 14, Kangal’da 2, olmak üzere 32 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor. 28 Mart 2019 Perşembe Sivas’ta Okullara kar tatili bekleniyor..

Saat 10.23 : Doğu Anadolu’da Kış Doğu Anadolu Bölgesi’nde Van, Bitlis, Muş ve Hakkari’de olumsuz hava koşulları nedeniyle 109 yerleşim biriminin yolu ulaşıma kapandı. 28 Mart 2019 Perşembe Okullara kar tatili var mı İLERLEYEN SAATLERDE VALİLİK MAKAMLARINCA AÇIKLAMALAR BEKLENİYOR..

28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl İlçeler (Son Dakika Haberi) burada sizlere sunulacak. Henüz her hangi bir il veya ilçe 28 Mart 2019 Perşembe günü tatil edilmedi ama 28 Mart 2019 Perşembe yılın son günü Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler olursa (Son Dakika Haberi) olarak buradan sunacağız sizlere..

28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberi)

Saat 08.01 : Kayseri’de kar yağışı etkisini göstermesine rağmen kar tatili var mı hakkında resmi makamlardan bir duyuru paylaşılmadı. Öyle ki, 28 Mart 2019 Perşembe günü şehir genelinde eğitim öğretim devam ediyor.

Saat 07.53 : Nevşehir de BAZI OKULLAR 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi.  Nevşehir’in Köy ve Kasaba Okulları İle Taşımalı Eğitime Tatil Nevşehir genelinde olumsuz hava koşulları nedeniyle taşımalı sistemle gelen ve köylerdeki bulunan okullardaki öğrenciler için okullar tatil edildi.

Saat 07.45 : Erzincan-Sivas arası yollar kapandı.. Soğuk hava dalgası ve kar yağışı yurt genelinde etkisini gösterirken Erzincan-Sivas karayolu kar fırtınası sonucu kapandı. Erzincan da okulların tatil edilmesi bekleniyor..

Saat 07.01 : Niğde de 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi. Niğde’de olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde eğitim öğretime bir gün ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Niğde il genelinde bugün eğitime bir günlüğüne ara verildiği bildirildi.

Saat 01.05 :Buradan vali ve kaymakamlara da bir sitem etmek istiyorum. Madem hava soğuk veya yağışlı tatil edin gitsin, bir servis kaza yapsa, bir öğrencinin canı yansa neye yarar eğitim öğretim. Ayrıca tatil haberlerini erken saatlerde verin. Sarıkamış’tan tatil haberi gece 1 de geliyor, bu saatte çoğu öğrenci ve veli yattı uyudu, ayrıca herkesin internet imkanı olmayabilir. Tatil kararlarını biraz erken alın yahu…

Saat 01.01 : Kars’ın Sarıkamış ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi.. Kars’ın Sarıkamış ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle merkez ve köylerdeki okullar bugün tatil edildi. Kaymakam Yusuf İzzet Karaman, sosyal medya hesabından, “Kaymakamlığımızca alınan karar doğrultusunda, olumsuz hava koşulları nedeniyle Sarıkamış ilçe merkezi ve köylerimizde tüm ilk ve orta öğrenim kurumlarında eğitime 1 gün süreyle ara verilmiştir.” bilgisini paylaştı.

Saat 00.50 : Arkadaşlar sizlere dakika dakika 28 Mart 2019 Perşembe perşembe günü tatil olan il ve ilçeleri yazmaya çalıştık. Yarın sabah 06.00 dan itibaren yeni il ve ilçelerin tatil haberlerini buradan yazmaya devam edeceğiz. Bu saatten sonra tatil haberi gelirse her 15 dakikada bir sayfamızı güncelleyeceğiz… 16 ilimizde tatil yapacak öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz. 28 Mart 2019 Perşembe 2019 Tatil Haberlerini Buradan sunacağız yarın..

Saat 00.34 : Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi..Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Acar, yaptığı yazılı açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun aldığı kararla 28 Mart 2019 Perşembe Perşembe gününün ilçe genelinde okulların tatil edildiğini bildirdi.

Saat 00.18 : 28 Mart 2019 Perşembe Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 16 İlde Okullar Tatil mi değil mi! İşte O İller: Yoğun kar yağışı nedeniyle, Gümüşhane, Bingöl’ün Karlıova ilçesi, Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesi, Çorum’un Sungurlu ilçesi, Adana’nın Tufanbeyli ilçesi, Aksaray, Tunceli, Giresun’un 3 ilçesi, Tokat’ın Başçiftlik ve Reşadiye ilçesi, Sivas, Bayburt, Ordu ve Adıyaman’ın Çelikhan ilçesi, Malatya ve Samsun’da eğitime bir gün ara verildi.

Saat 00.02 : Muğla’nın Fethiye ilçesinde akşam saatlerinde başlayan ve zaman zaman etkisini artıran sağanak sele neden oldu. Bazı iş yerlerini su basarken, Muğla- Antalya Karayolu yaklaşık 1 saat süreyle çift yönlü olarak trafiğe kapandı. Yarın için Muğla’nın Fethiye ilçesinde yağış devam edeceği için tatil olma ihtimali var, kaymakamlık haber verirse anında yazacağız..

Saat 23.59 : Hatay’da şiddetli yağış sebebiyle meydana gelen heyelanda Yayladağı-Antakya yolu tek yönlü ulaşıma kapandı. Yarın için tatil haberi her an açıklanabilir..

Saat 23.46 : Ordu ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe günü okullar tatil mi değil mi.. Akkuş, Aybastı, Çamaş, Gölköy, Gürgentepe, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye ve Ulubey ilçelerinin tamamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her türlü eğitim kurumu ile özel eğitim kurumlarında eğitime 28 Mart 2019 Perşembe Perşembe ara verildiği ifade edildi.

