28 Mart Börü Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı Bitti mi?

Star TV’nin ilgiyle izlenen ama ilk hafta sonrasında reytingleri düşmeye başlayan mini dizisi BÖRÜ, önümüzdeki hafta 28 mart çarşamba günü yayınlanmayacak!​ 28 Mart Börü Dizisi var mı yok mu neden 5. bölüm yok Yeni Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı Bitti mi? gibi gelecek muhtemel sorulara hemen yanıt verelim ve bilgilendirelim sizleri.

Aslında büyük bir umutla başlayan uzun süredir ekranda tanıtım fragmanları dolanan ve 6 ay ertelendikten sonra başlayan Börü dizisi hatalı bir zamanda başladı diyebiliriz. Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi çok güçlü dizilerle aynı güne konulması Börü dizisinin izlenmemesindeki en büyük etkendi.

Ayrıca Söz gibi Savaşçı gibi kısa süre önce biten İsimsizler gibi diziler yeteri kadar olduğu için yeni bir asker dizisi izleyicinin dikkatini çok çekmedi. Zaten çarşamba günleri Diriliş de hem asker hem tarih dizisi sayılır, kadınların özellikle izledikleri ve çok yüksek reytingleri olan Sen Anlat KAradeniz de yayınlanmaya başlayınca Börü dizisi izlenmez oldu iyice..

CaglarArts/Insignia Productions’un yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis ve Mesut Akusta’nın paylaştığı BÖRÜ, önümüzdeki hafta yani 28 mart 2018 çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara gelmeyecek. Dizinin ilk 4 bölümü, önümüzdeki hafta yeni bölümün yerine yayınlanacak.​

BÖRÜ yeni bölümüyle 4 Nisan çarşamba günü, son TV final bölümüyle ise 11 Nisan’da Star TV’de ekrana gelecek ve bitecek. 28 Mart Börü Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı Bitti mi? sorularına yanıt vermeye çalıştık, sizlerde yorum ve görüşlerinizle 28 martta yayınlanmayan Börü dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

28 Mart Börü Dizisi Yeni Bölüm Son Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

28 Mart Börü Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı Bitti mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2018