28 Mayıs Halka 19. bölüm fragmanı analizi tüyoları.18. bölüm özeti

28 Mayıs Halka 19. bölüm fragmanı analizi tüyoları.18. bölüm özeti

Halka Dizisi bitti mi final mi oldu neden yayınlanmıyor

Trt 1’in fenomen haline gelen her salı 21.30 ekranlara gelen Halka dizisi 28 Mayıs 19. Bölümü ile tekrar her zaman olduğu gibi muhteşem bir bölüm ile ekranlara gelecek. Halk’a dizisinin sevenleri Terzi’den artık Ruhi’ye karşı sert bir konuşma bekliyor. Müjde babasının intikamını alabilecek mi ?

Halka Dizisi 17. Bölümde Neler Oldu ?

Kaan her zaman olduğu gibi bu bölümde de başını belaya sokmuştur. Cihangir Kaan’ı kurtarabilmek için plan yapar ve hayata geçirir. Kaan’ı korumak için Cengiz Han’ın oğlu olduğunu söyler ve Kaan’ı kurtarabilmek için kendisini bir yandan riske atarken öte yandan bu bilgi Cihangir’i Halka isimli suç örgütünün yönetiminde yukarı çıkaracak ve sözü geçen biri olmasını sağlayacaktır. Cihangir’in bu itirafı üzerine Cihangir, Çağatay’ın hedefi olmuştur.

Halka dizisi sezon finali mi yapacak final mi

Hümeyra’nın saklı tuttuğu gerçek kimliğini öğrenmiş ve bütün bu öğrendikleri onu dahada öfkelendirmiştir.  artık Çağatay kardeşini öldürmeye kararlıdır. Peki ama bunu nasıl yapacaktır ? Kaan ise bu sırada kendisi ile ilgili bütün olan biten her şeyden habersizdir. Cihangir, Kaan’ı kurtarabilmek için çaba sarf ederken bir şekilde kendisini de korumalıdır. Cemal ve Bahar cephesinde de durumlar heyecanını sürdürmektedir. Amirlerini hala bulamamış Bahar ve Cemal amirlerini bulabilecekler mi ?

Halka Dizisi 18. Bölümde Neler Oldu ?

Halka Dizisi 18. Bölümde yeni aksiyonlar ile Trt 1 ekranlarında 21.30 da bizleri bekliyordu. Bildiğiniz gibi Cihangir Müjde’nin babasını Müjde’nin gözleri önünde vurmuştu. Cihangir’in bunu yapmasının asıl sebebi Altemur dur. Altemur’un söylediğini uygulayıp Müjde’nin babasını vurması aslında herkese Cihangir’in karanlık tarafa geçtiğini düşündürmüştür.

Amirlerini arayan Bahar ve Cemal’in aradıkları amirleri Çağatay ve Vekilharç tarafından öldürülmüş, mezarında katillerini işaret eden delillerle birlikte uyumaktadır. Bahar ve Cemal uzun bir arayışın ardından Faruk amirin cesedine ulaşmış bu durum onları derinden sarsmıştır fakat Cemal üzülmek ile yetinmeyip Faruk amirlerinin kanını yerde koymamak için kendisine yemin etmiştir. Halka örgütünü bitirmek için planlar kurmaya başlayan Cemal,  Halka’yı bitirip amirinin intikamını alabilecek mi ? Kaan’ı neler beklemektedir ?

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019