Saat 23.33 : Malatya’da bir çok ilçede 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi..  Malatya’nın Hekimhan, Arapgir, Kuluncak ve Pütürge ilçesinde öğleden sonra başlayan kar yağışı şiddetini artırdı. Kar nedeniyle ilçe merkezleri beyaza bürünürken, belediye ekipleri karla mücadele çalışmalarına başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı da kar yağışı ve oluşabilecek buzlanma dolayısıyla öğrencilerin herhangi bir olumsuzluk yaşamaması amacıyla söz konusu ilçelerde okulların tatil edildiğini açıkladı.

Saat 23.26 – SON DAKİKA: BAYBURT’TA ve tüm ilçelerde 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi.. Bayburt’ta etkili olan kar yağışı, buzlanma ve don nedeniyle il genelinde eğitim öğretime bir gün ara verilecek. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, kentte akşam saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı ile meteorolojik verilere göre kar yağışı ardından olaşabilecek don ve buzlanma nedeniyle il merkezi ve ilçelerindeki tüm okullarda, 28 Mart 2019 Perşembe Perşembe günü, eğitime bir gün süreyle ara verildiği bildirildi.

Saat 23.24 : Ordu ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi.. ORDU’da, dün geceden itibaren etkili olan yoğun kar nedeniyle 12 ilçede, okullar yarın tatil edildi. Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, bazı ilçelerde bugün olduğu gibi yarın da okulların 1 gün süreyle tatil edildiği belirtilerek, “Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çaybaşı, Gölköy, Gürgentepe, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye ve Ulubey ilçelerinde perşembe günü okullarda eğitim-öğretime ara verilmiştir” denildi.

Saat 23.22 : Adıyaman ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi. ADIYAMAN’ın Çelikhan ilçesinde, yoğun kar nedeniyle okullar bir gün tatil edildi. Yarın da devam etmesi beklenen kar nedeniyle ilçede okullar 1 gün tatil edildi. Milli Eğitim Müdürü Resul Acar, yaptığı yazılı açıklamada, “Yoğun kar yağışı nedeniyle ilçe hıfzıssıhha kurulu almış olduğu kararıyla (28 Mart 2019 Perşembe Perşembe günü) yarın ilçe genelinde tatil kararı alınmıştır” dedi.

Saat 23.04 : BİNGÖL MERKEZDE TAŞIMALI EĞİTİME KAR TATİLİ.. Bingöl’de kar yağışı nedeniyle merkezde taşımalı eğitime ara verildi, Karlıova ilçesinde ise tüm okullar tatil edildi. Meteorolojinin kar yağışının devam edeceğini bildirilmesi üzerine 28 Mart 2019 Perşembe günü için ilk ve orta dereceli okullar 1 günlüğüne tatil edildi. Öte yandan Valilik tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan değerlendirme de il genelinde taşımalı eğitime yarın için ara verildiği öğrenildi.

Saat 22.56 : Malatya ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe Pazartesi okullar tatil mi değil mi.. İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı da kar yağışı ve oluşabilecek buzlanma dolayısıyla öğrencilerin herhangi bir olumsuzluk yaşamaması amacıyla Hekimhan, Arapgir, Kuluncak ve Pütürge ilçelerinde okulların tatil edildiğini söyledi.

Saat 22.51 : Tunceli ve ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe Pazartesi okullar tatil mi değil mi.. Tunceli’de Eğitime Kar Engeli Tunceli’de etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve 5 ilçesindeki tüm okullar ile 2 ilçedeki taşımalı eğitim yapılan okullarda eğitime yarın ara verildiği bildirildi. Tunceli-Merkez, Hozat, Nazimiye, Mazgirt, Pülümür ve Ovacık ilçelerinin tamamında; Çemişgezek ve Pertek ilçelerinde ise taşımalı eğitim kapsamında olan yerlerde 28 Mart 2019 Perşembe Günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmiştir” denildi.

Saat 22.49 – Çorum‘un ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe Pazartesi de okullar tatil mi değil mi..  Çorum’un Sungurlu ve Alaca ilçelerinde kar yağışı ve buzlanma sebebiyle temel ve orta öğretim okullarında taşımalı eğitim öğrencileri için kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın (27.12.2019 perşembe günü) okullara tatil arası verildiği duyuruldu.

Saat 22.47 – Tokatta bazı ilçelerde 28 Mart 2019 Perşembe Pazartesi de okullar tatil mi değil mi.. Tokat’ın Reşadiye ve Başçiftlik ilçelerinde de kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın okullara ara verildiği duyuruldu.

Saat 22.43 – Samsun’un Havza ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe Pazartesi okullar tatil.. Havza da buzlanma tehlikesi nedeniyle öğrencilerin riske atılmaması için 28 Mart 2019 Perşembe Perşembe günü taşıma merkezli okullarda tüm öğrencilere izin verildiği bildirildi.

Saat 22.34 – SON DAKİKA: Bingöl’de ilçeler 28 Mart 2019 Perşembe de okullar tatil mi değil mi BİNGÖL’de, yoğun kar ve tipi nedeniyle 4 ilçedeki ilk ve orta dereceli okullar ile il merkezi ve Yayladere ilçesindeki taşımalı eğitim yapılan okullarda eğitime 1 gün ara verildi. Bingöl Valiliği, Karlıova, Adaklı, Kiğı ve Yedisu ilçelerindeki tüm ilk ve orta dereceli okullar ile kent merkezi ve Yayladere ilçesinde taşımalı eğitimin yapıldığı okullarda eğitime yarın ara verildiğini duyurdu..

