28 Mart Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sen anlat Karadeniz dizisinin 10. bölüm fragmanı ve özeti sitemizdeki yerini aldı. Sevilerek izlenen dizi de gelecek bölümde neler olacak neler yaşanacak 28 Mart çarşamba akşamı yayınlanacak olan Sen anlat Karadeniz’in 10. bölüm özeti ve tüyoları hakkında size kısa bilgiler vereceğiz ve neler yaşanacağını sizlere şimdiden duyurmak istiyoruz.

Sen anlat Karadeniz dizisi 10. bölüm fragmanı çıkar çıkmaz sitemizdeki yerini alacaktır en alt kısımdan izleyebilirsiniz. 28 Mart çarşamba günü yayınlanacak olan Sen anlat Karadeniz dizisinin 10. bölüm özetin de neler olacak nasıl olaylar olacak kısa kısa bilgiler vermek ve yaşanacak gelişmeler hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmak istiyoruz.

10. Bölümde Neler Olacak: yeni bölümde Vedat amacına Adım Adım ilerleyecektir. Nazara yakınlaşır onunla ilgili düşüncelerini hayata geçirmek için her türlü oyunu oynayan de bu durumu hisseden nefes her ne kadar onu uyarmak ve neler olabileceğini Vedat’ın neler yapacağını açıklamak istediyse de Nazar onu dinlemez ve bildiği yoldan şaşmaz. Yan gazlardan Murat da Nazar’ı gittiği yoldan bir türlü çeviremez.

Diğer yandan Nefes Vedat’tan tamamen kurtulabilmek için onun itirafını polise vermeyi düşündüğü ise de bu durumdan dolayı Tahir’in zarar görmesini istemez ve bir müddet daha beklemeye karar verir. Mustafa da aynı sebepten dolayı Vedat’ın katil olduğunu itiraf ettiği videoyu polis teşkilatına vermek istemez, çünkü o video Tahir’in yaşam sigortasıdır.

Diziye yeni gelen Berrak da büyük zulümler görmüş ve Nefesin eşliğinde dizide Tahirin kanatları arkasına saklamıştır. Ancak bu konuda Tahiri yine heyecan dolu aksiyon dolu bir bölüm beklemektedir. Bu Sefer ev halkı da onunda birlikte daha da organize olacaktır. Çünkü Berrak Vedatla oyun yapmış ve Vedat onu emelleri için kullanmıştır.

Diğer yandan Mustafa şirketin batmakta olduğunu ve yakında elinden avucundan herşeyin gideceğinin farkındadır ve Asiye ile bunu paylaşmıştır. Ancak Asiyenin kendisine destek olması ile rahatlayan Mustafa Vedatın kendini ve ailesini zor duruma düşürmek için ne türlü zorluklar yapacağını da görmüştür. Vedat diğer yandan halka karışır gibi görünüp Camiye gelip ve hoca hakkında ileri geri konuşmasının ardından olacaklar ise gelecek hafta daha da gün yüzüne çıkacaktır.

Mercanın Tahire babası ve Vedatın tuzak kurduğunu söylemesinin ardından İhale ile ilgili tüm gerçekleri yeniden düşünen Tahir ve Mustafa neler yaşayacak neler başına gelecek izleyip göreceğiz. Tahirin Cemilin silah kaçırdığı gemileri basıp silah sevkiyatındaki mallara el koyması ile işlerin rengi değişmiştir. Bunu öğrenen Mercan ise şaşkınlık içinde Vedatın ne kadar tehlikeli biri olduğunu anlamaya çalışacak mı? onuda zaman gösterecek.

28 Mart Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Fragmanı

Haftanın Sorusu: Vedat ile Berrak nereden tanışıyor, Berrak sadece Vedatın tuttuğu bir aleman mı yoksa Berrak tüm bu oyunu zorla mı oynadı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

28 Mart Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları (41 Yorum)

 1. Bence de bu dizide şiddet, kötülük, sevgi, dayanışma,espri,müzik, doğa, yangazların ,asiyenin,mustafanın sevimli halleri, üzülürken gerilirken anında gülebiliyorsun o yüzden tutuldu.

 2. Evet dizide şiddet var ama şiddetin haksızlığın karşısında olan yürekli vicdanlı kadınlarda yiğit kalelilerde var duyarsızlara örnek olacak

 3. Dizi de şiddet varmış, sanki güllük gülüstanlık toplum üyeleriyiz de, bu dizi de olduğu gibi belki etrafımızda olan biten şiddete karşı koymayı duyarlı olmayı bir nebze de olsa hatırlarız.

 4. Evet herkes bu diziyi çok seviyor çünkü kadını koruyor,çocuğu seviyor,vicdana, hakkaniyete, aileye, kardeş dayanışmasına önem veriyor , şiddet var diyenler maalesef kendi yakınlarında ki şiddete bile duyarsız duyarlıymış gibi dizi hakkında konuşma hakkını buluyor kuru kuru sallıyor.

