28 Mart Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Özeti Tahir Vedat’ı Öldürecek Mi?

Sen anlat Karadeniz dizisi 11. bölümde Vedat yine yaptı yapacağını. Vedat’ın yaptığı Truva atı planı işe yarayacak mı? Vedat Berrak’ın ailesine aldı ve bu şekilde Berrak’ı tehdit etti. Hem ona şiddet uyguladı dövdü çok kötü sahnelerdi izlemedim bile o kısımları !! Berrak’ın annesini ve kızkardeşini öldürebileceğini söyledi. Tabi Berrak Vedat’ın dediklerini yapmak zorunda kaldı bu yüzden.
Berrak Nefes’in tüm içeceklerine damla damla ilaç koyuyor. Bu ilaçta Nefes’in hayal görmesine neden oluyor. Haya olarak da hep Vedat’ı ve onun geçmişte ona yaptığı kötülükleri görüyor. Psikolojisi iyice bozulan Nefes’e Tahir yardım edebilecek mi?
Vedat Nefes’e Yiğit için velayet davası açtı. Nefes’in Yiğit’e zarar verdiği gerekçesiyle hem de. İşte buna da gerekçe olarak onun psikolojisinin bozuk olduğunu hayaller gördüğünü Yiğit’e de psikolojik olarak zarar verdiğini söyleyecek. Ve yapılan testler bunu ispatlayacak. Çünkü kanında bol miktarda ilaç çıkacak.


Berrak ne olursa olsun bunu Nefes Tahir’e yapmamalıydı bence. Çünkü Vedat bu zaten kötülük onun damarlarında ve her zaman o kötülüğü yapacak. Berrak yani Gurbet Kuşu iyilik gördüğü kapıya bu kötülüğü yapmamalıydı. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorum olarak yazabilirsiniz.

Vedat mahkeme sürecinde de Yiğit’in kendinde kalmasını istedi. Çünkü biliyor ki Yiğit onda olursa Nefes her şekilde yanına gelir. Nefes’in bu hayattaki tek varlığı Yiğit bu yüzünden de onun için canını verecektir bunu o da biliyor. Bu yüzden de son çare Yiğit üstünden onu süründürmek istiyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi Vedat’a olan duygularını yorum olarak yazın..

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde Tahir’in deli damarı tuttu. Vedat’ı yakaladı ve gemiye getirdi. Onu öldürmeye karar verdi. Abisi Mustafa 20 yıl yatarsın yapma demesine düzeltme yaparak 24 diyor. Yani gözünü kararttı. Çünkü Vedat artık sınırını çoktan aştı.Tahir öldürse rahat nefes alırız seyirci olarak. Ama böyle bir şey olamayacak malesef.

YORUMLAR

  1. BİRİ ŞU DİZİNİN KONUSUNU DURUŞUNU ANLATSIN BEN İZLENECEK BİR DİZİ OLARAK GÖRMÜYORUM İŞKENCE3NİN HER TÜRLÜSÜ VARSA TAHİR DE HİÇ MİYDE YOK SANANE SANANE KENDİNİ NE ZANNEDİYORSUN VEDAT A İŞKENCE VEDAT IN YERİNDE OLSAM NEFES LE EWLENİP O FOTORAFLARI TAHİRE GÖNDERECEM YANLIZ VEDAT NAPARSA YAPSIN ÇOOKKK SEMİŞ ÖYLE ADAMLARA 1 KADIN HER İSTEDİGİNİ YAPTIRIR KONUMUZA DÖNELİM BEN BU DİZİDEN BİRŞEY ANLAMADINM YAPIMCISI YÖNETMENİ EN AZINDAN OYUNCULAR ANLADIMI BEN OYUNCU OLSAM BU DİZİDE 1 DAKKA DURMAM

  2. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Sen Anlat Karadeniz Dizisi Vedatın Planları Nefesin Yuvasına Keder Daxil Oldu Nefes Tahir Aşkına Başı Karışıb Vedat Bu Aşkı Ezmeye Ve Onu Yox Etmeye Kerarlı Köstebek Her Adımda Hem Özü Üçün Açı Cekir Hemde Nefes Üçün Çünkü Oda Vedatın Kurbanıdır Vedat Bu Açıları Yaşatmakla Davam Etsede Aşk Bu Açını Yox Edeçek Vedatın Amansız Planların Tahir Karadeniz’e Boğaçak Vedat Kötülük Yapdıkça Kötülük Ona Kol Kanad Verir Yönetmen Heyatda Kötülüklerin Bütün Kaynağın Sadeçe Bir Obraza Yükleyib Bu Yüküde Vedat Obrazı Daşıyır Umarım Vedat Obrazın Daşıyan Oyuncu Heyatının En Kötü Anların Yaşayır Dizide Allah Bu Obrazı Daşıyan Oyuncuya Sebir Versin

  3. Mercan senin yüreğin biraz da ablanda olsa, sen anana da babana da benzememişsin gerçi Nazarda da sevgi var ama kin de var sevgiye ağır basan kin.

  4. Berrak yaptığı kötülüğe devam edemeyecek, vicdanen rahat edemeyecek bence, vedat ağbisinin ne olduğunu gördü, görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.