Saat 22.28 : Giresun ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi  Giresun Valiliğinden yapılan açıklamada, “Alucra ilçe merkezi ve bağlı tüm köy okullarında, Çamoluk ilçe merkezi ve tüm köy okullarında,Bulancak ilçesine bağlı tüm köy okullarında (Yalıköy Şehit Pilot Teğmen Barış Çakır İlk/Ortaokulu Hariç),Dereli ilçesine bağlı tüm köy okullarında,Doğankent ilçesine bağlı tüm köy okullarında,Keşap ilçesine bağlı Çamoluk köyünde bulunan Çamoluk ilkokulu,Şebinkarahisar ilçe merkezi ve köy okullarında 28 Mart 2019 Perşembe günü eğitime 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir” denildi.

Saat 22.04 Ankara ve çevre illerde aşırı soğuk ve don olayları olduğu için servislerin kaza yapma ve zincirleme trafik kazalarına sebep olmamaları nedeniyle 28 Mart 2019 Perşembe tatil beklentisi var.. 28 Mart 2019 Perşembe’da Ankara’da, Karaman’da, Konya’da, Niğde’de, Sivas’ta okullar tatil mi, sorusunu soran öğrenciler için valilikler gece saatlerinde eğitim-öğretim dönemine dair açıklamada bulunabilirler. Lütfen takipte kalın ve ara sıra sayfayı yenileyiniz.. Teşekkürler..

Saat 21.58 – SON DAKİKA: SİVAS‘da 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi SİVAS Valiliği, olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde ilk ve orta dereceli okulların yarın da tatil edilmesi kararını aldı. Hamile ve engelli kamu personelleri de izinli sayılacak. Sivas’ta bu sabah etkisini gösteren kar nedeniyle eğitime verilen 1 günlük ara uzatıldı. 28 Mart 2019 Perşembe perşembe günü de Sivas’ta okullar tatil mi değil mi..

Saat 21.51 Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe günü okullar tatil mi değil mi. Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı ve buzlanma nedeniyle eğitime 1 gün ara verildiği bildirildi. Soğuk ve yağışlı hava tüm Türkiye’yi etkisi altına alırken, Adana’ya 190 kilometre uzaklıkta bulunan Tufanbeyli ilçesinde yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı ve buzlanma hayatı olumsuz etkiledi. Tufanbeyli Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre ilçede okullar 1 günlüğüne tatil edildi.

Saat 21.37 Bilgöl‘de Karlıova ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe günü okullar tatil mi değil mi. Bingöl’ün Karlıova ilçesindeki ilk ve orta dereceli okullar, yoğun kar yağışı nedeniyle perşembe günü tatil edildi. Karlıova ilçesinde bugün aralıksız yağan kar yağışı nedeniyle etkisini sürdürüyor. İlçede 20 dolayında köy yolunun ulaşıma kapanmasıyla Kaymakamlık, ilçe merkezi ve bağlı köylerdeki okulları 28 Mart 2019 Perşembe Perşembe günü tatil etme kararı aldı.

Saat 21.32 Çorum‘da Sungurlu ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe günü okullar tatil mi değil mi..  Çorum’un Sungurlu ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle yarın taşımalı eğitim öğrencilerine okullar tatil edildi. Sungurlu ilçesindeki yoğun kar yağışı dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit açıklamada bulundu. Eryiğit, “Kar yağışı ve buzlanma sebebiyle Sungurlu ilçemizde temel ve orta öğretim okullarımız da taşımalı eğitim öğrencilerimize Perşembe günü tatil kararı alınmıştır.

Saat 21.29 – Kahramanmaraş‘da Göksun ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe günü okullar tatil mi değil mi..Göksun ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın ara verildi. Göksun Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, kar yağışının sürmesi nedeniyle ilçe genelindeki tüm okulların, 28 Mart 2019 Perşembe Perşembe günü tatil edildiğini bildirildi.

Saat 21.12 Malatya‘da Hekimhan ilçesinde 28 Mart 2019 Perşembe günü okullar tatil mi değil mi.. Eğitime Kar Engeli, 28 Mart 2019 Perşembe Perşembe Malatya’nın Hekimhan ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullarda eğitim öğretime yarın ara verilecek.

Saat 20.50 AKSARAY’da 28 Mart 2019 Perşembe okullar tatil mi değil mi.. Aksaray buzlanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın için bir gün ara verildi. Aksaray’da dün gece saatlerinde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. İlde yaşanan buzlanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Aksaray Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, buzlanma ve olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime Perşembe günü için bir gün ara verildiği, hamile ve engelli kamu personelinin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

Saat 18.22 – Bir çok ilimizde 28 Mart 2019 Perşembe günü okulların tatil olmasını valilik makamları saat 19.00 dan sonra açıklayacak.. Sizlerde ilinizde ilçenizde tatil olup olmadığını aşağı yazarak sorabilirsiniz. Dakika Dakika yeni gelişmeler için Lütfen sayfayı yenileyin..

Saat 18.01 – Çorum‘da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle 520 köy yolu ulaşıma kapandı. Çorum‘da 28 Mart 2019 Perşembe günü okulların tatil olmasını valilik makamı açıklayabilir her an..

Saat 17.34 –  Kütahya‘nın Domaniç ilçesinde dün gece saatlerinde başlayan kar yağışı sürücülere zor anlar yaşatıyor. Domaniç’te kar kalınlığı 40 santimetreye ulaştı. 28 Mart 2019 Perşembe günü okulların tatil olup olmayacağı akşam saatlerinde belli olacak..

