28 Ocak 2018 Pazar Reyting Sonuçları Tv İzlenme Oranları Ab Total

28 Ocak Pazar gününün reyting sonuçlarında ön plana çıkan dizi Savaşçı dizisi olacak. 28 Ocak pazar akşamı final bölümü ile ekrana gelecek olan Kalp Atışı ise oldukça üzdü sevenlerini. Geçtiğimiz haftalara kadar cuma günü yayınlanıp yeni yılda 3 hafta yayınlanmayan ve geçen hafta yayınlandığı pazar gününde beklediği reytingleri bulamayan Kalp Atışı dizisi 28 Ocak günü 28. bölüm ile final yapacak.

28 Ocak 2018 reyting sonuçlarındaki en önemli dizilerden birisi de Çocuklar duymasın olacak. Son haftalarda reytinglerini artıran tek dizi olan Çocuklar Duymasın bakalım bu hafta nasıl bir sonuç alacak. 21 Ocak günü aldığı 6 oranına yaklaşan reyting ile oldukça konuşulmuş ve adından söz ettirmeyi başarmıştı..

Atv de ise Cennetin Gözyaşları dizisi ekrana gelecek. Pazar akşamları reyting yarışında mücadele eden Cennetin Gözyaşları aldığı reytingler ile pazar günleri ilk 3-4 .sıralarda yer alıyor. Cennetin Gözyaşları 28 ocakta alacağı reytingler dizinin geleceği açısından önem arzediyor. Eğer düşmeye devam ederse Cennetin Gözyaşları kısa bir süre sonra erken final haberlerini duymaya başlayabiliriz. Ancak reytinglerini artırırsa pazar günü tutunmaya devam edebilir..

Geçtiğimiz hafta star tv de ekrana gelen Hayat Sırları dizisi ise final yaparak veda etmişti. 28 Ocak Hayat Sırları var mo yok mu neden yok gibi sorular gelirse şimdiden yanıt verelim ki bu hafta star tv de dizi olmayacak yerine film yayınlanacak. Hayat Sırları yyaından final bölümü ile kaldırılmıştı. Final bölümü ise oldukça düşük reytingler almıştı.

1. Savaşçı / Fox TV
2. Çocuklar Duymasın / Kanal D
3. Cennetin Gözyaşları / ATV
4. Aslan Ailem / TRT 1
5. Kalp Atışı / Show TV
6. O Ses Türkiye / TV 8

Diğer Programlar

Büyük Göç / Star TV


Son günlerde Zeytin dalı operasyonu ile oldukça iyi reytingler alıyor haber içerikli kanallar. Savaşçı dizisi de Afrin harekatı sonrasında daha yüksek bir reyting alabilir.. Bu hafta Söz ve Savaşçı dizileri Suriyeye yapılan operasyonlar nedeni ile daha popüler olacak gibi görünüyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2018