 5. Eyşan amcandan az çekmemişin ama sen ve vedat aynı genlerden akşam belli oldu kanınız bozuk

 6. Nazarrr sende de biraz Vedatlık var Yangaz seni korumaya çalışıyor sen manyak merdiveni itiyorsun deli

 7. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Tahir Nefes Yan Yana Ama Açılar Onların Kölgesidi Vedat Her Zaman Meğlub Olub Uzaklaşaçak Nefesin Göz Yaşları Karadeniz’e Damçı Damçı Düşür Tahir Bu Göz Yaşlarından Xebersiz Mustafa Onu Karadeniz’e Boğdu Tahir Delidi Karadeniz’e Benzeyir Deli Olanda Karadeniz’e Fırtına Yaradır Nefes Çaresiz Tahirden Ançak Uzaklaşmalı Bunu Mustafa İstedi Ançak Ortada Gözü Yaşlı Aşk Var Vedat Deliye Dönüb Onu Ançak Kötülük Sakitleşdire Biler Araya Köstebek Saldı Bele Bu Köstebekde Meğlub Olaçak Heç Vax Kötülük Önde Getmir Önde İyilik Geder Nefes Tahire Yad Baxır Çünkü Gözünün Önünde Abisinin Ölümü Var Tahire Kıyamaz Onun Hem Aşkıdı Tahir Hemide Karadenizidi Nefes Onlardanda Vaz Keçe Bilmir Kelbi Hem Get Deyir Hemde Kal Deyir Kelbi Hem Tahir Üçün Atır Hemde Karadeniz Üçün Vedat Amansız Bir Gün Onun Ölümü Karadeniz’e Kismet Olaçak Çünkü Kadınları Hep İnçidir Kadınların Birinin Elinden Karadeniz’in Konağı Olaçak Karadeniz Onuda Kebul Edemeyeçek Ançak Karadeniz’in Fırtına Yaradanı Tahir Onu Karadeniz’e Boğaçak

 8. her kez bu dizinin nesini seviyor şiddet dolu ben konusunu anlamadım sonuçta ciddi bir konu yok sırf vedat ın nefese şiddeti mustafa asiye atışması birde yangazlar çok ciddiye alınacak senaryo yok GALİBA KADINLAR ŞİDDETTEN ZEVK ALIYOR ONDAN BU DİZİ BEYENİLİYOR artık dizi ciddiye gitmeliaslında tam bir konusu yok galiba

 9. Mercan çok temiz yüzlü bir kız Nefes de öyle,Mercan Tahir’in anası için iyi bir gelin ama deli Tahir biraz deli ile anlaşır.

 10. Yangazlar sizi, analar ,babalar, kızlar, delikanlılar ağbiler, çok seviyor,iyi ki varsınız.

 11. Nefes’in ağlamaları azalsın da ,biraz da Eyşan karısı ile Vedat ağlasın, gerçi Eyşan zamanında çok ağlamış ama ders almamış anlaşılan.

 12. Sevdim sizi bir kere, başka diziye bakamam ,hele Yangaz Murat’ım varken, hepiniz öpüldünüz.

 13. Nazar sen akıllı kızsın neden Vedat’ı anlamamak için direniyorsun da, biraz sende de Vedatlık mı var, babanda az değil ya baban ve anandan almışsın bazı hain genleri

 14. Deli Nazar, o güzelim Yangaz’ı ne hallere sıkıntılara soktun, kıyamam Yangaz’a ya.Sen de silah kaçakçısı babanla sınan ama Mercan’a kıyamam.

 15. Nefes’i de, Mercan’ı da hoca iyileştirecek,iyileştirir,hoca dediğin böyle olur,ağzından bal damlıyor,dinledikçe dinleyesin geliyor.

 16. Yangaz Murat Nazar’ı gittiği yoldan döndürür Vedat’a yem etmez bence,yiğit ,yeri geldiğinde deli bir çocuk.Seviyoruz hemde çok Yangaz’ı

 17. İyi tuttu bu dizi, oyuncu kadrosuda çok iyi,allah emeklerinizi boşa çıkarmasın, çabanız yadsınamaz.

 18. Eyşan’ı çözemedim,manyağın babası ile ilişkili de manyak onun neyi, anlarız ilerde.

 19. Cemil efendi dua et ki Deli Tahir yakaladı seni, yakındır Vedat paranın kaynağını çözer, sen o zaman anlarsın manyağın ne olduğunu

 20. Yangaz iyisin, esprilisin,hoşgörülüsün de senin de karadeniz damarın tutunca sen de delisin da, iyi yaptın, Nazar’ı kucakladın götürdün.

 21. Berrak karakteri Mercan’a benziyor, bakalım neler olacak, merakla haftayı bekliyeceğiz artık.

 22. Mercan, güzel kız, iyi kız, üzülüyorum ona,o da öyle işte da ne yapsın değişemez ki

 23. Deli Nazar Yangazı dinle, babanın ne b.k olduğunu anladın mı,aklını başına topla.Yangaz seni adam eder gerçi ya.

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2018