28 Mart 2018 Çarşamba Reytingleri Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi?

Her hafta reytinglerde oldukça zorlu bir mücadelenin yaşandığı adeta Sen Anlat Karadenizin kaçıp Diriliş Ertuğrulun kovaladığı bir hafta daha bizleri bekliyor. 28 Mart 2018 Çarşamba Reytingleri Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi? sorusunun yanı sıra diğer diziler ve programlar da oldukça merak ediliyor. Bizim favorimiz bu hafta da Sen Anlar Karadeniz olacak.

28 Mart 2018 çarşamba günü reytinglerinde hangi dizi ve programlar var göz atalım ve Kısaca bahsettikten sonra reytingler hakkında analizi sizlere bu sayfada sunmaya çalışacağız. Öncelikle 28 Mart 2018 çarşamba günü hangi diziler var tv ekranlarında kısaca göz atalım. Geçen haftanın birincisi olan Sen anlat Karadeniz dizisi Atv ekranlarında yayınlanıyor. Geçen hafta almış olduğu 17 oranındaki reytingler ile birinci olan Sen anlat Karadeniz Büyük ihtimalle bu hafta 28 mart 2018 de de ilk sıradaki yerini koruyacak. İşte bugünün tüm programları:

1. Diriliş Ertuğrul / TRT 1
2. Sen Anlat Karadeniz / ATV
3. Güldür Güldür Show / Show TV
4. Yaparsın Aşkım / Fox TV
5. Yetenek Sizsiniz Türkiye / TV 8
6. Popstar / Kanal D
Diğer Programlar
Elif / Kanal 7
Sen Sağ Ben Selamet / Star TV

Ancak hemen belirtelim ki sen anlat Karadeniz son 5 haftadır gerilemeye Ufak da olsa reyting kaybetmeye başladı. 21 oranındaki son beş yılın en yüksek reytingi de aldıktan sonra ufak ufak düşüşler gösteriyor ve Geçen hafta 16.55 oranına kadar geriledi. Ancak bu düşüşlere rağmen hala ilk sıradaki sağlam bir yerini koruyor ve Diriliş dizisi ile arasındaki 3 puanlık farkı devam ettiriyor. 28 Mart çarşamba günü reytinglerinde bakalım sen anlat Karadeniz kaçıncı sırada yer alacak ilk sırada devam edecek mi.

TRT 1 ekranlarında 28 Mart çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul dizisi geçen haftayı 14.81 oranındaki total reytingleri ile 2. sırada kapatmıştı. Büyük ihtimal bu hafta da 2. sırada devam edecek olan Diriliş Ertuğrul sen anlat Karadeniz dizisinin düşen reytinglerinden Sonra ufak ufak yükselmeye başladı. Bu Yükseliş ne kadar devam eder Sen anlat Karadeniz dizisine aşağı düşürür mü bu sorular 28 Mart reytinglerinde yanıt olacak. Ancak Diriliş Ertuğrul 28 Mart günü büyük ihtimalle yine 2. sırada yer alacaktır.

28 Mart 2018 çarşamba günü reytingleri de FOX TV’de yaparsın aşkım yarışma programı devam ediyor. Ancak geçen hafta ilk 20 ye bile giremeyen yaparsın aşkım 24. sırada yer almıştı, kısa süre sonra erken final yaparak ekrana veda edecek gibi gözüküyor, çünkü reklam gelirleri yaparsın aşkımın maliyetini bile karşılamaz olduğu Bize gelen haberler arasında. TÜM DİZİ VE PROGRAMLARIN REYTİNG SONUÇLARI

Kanal D de başlayan Popstar 2018 ise 28 Mart reytinglerine çok fazla bir katkı sağlayacak gibi gözükmüyor. çünkü geçen hafta da oldukça zorlanan ve ilk bölümü olmasına rağmen fazla izlenmeyen Popstar 2018 çarşamba günleri adeta silindi, Daha doğrusu kendisini hiç gösteremedi. Bu haftada reyting sonuçlarında ilk 20’ye girmesini beklemiyoruz.

TV8 ekranlarında 28 Mart’ta herhangi bir program yayınlanmıyor. Hababam Sınıfı filmi ekrana geliyor ancak yinede izleyici bulacaktır diye tahmin ediyoruz. Show TV ekranlarında ise Güldür Güldür Show yeni bölümü ile ekrana geliyor 7. veya 8. sırada yer bulacağını tahmin ediyoruz.

Sizler de yorum ve görüşlerinizi 28 Mart çarşamba günü hakkındaki reyting yorumlarınızı ve analizini analizini de aşağıya yazabilirsiniz. 28 Mart 2018 çarşamba reyting sonuçlarını Perşembe günü saat onda burada verip güncelleyeceğiz.

28 Mart 2018 Çarşamba Reytingleri Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

28 Mart 2018 Çarşamba Reytingleri Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Mart 2018