28 Nisan Tozkoparan Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Yeni Bölüm Ne zaman?

Merhaba arkadaşlar, yine sitemizde soracaksınız ki 28 Nisan pazar günü Tozkoparan var mı yok mu diye meraklı sorulara şimdi cevap vermek istiyoruz. 28 Nisan Tozkoparan Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Yeni Bölüm Ne zaman? sorusuna hemen yanıt verelim. 14 Nisan pazar yayınlanan Tozkoparan son bölümü ile ekrana ara verdi. Yeni bölümü 21 Nisanda yayınlanmayacak. Ama üzülmeyin dizi bitmedi.

28 Nisan Tozkoparan Neden Yok Bitti mi Yeni Bölüm Ne zaman?

28 Nisan 2019 pazar günü Tozkoparan dizisini göremeyenler dizinin bittiğini reytinglerden dolayı erken final yaptığını düşünebilir. AMa üzülmeyin. Tozkoparan kısa bir ara verdi. Yeni bölümleri ile Haziran ayında Ramazan bayramından sonra yeniden başlayacak. Bir kez daha yazalım: 28 Nisan Tozkoparan Yok ama dizi tamamen bitmedi, sadece kısa bir ara verdi. Tozkoparan dizisi Yeni Bölüm Ne zaman? : Haziran ayında yeniden Trt1 de devam edecek..  Tozkoparan dizisi 21-28 nisan neden yok bitti mi niçin yayınlanmıyor sorusuna yanıt vermiş olduk.

Tozkoparan dizisi kısa bir ara verdi. Haziran Ayında yeniden başlayacak..Tozkoparan dizisi 21-28 nisan neden yok bitti mi niçin yayınlanmıyor

Tozkoparan dizisi 28 Ocak Pazar günü var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor konusunda sizlere bilgi vermek için sayfayı açmış bulunuyorum. Tozkoparan dizisi her pazar günü TRT 1 ekranlarında saat 18.00 da ekrana geliyordu. Ancak 20 Ocak Pazar günü Tozkoparan dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Seyirciler Tozkoparan dizisinin neden yayınlanmadığını, niçin ekrana gelmeyeceğini merak etmeye başladılar.

28 Nisan Tozkoparan Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Yeni Bölüm Ne zaman?

Bu sebeple Tozkoparan dizisi 28 Nisan Pazar günü var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor TRT 1 ekranlarında tozkoparanın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak gibi sorular sormaya başladılar: bildiğiniz üzere televizyon ekranlarında diziler reklamlar üzerinden gelir kazanıyor ancak özel kanallarda olduğu gibi TRT kanallarında yayınlanan diziler 3 hafta boyunca ekrana gelseler de çok küçük paralar kazandıkları için TRT dizileri de sırasıyla birer hafta ekrana gelmedi. Geçtiğimiz hafta Diriliş Ertuğrul Bir önceki hafta elimi bırakma dizileri de yine TRT ekranlarında yayınlanmıştı.

20 Ocak Tozkoparan yeni bölüm varmı yokmu neden yok20 Ocak Tozkoparan Neden Yok Bitti mi niçin yeni bölüm olmuyor, Yeni Bölüm Tozkoparan Ne zaman?

20 Ocak Pazar günü yayınlanması beklenen Tozkoparan dizisi de Reklamların düşük gelirleri nedeniyle 20 Ocak Pazar günü TRT 1 ekranlarında yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Tozkoparan dizisinin yeni bölümü 27 Ocak Pazar günü kaldığı yerden TRT 1 ekranlarında devam edecek. bir haftadır yeni tanıtım fragmanı çıkmayan Tozkoparan dizisini 11. bölümü neden yok Niçin yayınlanmadı gibi meraklı sorular izleyiciler tarafından soruyordu.

Biz de bu konuda izleyicileri bilgilendirme ve 20 Ocak Pazar günü Tozkoparan dizisinin olup olmadığını yeni bölümünün yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı sorularını burada tekrar ederek bir kez daha cevaplamak istiyoruz. Tozkoparan dizisi 20 Ocak Pazar günü yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek, Tozkoparan dizisinin yeni bölümü 27 Ocak Pazar günü saat 18.00 da TRT 1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Tozkoparan dizisi ne zaman bitecek ne zaman final yapacak sezon finali mi yapacak yoksa final yapacak 2. sezonda devam edecek mi konularında sizlere kısaca bilgi vermek istiyoruz. Okçular vakfı tarafından organize edilen Tozkoparan dizisi arkasında cumhurbaşkanının oğlu Bilal Erdoğan sahip olduğu Okçular vakfı tarafından desteklendiği için reytinglerine bakılmaksızın sezon boyunca devam edecek.

Tozkoparan varmı yokmu neden yok yeni bölüm nezamanAncak 2. sezon yayınlanıp yayınlanmaması aldığı reytinglere bağlı. Eğer Tozkoparan dizisi izlemeye devam ederse 2. sezonda kaldığı yerden devam edecektir. 2019 mayıs ayında sezon finali yapması beklenen Tozkoparan dizisinin yeni sezonda Eylül 2019 tarihinde okulların açılmasıyla birlikte yeniden ekrana geleceği tahmin ediliyor.

20 Ocak Tozkoparan Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Yeni Bölüm Ne zaman? konusunda sizde tahminlerinizi yazın lütfen..

28 Nisan Tozkoparan Neden Yok Bitti mi Yeni Bölüm Ne zaman?

28 Nisan 2019 pazar günü Tozkoparan dizisini göremeyenler dizinin bittiğini reytinglerden dolayı erken final yaptığını düşünebilir. AMa üzülmeyin. Tozkoparan kısa bir ara verdi. Yeni bölümleri ile Haziran ayında Ramazan bayramından sonra yeniden başlayacak. Bir kez daha yazalım: 28 Nisan Tozkoparan Yok ama dizi tamamen bitmedi, sadece kısa bir ara verdi. Tozkoparan dizisi Yeni Bölüm Ne zaman? : Haziran ayında yeniden Trt1 de devam edecek.. Tozkoparan dizisi 21-28 nisan neden yok bitti mi niçin yayınlanmıyor sorusuna yanıt vermiş olduk..

Tozkoparan dizisi  28 Nisanda yayınlanmayacak çünkü kısa bir ara verdi.

Tozkoparan dizisi Haziran Ayında yeniden başlayacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

28 Nisan Tozkoparan Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Yeni Bölüm Ne zaman? (20 Yorum)

  1. Nasılyâaaaaaaaaaaa Ben Bu İşten Anlamadım Tozkoparan Devam Edecekmi Yoksa Etmeyecekmi Ramazan Baramından sonra Devam Edeceğini Söylüyorlar Bende Size Diyorumki Ramazan Bayramından Sonra Kurban Bayramı Geliyor Diyorum Size Yakşamlar Arkadaşlar Kendinize Çok İyi Bakın:)

  2. bende izlicektim bekliyorum bekliyorum yok çıkmıyor bu haberi duyuncada çok üzüldüm saatleride kötü olmuş 10 dakika reklam olsa zaten 20 dk dizi sürer ama ben yinede izlerim idol üm elif bu arada adım gibi(adım olduğu için idolüm değil!)

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2019