Saat 17.16 – Trabzon, Rize ve Gümüşhane’nin yüksek kesimlerinde, soğuk hava ve kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor. Trabzon’un yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Tonya, Şalpazarı, Of, Hayrat, Çaykara, Araklı, Sürmene, Köprübaşı, Yomra ve Arsin ilçelerinin yüksek rakımlı bazı mahallelerine ulaşımın sağlanamadığı ifade edildi. 28 Mart 2019 Perşembe Trabzon ve ilçelerinde tatil olacak mı öğrenciler merak içinde bekliyor..

Saat 16.43 – Yoğun kar nedeniyle Kahramanmaraş-Kayseri kara yolunda ulaşım güçlükle yapılıyor. Karayolunun Göksun ilçesi ile Sarız bölgesinde etkili olan kar sebebiyle ağır vasıta araçların geçişine izin verilmiyor.

Saat 16.05 – 28 Mart 2019 Perşembe Gümüşhane’de okullar tatil mi değil mi: Gümüşhane Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, il merkezi ve ilçelerde, aşırı soğuk, buzlanma ve beklenen kar yağışı nedeniyle tüm resmi, örgün ve yaygın eğitim kurumları ile özel eğitim veren resmi ve özel okul, kreş ve kurumların tamamında, eğitim-öğretime yarın 28 Mart 2019 Perşembe günü 1 gün süre ile ara verilmesi uygun görülmüştür.

Saat 15.58 –  Doğu Anadolu Bölgesinde Çarşamba gecesi ve perşembe günü görülecek kar yağışlarının Erzincan, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Ağrı ve Kars’ta kuvvetli ve yoğun olacağı belirtildi. 28 Mart 2019 Perşembe Perşembe günü Erzincan, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Ağrı ve Kars’ta okulların kar tatili var mı beklentisi var..

Saat 14.50 – Ilgın’da yoğun kar yağışı nedeniyle okulların tatil edildiği bildirildi. Konya’nın Ilgın ilçesinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitim öğretime ara verildi. Kar yağışı aralıksız devam ederken kaymakamlık tarafından okullar 26 Aralık günü bir gün süreyle tatil edildi.

28 Mart 2019 Perşembe günü Okulları kar ve soğuk tatili yapacak olan İl ve İlçeler hangileri?

28 Mart 2019 Perşembe Perşembe günü yoğun kar ve tipi nedeni ile Okulların tatil yapacağı İl ve İlçeleri buradan açıklıyoruz. Son dakika açıklamaları ile tüm bilgiler burada sizlere sunulacak. 28 Mart 2019 Perşembe Hangi İl ve İlçelerin Okulları kar tatili var mı Yapacak? sorusuna Çarşamba günü tatil olan iller ile başlamak istiyoruz. Yeni tatil haberleri paylaşılmaya devam edecek. 28 Mart 2019 Perşembe günü hangi illerdeki Okullar kar tatili var mı yapacak dakika dakika tüm haberler bu sayfada..

28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler

Ülke genelindeki soğun hava ve kar yağışından dolayı bir çok ilimizde okullar 28 Mart 2019 Perşembe perşembe günü de tatil olacaktır. Ancak tatil haberleri valilik makamlarında verildiği için resmi açıklama olur olmaz buraya yazıyoruz. Dün tatil olan bütün il ve ilçeleri dakika dakika yazdık, 28 Mart 2019 Perşembe günüde okulların tatil olduğu bütün şehirleri buraya dakika dakika yazacağız. Lütfen takipte kalın ve ara sıra sayfayı yenileyiniz.. Teşekkürler..

28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler

SAAT 09:35 – Aksaray’da ve Karaman da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi.  AKSARAY ve Karaman’da yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bugün için bir gün ara verildi. Aksaray ve Karaman’da dün gece saatlerinde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Kar yağışı nedeniyle her iki ilde de eğitime bir gün ara verildi. Hamile ve engelli kamu personelinin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

SAAT 09:26 – Giresun’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Giresun’da Eğitime Kar Engeli Giresun’da merkeze bağlı köylerdeki okullar ile Yağlıdere, Çanakçı, Dereli ve Doğankent ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.

SAAT 08:49 – Tokat, Nevşehir ve Yozgat’ta eğitim-öğretime 1 gün ara verildi. Tokat’ta yoğun kar yağışı nedeni ile ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile tatil edildi. Nevşehir’de gece itibarıyla başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime 1 gün ara verildi. Yozgat’ta da durum aynıydı. Yozgat Valiliğinden yapılan açıklamaya göre hava muhalefeti nedeniyle bugün il genelindeki özel ve resmi eğitim kurumlarında eğitime bir gün süreyle ara verildiği belirtildi.

SAAT 08:36 – Ordu’da Ünye ve Fatsa da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Ordu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle Ünye ve Fatsa ilçelerindeki bazı okullarda eğitime bir gün ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Ünye ilçesine bağlı Yeşilkent, Yenikent, Fatih, Meydan ,Tekkiraz, Pelitliyatak, Erenyur ve İnkur mahalleleri ile Fatsa ilçesindeki Aslancami, Geyikceli, Hatipli ile Islamdağ mahallelerinde eğitime bugün ara verildiği aktarıldı.

SAAT 08:21 – Çorum’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Çorum’da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezinde eğitim-öğretime 1 gün ara verildi. Konuyla ilgili açıklamada, “Yoğun kar yağışı sebebiyle 28 Mart 2019 Perşembe günü Çorum merkez ilçemizde Okullarımızda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir.

SAAT 07:51 –  Başkent ANKARA da üniversiteler de eğitime ara verdi.. Ankara’da yoğun kar yağışı nedeniyle 7 üniversite ile Hacettepe Üniversitesinin Beytepe ve Yüksek İhtisas Üniversitesinin Bağlum yerleşkelerinde eğitime bir gün ara verildi.

