28 Kasım Eser Yenenler Show Konukları Şarkıları Tekrarı Videosu

TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan ve çarşamba Akşamları yeni bölümleriyle ekrana gelen Eser Yenenler Show bu hafta birbirinden ünlü oyuncu ve sunucuları programı alarak çok canlı ve unutulmaz bir program yapacak gibi görünüyor. pop dünyasının ünlü ismi Simge Sağın başta olmak üzere Yemekteyiz programı ile oldukça ön plana çıkan Onur büyüktopçu ve son olarak hedefim sensin filminde başrol oynayan Gonca Vuslateri Eser Yenenler Show da 28 Kasım çarşamba akşamı 23.15 de TV8 de sizlerle birlikte olacak.

TV8’in oldukça sevilen ve çarşamba Akşamları ekrana gelen talk-show programı Eser Yenenler Show’un bu hafta yayınlanacak olan yeni bölüm konukları belli oldu. 28 Kasım 2018 çarşamba akşamı 23.15 de TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Eser Yenenler Show da bu haftaki konukların hepsi birbirinden ünlü.28 Kasım Eser Yenenler Show Konukları Onur Büyüktopçu Gonca Vuslateri Simge Sağın

28 Kasım Eser Yenenler Show Konukları Şarkıları Tekrarı Videosu

Yapımcılığını ve Sunuculuğunu Eser Yenenler’in üstlendiği TV8 ekranlarında Çarşamba Akşamları yayınlanan programa bu hafta ünlü şarkıcı Simge Sağın, güzel şarkıları ve cap canlı sohbeti ile katılacak. Simge Sağın dillere destan olan şarkılarını program esnasında bir bir seslendirecek. Simge Sağına yapılacak şaka ise oldukça merak ediliyor. Simge Sağın, konuk olduğu Eser Yenenler Show tekrarı ile dizihaberi.TV sitesinde sizlerle olacak.

28 Kasım 2018 çarşamba akşamı TV8 de yayınlanacak olan Eser Yenenler programına katılacak bir diğer önemli isimde yine TV8 ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen ‘Yemekteyiz’in başarılı sunucusu Onur Büyüktopçu. oldukça başarılı devam eden Yemekteyiz programının sevilen ismi Onur büyüktopçu 28 Kasım çarşamba günü Eser Yenenler Show programında izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek.

28 Kasım Eser Yenenler Show Konukları Onur Büyüktopçu Gonca Vuslateri ve Simge SağınEser Yenenler Show Onur Büyüktopçu Gonca Vuslateri Simge Sağın

Eser Yenenler Show’da son olarak dizi oyuncularından birisi olan ve son çekmiş olduğu film hedefim sensin bu cuma günü vizyona giriyor usta oyuncu Gonca Vuslateri. Bu cuma günü vizyona girecek olan ‘Hedefim Sensin’ filminin başrol oyuncusu Gonca Vuslateri Eser Yenenler’in 28 Kasım çarşamba günü konuğu olacak.

Eser Yenenler Show, yeni bölümüyle 28 Kasım 2018 Çarşamba 23.15’te TV8’de! siz de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir Eser Yenenler’in 28 Kasım çarşamba Show programına tekrarının videosunu buradan takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2018