28 Mart Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sen anlat Karadeniz dizisinin 10. bölüm fragmanı ve özeti sitemizdeki yerini aldı. Sevilerek izlenen dizi de gelecek bölümde neler olacak neler yaşanacak 28 Mart çarşamba akşamı yayınlanacak olan Sen anlat Karadeniz’in 10. bölüm özeti ve tüyoları hakkında size kısa bilgiler vereceğiz ve neler yaşanacağını sizlere şimdiden duyurmak istiyoruz.

Sen anlat Karadeniz dizisi 10. bölüm fragmanı çıkar çıkmaz sitemizdeki yerini alacaktır en alt kısımdan izleyebilirsiniz. 28 Mart çarşamba günü yayınlanacak olan Sen anlat Karadeniz dizisinin 10. bölüm özetin de neler olacak nasıl olaylar olacak kısa kısa bilgiler vermek ve yaşanacak gelişmeler hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmak istiyoruz.

10. Bölümde Neler Olacak: yeni bölümde Vedat amacına Adım Adım ilerleyecektir. Nazara yakınlaşır onunla ilgili düşüncelerini hayata geçirmek için her türlü oyunu oynayan de bu durumu hisseden nefes her ne kadar onu uyarmak ve neler olabileceğini Vedat’ın neler yapacağını açıklamak istediyse de Nazar onu dinlemez ve bildiği yoldan şaşmaz. Yan gazlardan Murat da Nazar’ı gittiği yoldan bir türlü çeviremez.

Diğer yandan Nefes Vedat’tan tamamen kurtulabilmek için onun itirafını polise vermeyi düşündüğü ise de bu durumdan dolayı Tahir’in zarar görmesini istemez ve bir müddet daha beklemeye karar verir. Mustafa da aynı sebepten dolayı Vedat’ın katil olduğunu itiraf ettiği videoyu polis teşkilatına vermek istemez, çünkü o video Tahir’in yaşam sigortasıdır.

Diziye yeni gelen Berrak da büyük zulümler görmüş ve Nefesin eşliğinde dizide Tahirin kanatları arkasına saklamıştır. Ancak bu konuda Tahiri yine heyecan dolu aksiyon dolu bir bölüm beklemektedir. Bu Sefer ev halkı da onunda birlikte daha da organize olacaktır. Çünkü Berrak Vedatla oyun yapmış ve Vedat onu emelleri için kullanmıştır.

Diğer yandan Mustafa şirketin batmakta olduğunu ve yakında elinden avucundan herşeyin gideceğinin farkındadır ve Asiye ile bunu paylaşmıştır. Ancak Asiyenin kendisine destek olması ile rahatlayan Mustafa Vedatın kendini ve ailesini zor duruma düşürmek için ne türlü zorluklar yapacağını da görmüştür. Vedat diğer yandan halka karışır gibi görünüp Camiye gelip ve hoca hakkında ileri geri konuşmasının ardından olacaklar ise gelecek hafta daha da gün yüzüne çıkacaktır.

Mercanın Tahire babası ve Vedatın tuzak kurduğunu söylemesinin ardından İhale ile ilgili tüm gerçekleri yeniden düşünen Tahir ve Mustafa neler yaşayacak neler başına gelecek izleyip göreceğiz. Tahirin Cemilin silah kaçırdığı gemileri basıp silah sevkiyatındaki mallara el koyması ile işlerin rengi değişmiştir. Bunu öğrenen Mercan ise şaşkınlık içinde Vedatın ne kadar tehlikeli biri olduğunu anlamaya çalışacak mı? onuda zaman gösterecek.

28 Mart Sen Anlat Karadeniz 10. Bölüm Fragmanı

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=D3uRqYfz4nM” width=”100%” height=”350″]

Haftanın Sorusu: Vedat ile Berrak nereden tanışıyor, Berrak sadece Vedatın tuttuğu bir aleman mı yoksa Berrak tüm bu oyunu zorla mı oynadı?

Yorum 41

  1. Hüsnü says:

    Berrak vicdanlı bir kıza benziyor yaptığı kötülüğe devam edemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version