SAAT 07:30 – Tokat’ta Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Tokat’ta yoğu kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi. Alınan bilgiye göre, yoğun kar yağışı dolayısıyla il genelindeki Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitime bir gün ara verildiği belirtildi.

SAAT 07:26 – KAYSERİ: Yoğun kar yağışı devam eden Kayseri ilimizde Valilik tarafından henüz kar ttaili ilan edilmedi. Bu yüzden resmi açıklama olmadan 28 Mart 2019 Perşembe için tatil haberi veremiyoruz Kayseri ilimize.. Öğrencilerimizi iyi dersler: Not: Sayfamızı yenilemeye devam edin, valilik bir açıklama yaparsa anında güncelliyoruz..

SAAT 07:17 – Yoğun kar yağışı nedeniyle birçok ilde eğitime ara verildi. Sivas, Uşak, Bolu, Kütahya, Bilecik, Çankırı, Balıkesir’in Dursunbey ilçesi, Bursa’nın 3 ilçesi, Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi, Denizli ve Afyonkarahisar’ın birçok ilçesinde okullar tatil edildi.

SAAT 06:46 –  İstanbul’da 28 Mart 2019 Perşembe sabah: İstanbul’da kar yağışı sabah saatlerinde etkili olmaya başladı. Özellikle Anadolu Yakası’nın yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oluyor. Okulların tatil olma ihtimali var..

SAAT 06:44 – Nevşehir’de Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Nevşehir’de devam eden kar yağışı, olası don ve buzlanma nedeniyle il genelindeki eğitim öğretime bir gün ara verildi. Nevşehir Valiliğinden yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün için il genelindeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarının bugün için bir gün süreyle tatil edildiği duyuruldu.

SAAT 06:40 – Yozgat’ta Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi.  Yozgat’ta kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime ara verildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, hava muhalefeti nedeniyle bugün il genelindeki özel ve resmi tüm eğitim kurumlarında eğitime bir gün ara verildiği belirtildi.

SAAT 06:38 – Kırşehir’de Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Kırşehir merkez ve ilçelerinde, kar yağışı ve diğer olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bugün ara verilmesi kararlaştırıldı. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün için il genelindeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarının tatil edildiği duyuruldu.

Saat 06.34  Konya’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Konya’da devam eden kar yağışı, aşırı don ve buzlanma nedeniyle kent merkezindeki okullar tatil edildi. Konya Valiliğinden yapılan açıklama göre, devam eden kar yağışı, aşırı don ve buzlanma dolayısıyla merkez Meram, Karatay ve Selçuklu ilçelerinde, ilk ve orta dereceli okullar bir gün süreyle tatil edildi.

Saat 06.17 Aksaray’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Aksarayda kar yağışı ve diğer olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bugün ara verilmesi kararlaştırıldı.Valilikten yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün için il genelindeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarının tatil edildiği duyuruldu..

SAAT 01:26 – Amasya’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi.  Amasya’da yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, il genelinde yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşullarından dolayı, bugün ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verildiği belirtildi.

SAAT 01:22 – Samsun’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Samsun’da kar yağışı nedeniyle 5 ilçede okullar yarın için tatil edildi. Samsun’da özellikle kentin yüksek kesimlerindeki ilçelerde akşam saatlerinde kar yağışı etkili oldu. Kar yağışının yarında devam etmesinin beklenmesi üzerine Samsun Valiliği tarafından Vezirköprü, Havza, Ladik, Asarcık ve Kavak ilçelerinde eğitim öğretime yarın itibariyle bir gün süreyle ara verildi.

SAAT 00:52 – Denizli’de Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Denizli’de kar yağışı kentin yüksek kesimlerinde ve bazı ilçelerinde etkili oldu. Kalınlığı 10 santimetreye ulaşan kar nedeniyle Denizli Valiliği tarafından, Baklan, Çal, Güney ve Bekilli ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi. Çivril ilçesinde ise taşımalı sistemle eğitim veren okullar 1 gün (Çarşamba) tatil edildi.

SAAT 00:35 – Kırşehir’in Kaman ve Akçakent ilçelerinde, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Okullarda 28 Mart 2019 Perşembe günü eğitime ara verildi.

SAAT 00:21 – Ordu’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Ordu’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 14 ilçede eğitime bir gün ara verildi. Valilik’ten yapılan yazılı açıklamada, meteorolojik verilere göre kentte yoğun kar yağışının devam etmesinin beklendiği bildirildi.

SAAT 00:06 – Kırkkale’de Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Kırıkkalede Kar Yağışı Nedeniyle Eğitim ve Öğretime Bir Gün Ara Verildi. Vali Yunus Sezer:  İlimiz genelinde etkili olan yoğun kar yağışı ve beraberinde oluşabilecek buzlanma nedeniyle, İl Merkezi ve tüm İlçelerimizdeki İlk ve Orta dereceli tüm Resmi-Özel Okullar ile Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde 26.12.2017 Çarşamba günü bir gün süreyle eğitim ve öğretime ara verilmiştir. dedi..

SAAT 23:48 – Çorum’un Bayat İlçesinde Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Çorum’un Bayat ilçesinde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle ilçede eğitim-öğretime 1 gün ara verildi.

SAAT 23:47 – Kırşehir Kaman İlçesinde Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Kaman’da Eğitime Kar Engeli Kırşehir’in Kaman ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

SAAT 23:27 – Denizli’de akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Denizli-Antalya kara yolunda ile bazı bölgelerde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

SAAT 23:21 – Afyonkarahisar’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Afyonkarahisar’da kent merkezi ve 13 ilçede, etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar yarın tatil edildi. Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Afyonkarahisar merkez ile merkeze bağlı Emirdağ, Bayat, Bolvadin, Çay, Sultandağı, Sandıklı, Hocalar, Kızılören, Sinanpaşa, İhsaniye, İscehisar, Şuhut ve Çobanlar ilçelerinde kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime yarın ara verildiği bildirildi.

