28 Eylül Cuma 4N1K İlk Aşk Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı bitti mi?

28 Eylül Cuma 4N1K İlk Aşk Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı bitti mi? 4N1K dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Hem sinema da yayınlanan hem de ekranlarda yayınlanan 4N1K dizisi çok sevildi. Gençlik aşk komedi türünde bir dizi ve şimdi ki genç nesil tarafından çok seviliyor. 4N1K dizisi son bölümleri daha da heyecanlı oluyor. Peki 28 Eylül Cuma 4N1K İlk Aşk Var mı Yok mu Fox tv de neden Ayla filmi yayınlanıyor?

28 Eylül Cuma 4N1K İlk Aşk Var mı Yok mu? Bu akşam 4N1K İlk dizisi var ancak saat 22.30 da Ayla filminden sonra yayınlanacak ve Sezon finali yaparak bir süre ara verecek.

Başrollerini Gözde Mutluer,Ali Tekelioğlu,Sinan Yorulmaz,Gökhan Karademir,Oğuz Ünal ve Barış Ozansoy’un paylaştığı FOX ekranlarında ilgiyle izlenen 4N1K sezon finali yapıyor..
4N1K sezon finaliyle 28 Eylül Cuma FOX TV de.

28 Eylül Cuma 4N1K İlk Aşk NEDEN YOK

4N1K dizisi son bölümde neler olmuştu hatırlayalım; Yaprak istemese de ailesinin İstanbul’dan ayrılma kararına ses çıkaramamaktadır. Ama Yaprak’ın ailesini  vazgeçirmek için herkes elinden geleni yapar. Okula devam etmemesi de Yaprak’ın başına başka bir dert açar. Okula son dakikada sağlık raporu götürüp olayı çözse de İstanbul’dan ayrılınca devamsızlık zaten sınırı geçecek aşacaktır.

Yaprak’ın çetesi ve Barış Yaprakın babasını vazgeçirmeye çalışırlar. Ece de babasına okuldan ayrılacağını söyler. Babası eğer annesine geri dönerse Ece de okula dönecektir. Bunu babasına şart koşar. Babası da Ece’ye bir şart koşar. Sinanla görüşmesini istemez. Ece anne ve babası için Sinan’dan vazgeçer.

Barış, Yaprak’ın babasını ikna etme yolunu bulur ve bundan sonra sürekli Yaprak’la da zaman geçirecektir. Ali ise sürekli Barış’ın önüne engel olmasından iyice sıkılmıştır.  Ali Barışı görüşmeye çağırır. Ali Barış’ı korkaklıkla suçlar. Yaprak’ı kendi gibi sevdiğini iddaa ederse aradan çekileceğini söyler. 4N1K dizisi son bölümünde Günlüğü Ela Öğretmene vermeye karar veren Yaprak onu bir kafeye buluşmaya çağırır. Barışla birlikte buluşma yerine giderler ancak her ikisi de Ali’nin onları takip ettiğinden haberleri yoktur.

4N1K 28 EYLÜL CUMA NEDEN YOK YAYINLANMIYOR?

28 Eylül Cuma 4N1K İlk Aşk Var mı Yok mu? Bu akşam 4N1K İlk dizisi var ancak saat 22.30 da Ayla filminden sonra yayınlanacak ve Sezon finali yaparak bir süre ara verecek.

4N1K dizisi en son 8. bölümü ile ekrana geldi. 4N1K 31 ağustos cuma bölümü 8. bölümü yayınlandı. Gelecek hafta yeni bölümü yayınlanacak diye beklerken 4N1K dizisinden kötü haber geldi. 4N1K dizisi yeni bölümü yani 9. bölümü 7 eylül cuma yayınlanmayacak.

Cuma akşamları Fox TV de yayınlanan ve reytinglere ilk sıralardan adını yazdıran 4N1K dizisi yayına 1 hafta ara vermek zorunda kalıyor.  FOXTV de 7 Eylül cuma akşamı  Türkiye – Rusya Maçı ekrana gelecek. Bu yüzden de 4N1K dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak.

4N1K dizisi yeni bölümü 9. bölümü ile 14 eylül cuma akşamı kaldığı yerden Foxtv de yayınlanacak.  4N1K dizisi 14 eylül cuma akşamı 9. bölümü fragmanı bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz.

NOT: 28 Eylül Cuma 4N1K İlk Aşk Var mı Yok mu? Bu akşam 4N1K İlk dizisi var ancak saat 22.30 da Ayla filminden sonra yayınlanacak ve Sezon finali yaparak bir süre ara verecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

28 Eylül Cuma 4N1K İlk Aşk Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı bitti mi? (3 Yorum)

  1. ya neden final verdi ben alimi görmeden nasıl yaparım gamzelim benim sen benim hayatımda gördüğüm en yakışıklı erkeksin seni hiç unutmayacağım unutamamda ya nasıl olur ya ben cumaya kadar zor bekliyorum şimdi ise çıkacağı çıkmayacağı bile belli değil seni seviyorum tatlım benim gamzelim.

  2. Bitemezzzz bitirttirmem o benim aşkım seni seviyorum 4N1K ilk aşk iyiki final yapmamış yoksa resmen ağlardım yaaaaaa <3<3<3<3

Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2018