SAAT 23:16 – Çorum Sungurlu İlçesinde Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Çorum’un Sungurlu ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün süreyle ara verildi.

SAAT 23:07 – Kütahya’da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi.Kütahya’da da kar yağışı nedeniyle yarın için eğitime 1 gün süreyle ara verildi. Valilik açıklamasında; “İlimiz genelinde öğlen saatlerinden itibaren başlayan ve halen devam eden kar yağışı ve tipi nedeniyle, Gediz İlçesi hariç il genelinde tüm resmi ve özel eğitim kurumlarında eğitime 1 gün ( 28 Mart 2019 Perşembe) ara verilmiştir.

SAAT 22:45 – Çankırı‘da Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi. Çankırı’da etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları dolayısıyla kent merkezi ve tüm ilçelerde, 28 Mart 2019 Perşembe günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildiği ifade edildi.

SAAT 22:32 – Eskişehir’de Okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi.. Eskişehir’de etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın ara verildi. Valilik’ten yapılan açıklamada, Eskişehir genelinde öğleden sonra etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları dolayısıyla kent merkezi ve tüm ilçelerde, Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitime yarın ara verildiği belirtildi.

SAAT 22:29 – Manisa Kar Yağışı Nedeniyle Karayolu 2 Saat Trafiğe Kapalı Kaldı İzmir-Ankara D300 yolunun Kula ilçe merkezi geçişi yoğun kar yağışı sebebiyle ulaşıma kapandı. Manisa ve bazı ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe günü okulların tatil edilmesi bekleniyor..

 SAAT 22:10 – Son dakika! Ankara Valisi Vasip Şahin, yoğun kar yağışı nedeniyle Başkent’te eğitime bir gün ara verildiğini açıkladı. Ankara’da okullar 28 Mart 2019 Perşembe tatil mi değil mi..

SAAT 22:09 –  28 Mart 2019 Perşembe Bolu’da okullar kar tatili var mı..  Bolu kent merkezi ve ilçelerde, olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın ilk ve orta dereceli okular ile liseler tatil edildi. Bolu Valisi Ahmet Ümit’in Bolu’da, etkili olan kar yağışı nedeniyle ilk, orta okul ve liselerde eğitime 1 gün ara verdiği açıklandı.

SAAT 22:08 –  28 Mart 2019 Perşembe Çankırı’da okullar kar tatili var mı.. Çankırı’da, olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın 8 ilçede okulların tatil edildiği bildirildi. Valilikten yapılan açıklamada, kar yağışı ve buzlanma riskine karşı Orta, Bayramören, Kurşunlu, Ilgaz, Korgun, Şabanözü, Eldivan ve Yapraklı ilçelerinde 28 Mart 2019 Perşembe ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildiği ifade edildi.

SAAT 22:05 –  28 Mart 2019 Perşembe Uşak ve ilçelerinde okullar kar tatili var mı.. Uşak ve ilçelerinde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

SAAT 19:42 –  Kırıkkale, Ankara, Bursa, Eskişehir, Kütahya, Bilecik ve Yalova’da etkili olan kar yağışı nedeniyle ekipler tuzlama çalışması başlattı, sürücüler uyarıldı. Kırıkkale, Kırşehir, Ankara, Afyon, Bursa, Eskişehir, Kütahya, Bilecik ve Yalova’da 26 ve 28 Mart 2019 Perşembe günlerinde kar tatil haberleri bekleniyor.

SAAT 19:11 –  Kastamonu’nun Karadeniz sahilindeki ilçesi Abana’nın yüksek rakımlı bölgelerinde yoğun kar yağışı etkili oldu. Ankara’da bu gece boyu kar yağışı devam edecek. İzmir’in Ödemiş ilçesine de beyaza büründü. Düzce, Bolu, Kocaeli ve Sakarya’da yoğun kar yağışı başladı. 28 Mart 2019 Perşembe günü için kar tatili var mı açıklaması bekleniyor..

SAAT 18:51 –  Ankara’da akşam saatlerinde kar yağışı etkili oldu. 28 Mart 2019 Perşembe günü Ankarada okulların tatil olması bekleniyor. Ayrıca Afyonkarahisar, Manisa Yalova Kocaeli ve Boluda etkili yağış devam ediyor, Kırıkkale Kırşehir Çorum ve Çankırı civarları önce yağmur sonra havanın soğuması ile kar yağışına dönüşecek. 26 Aralık 2019 de bir çok ilde okullara tatil bekleniyor..

SAAT 18:32 –  Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde yoğun kar yağışı sebebiyle yarın (28 Mart 2019 Perşembe) okullar tatil edildi. Kaymakamlıktan alınan habere göre Dursunbey ilçesinde öğrenciler yoğun kar yağışı sebebiyle yarın tatil yapacak.

SAAT 18:24 – 28 Mart 2019 Perşembe Bilecik’te Okullar Tatil mi.. Bilecik Valiliği, kent merkezi ve Pazaryeri ilçesine bağlı tüm ilk ve orta dereceli okullarda 1 gün süre ile eğitime ara verildiğini açıkladı. Öğrenciler Bilecik’te 26 Aralık günü tatil yapacak.

SAAT 17:55 – Bursa!da 28 Mart 2019 Perşembe Okullara kar tatili var mı: Keles, Büyükorhan ve Harmancık kaymakamlıklarından yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı nedeniyle ilçemizde ilk ve orta dereceli okullar 28 Mart 2019 Perşembe günü, 1 gün tatil edilmiştir” denildi. Diğer ilçeler ve Bursa Merkezde de tatil haberi bekleniyor..

SAAT 17:32 – Düzce, Bolu, Kocaeli ve Sakarya’da kar yağışı etkili oluyor.  28 Mart 2019 Perşembe Okulların tatil olmasına valiler karar verdiği için 28 Mart 2019 Perşembe günü Düzce, Bolu, Kocaeli ve Sakarya’da okulların tatil edilmesi bekleniyor..

SAAT 17:15  Sivas’ta yoğun kar yağışı uyarısının yapılmasının ardından eğitim ve öğretime yarın ara verildiği duyuruldu. 28 Mart 2019 Perşembe günü Sivas’ta Okullar kar tatili var mı yapacak. Sivas Valisi Salih Ayhan, eğitime kar yağışı nedeniyle ara verildiğini Twitter hesabından duyurdu. Ayhan mesajında şu ifadelere yer verdi:

Güncelleme Saat 16:31   Marmara Bölgesi’nin kıyı ile iç kesimlerinde cuma gününe kadar don uyarısı yapıldı. Marmara Bölgesi’nin kıyı kesimlerinde (Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul, Yalova, Sakarya, Kocaeli) bu geceden başlayarak cuma gününe kadar gece ve sabah saatlerinde hafif, iç kesimlere doğru ise orta kuvvette zirai don riski bulunduğu belirtildi.

Afyonkarahisar kar tatili var mı
Ağrı kar tatili var mı
Aksaray kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberi)
Amasya kar tatili var mı
Ankara kar tatili var mı
Antalya kar tatili var mı
Ardahan kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı
Artvin kar tatili var mı
Aydın kar tatili var mı
Balıkesir kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Bartın kar tatili var mı
Batman kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Bayburt kar tatili var mı
Bilecik kar tatili var mı
Bingöl kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Bitlis kar tatili var mı
Bolu kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Burdur kar tatili var mı
Bursa kar tatili var mı
Çanakkale kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Çankırı kar tatili var mı
Çorum kar tatili var mı
Denizli kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Diyarbakır kar tatili var mı
Düzce kar tatili var mı
Edirne kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Elazığ kar tatili var mı
Erzincan kar tatili var mı
Erzurum kar tatili var mı
Eskişehir kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Giresun kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Gümüşhane kar tatili var mı
Hakkari kar tatili var mı
Iğdır kar tatili var mı
Isparta kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
İstanbul kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
İzmir kar tatili var mı
Kahramanmaraş kar tatili var mı
Karabük kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Karaman kar tatili var mı
Kars kar tatili var mı
Kastamonu kar tatili var mı
Kayseri kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Kırıkkale kar tatili var mı
Kırklareli kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Kırşehir kar tatili var mı
Kilis kar tatili var mı
Kocaeli kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Konya kar tatili var mı
Kütahya kar tatili var mı
Malatya kar tatili var mı
Manisa kar tatili var mı
Mardin kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Mersin kar tatili var mı
Muğla kar tatili var mı
Muş kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Nevşehir kar tatili var mı
Niğde kar tatili var mı
Ordu kar tatili var mı
Osmaniye kar tatili var mı
Rize kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Sakarya kar tatili var mı
Samsun kar tatili var mı
Siirt kar tatili var mı
Sinop kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Sivas kar tatili var mı
Şanlıurfa kar tatili var mı
Şırnak kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Tekirdağ kar tatili var mı
Tokat kar tatili var mı
Trabzon kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Tunceli kar tatili var mı
Uşak kar tatili var mı
Van kar tatili var mı
Yalova kar tatili var mı 28 Mart 2019 Perşembe
Yozgat kar tatili var mı
Zonguldak kar tatili var mı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

29 Mart 2019 Cuma Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler (Son Dakika) (216 Yorum)

 1. Nevşehirde 1 mart okullar tatilmi lütfen tatil olsun hava çok soğuk ve bugün bir sürü kaza oldu yollar çok kayıyor

 2. Arkadaş erzurum valisi uyuyor keyfine bakiyor okuldaki çocukları dusunmuyor bu kadarda umursamazlik olmazki

 3. 3 ocak perşembe günü yağmur ve selden dolayi okullar tatilmi çocukları okula göndermek istemiyoruz korkuyoruz mersin ve mezitli bilgilendiriseniz seviniriz

  • ANKARA KARLA KARIŞIK YAĞMUR: Bu yüzden tatil olması çok zor.. Sadece kar olsa ve soğuk olsa ihtimal artar..

   • Mersin mezitli okullar tatilmi yağmur ve selden dolayi okullar tatilmi çocukları okula göndermek istemiyoruz korkuyoruz selden dolayi bil

 4. Ya lütfen elbistan tatil olsun çünkü hem kar hemde buzlanma var gerçekten okulda bugün dondum buz tutum Arabamız kayıyor du kaç kere istop eti ölürsek can paranızı siz verirsiniz

  • Doğukan henüz bir tatil haberi gelmedi, sürekli kontrol ediyorum gelirse anında yazacağım buraya..

 5. Hakkari merkezde çok kar var ve aşırı soğuk tatil varmi 2 ocak 2019 çarşamba günü için.

  • Maraş ve civarında yağış devam edecek görünüyor, tatil olmadı ama büyük ihtimal ilerleyen saatlerde olacaktır..

  • Ankarada 2 Ocak tatil olması için bir sebep yok şimdilik, kar yağışı da yok..ama akşam saatlerinde başlayacakmış.

 6. Konyada 2 ocak 2019 tatil demişsiniz Valilik sitesinde öyle bişe yok lütfen cevap verin

 7. Konyada 2 ocak okullar tatil demişsiniz ama Valilik sitesinde öyle birşey gözükmüyor lütfen cevap verin

 8. Ağrı merkezde yoğun kar yağışı nedeniyle çocuklar la yolda kaldık neden tatil yapıyorsunuz bizim çocuklarımız kutup ayısımı sorarım size

 9. LGS ye hazirlaniyoruz kayseri hep buz duşsem kirsam bir yerimi 1 ayı nasıl telafi edecekler çok merak ediyorum

 10. Bir karaman tatil değil Çarşamba günü tatil olması çok sacmaydı asıl Pazartesi tatil olması lazım tatil olmasını arz ederim

 11. Karaman asırı soguk ve buzlu yollar ışık kar yagdıgında tatıl olması yanlıstı asıl yarın tatil olmalı anlamıyorum bu MEB i lütfen ıletısıme gevılsın bısey yapın Karaman cok kotu

 12. pazartesi günü kayseride okkular tatilmi kocasinan ve melikgazi lütfen gönderim yapalarsa lütfen yayın

 13. Kayseride hisarcıkta okuyoruz cok kar var otobüsler hep yolda felan kalıyor derslerede geç kaliyoruz lüftfen vicdaniniz varsa pazartesi tatil olmasını arz ediyoruz

 14. Abi Karaman’da çarşamba günü kar nerdeyse yoktu tatil oldu,perşembe aynı boy kar ve buzlanma vardı ,tatil yoktu ,kaç kaza oldu .Pazartesi tatil olması lazım kesinlikle.

 15. Nevsehir merkez ede tatil olsun burayada kar yağdı neden hiç kimse görmüyor burası full buz ayağım hep kayıyor düşeceğim diye korkuyorum burayada tatil verin nevsehir merkezdede öğrenci var

 16. Yollarda acayip buz var okul servisleri kayıyor hava acaip soğuk -6 °C ama yinede tatil edilmiyor. Biz seevis kaza yapsada ögrenciler ölse veya yaralansa daha mi iyi?

 17. Yaa Karaman’a nasıl vermezler yollarda buzlanma oldu dışarısı çok soğuk lütfen Karamanada kar tatili verin

 18. Sabah uyandım tatil etmemiştim Vasip Reis.Et de sende rahat bizde ne olur et bu yorumu görürsen

 19. Konya yollar buz az kar yağıyor ama ince buz var servis kayda yaralansak adam izin verirler canımızı yerden bulmuyoruz vaali tatil yap hadi konyayı

 20. acaba konya tatil olucak mı bu vali ne düşünor lan buz patenimi aldım okula gitmeme 3 saat var hadi bana eyw

 21. Tatil olmasada ben uyuya kalıcam net dksklwlwle vali bey amcacım hava – 11 e kadar düşücrk afyonda bi tatil haberi veremedin ya afyonda öğrenci nesli tükenecek bak

 22. Eskişehir in tatil olup olmadığını yazar mısınız? Gerçi hava bu kadar soğukken ve buzluyken sabahın köründe okula gidip ne yaoacağımızı merak ediyorum.

  • Eskişehir tatil değil, ama sen yine sabah uyanınca bu sayfayı bi kontrol et, haber gelirse anında yazıyoruz..

 23. Havza tatil Amasya Merzifon değil çok saçma. Yollar buz pisti gibi servisler nasıl ulaşım yapacak heryer buz

  • Kar yağışı devam eden yerlerde her an tatil olabilir. Ama don ve buz olan yerlerde tatil yok maalesef, yinede ilerleyen saatlerde haber gelirse ekliyoruz..

 24. Ya elazigda da kar yagiyo neden tatil yok tatil olma igtimali var mi peki sabaha kadar kar yagacak cunku ve cevre koylerin yoollari yapandigi icin arkadaslarin ulasimi cok zor

  • Kar yağışı devam eden yerlerde var ama Soğuk olan yerler biraz zor görünüyor, sürekli güncelliyoruz sayfayı arasıra yenileyin..

  • Hava soğuk ama Vali çarşamba tatil ettiği için Perşembe edeceğini sanmıyorum. Ama yine de ihtimal var, çünkü çok soğuk ve çok kazalar oldu.. Öğrenci servislerinin güvenliği için sabah erkenden tatil olabilir Ömer Faruk..

  • Afyon Emirdağ ile ilgili bir haber gelmedi kaymakamlıktan. Şimdilik tatil gözükmüyor. İleriki saatlerde olursa yazıyorum anında tüm haberleri..

 25. SUNGURLU MERKEZDE TATİL OLSUN..
  SÜREKLİ KAZA OLUYOR…
  HAVA ÇOK SOĞUDU VE ADIM ATTIĞIMIZ HER YER BUZ TUTMUŞ…
  LÜTFEN BİRAN ÖNCE TATİL EDİN

  • Adaşım Mehmet Kırşehir ve Kırıkkalede soğuk var ama yağış yok, bu nedenle tatil olması zor, bekleme sen..

 26. Konyada yağış çok fazla ve gecede devam edicekmiş valimiz yorulmasın şimdiden tatil etsin Bee nolursun üz yaw

  • Valilikler genelde gece yarısından önce karar veriyorlar tatil için.. Sayfayı yenileyin yeni haberler ekleniyor sürekli..

 27. abi ne olur tatil yap bütün valiler yapıyo canını yiyeyim abi bugün de yap abi ne olur ankara çok soğuk abi 🙁

 28. Lütfen yozgatta da olsun taşımalı gelenler var ve okula servisler zor çıkıyor yürüyerek gelenler için de bu hava da okula gitmek zor lütfen yarın da tatil olsun ❤

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2019