29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Memocan Erkenci Kuş O Ses Türkiye

Yılın son cumartesi gününde bakalım reytinglerde kimin yüzü gülecek izleyip göreceğiz. 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları İkizler Memocan Erkenci Kuş O Ses Türkiye yaparsın Aşkım ve Güldür Güldür gibi yapımlar reyting alabilmek için 29 aralık cumartesi yarışacaklar. Ab ve Total reyting sıralaması ile 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları ilk sitemizde olacak ve sizlere sunulacak..

29 Aralık cumartesi Total reytingler29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Memocan Erkenci Kuş O Ses Türkiye.. 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları İkizler Memocan Erkenci Kuş O Ses Türkiye gibi dizi ve programları izleyeceğiz. Bununla beraber 1. İkizler Memo Can / Kanal D 2. Erkenci Kuş / Star TV 3. Kalk Gidelim / TRT 1 4. O Ses Türkiye / TV 8 5. Kim Milyoner Olmak İster / ATV 6. Güldür Güldür Show TKR / Show TV Yaparsın Aşkım / Fox TV Hz. Yusuf / Kanal 7 ekranlarında 29 Aralık 2018 Cumartesi Reytinglerinde mücadele edecekler.

29 Aralık 2018 Cumartesi Reytingleri Erkenci Kuş Yeni Gelin final yaptığı için onun yerine Güldür Güldür Show O Ses Türkiye İkizler Memocan Kim milyoner olmak ister yarışmalarından hangileri reytinglerde birinci olacak merak konusu oldu.. 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarında ön plana geçen hafta İkizler Memocan çıkmıştı.. 29 Aralık reytinglerde Total’de İkizler Memo-Can 7.02 reytingle 1., Erkenci Kuş 6.43 reytingle 2., Kalk Gidelim 4.19 reytingle 7., AB’de O Ses Türkiye 6.18 reytingle 1., Erkenci Kuş 5.49 reytingle 2., Kalk Gidelim 4.41 reytingle 4., İkizler Memo-Can 3.49 reytingle 8. oldu.

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları TOTAL:

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları AB:

Final yapan Yeni gelin dizisinin yerine Güldür Güldür Show başlıyor 29 Aralık cumartesi bakalım izlenecek mi? Tv ekranlarında 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total olarak nasıl bir sıralama oluşacak yerine Güldür Güldür Show yeni bölümleri ile nasıl bir tepki alacak merak ediliyor. Resmi 29 Aralık 2018 Cumartesi Reytinglerini sizlere bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni sonuçlar gelinceye kadar önce haftanın resmi sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları (Ab Total)

Final yapan Yeni gelin dizisinin yerine Güldür Güldür Show 29 Aralık reytinglerde nasıl bir sonuç alacak? Yine bir 29 Aralık ve tv ekranlarında herşey kaldığı yerden devam ediyor. 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Erkenci Kuş Güldür Güldür Show İkizler Memocan O Ses ve Kim milyoner olmak ister ile yaparsın aşkım yarışmaları ile dolu dolu bir tv günü bizleri bekliyor. Bakalım bu sıra dışı günde 29 Aralık 2018 Cumartesi Reytinglerinde kim ilk sıralarda yer bulacak hangi dizi ne kadar izlenecek merak ediliyor..

Bu hafta cumartesi reytingleri yine merak konusu oldu. 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarında İkizler Memocan 4. bölümü ile ekrana gelirken Erkenci Kuş dizisi yine ilk sıradaki yerini korumayı amaçlıyor. Yeni Gelin dizisinin yerine başlayan Güldür Güldür Show hem güldürüp hemde reytingleri 29 Aralık cumartesi günü de koruma peşinde. Kim Milyoner olmak ister ve Yaparsın aşkım yarışmaları da oldukça iyi reytingler almaya devam ediyor.. İşte 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarının kısa kısa analizleri:

2018 Aralık Ayı Reyting Sonuçları için TIKLAYIN

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları İkizler Memocan Erkenci Kuş Güldür Güldür Show ve Kim milyoner olmak ister yarışmalarının ab ve total reyting sıralamaları oldukça önemli bir yer tutuyor. Özelllikle İkizler Memocan isimli dizinin ilk bölümü kanal D de ekrana gelirken Yeni Gelin ve Erkenci Kuş reytinglerinin biraz düşmesi bekleniyor.29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları (Ab-Total) Erkenci Kuş Yeni Gelin Kim Milyoner olmak ister ile Fox Tv de yer alan Bir Deli Rüzgar ve Kanal D de ekrana gelen Bir Umut yeter dizileri için final yaptıkları için ekranda yer almayacaklar. O diziler için geçtiğimiz hafta oldukça kritik bir haftaya gelmiş bulunuyoruz. Final yapan dizilerin yanı sıra erken finallerde 29 Aralık 2018 cumartesi reytingleri sonrasında görülebilir.

29 Aralık 2018 cumartesi günü reyting sonuçlarında yine ilk sırada olmasını beklediğimiz dizi Star TV ekranlarında yayınlanan erkenci kuş dizisidir. geçtiğimiz hafta almış olduğu 5.36 oranındaki Total reyting ile cumartesi gününün reyting birincisi olan erkenci Kuş dizisi 29 Aralık 2018 tarihinde de reytinglerde ilk sırada yer alacak diye tahmin ediyoruz. ancak erkenci kuş dizisinin son haftalarda almış olduğu reyting oranları gittikçe düşüyor, Bu da gösteriyor ki dizi gittikçe reyting kaybediyor ve sezon sonu büyük ihtimalle dizi sezon finali değil erken final yaparak izleyiciye veda edecek gibi görünüyor.

29 Aralık 2018 cumartesi reyting sonuçlarında Fox TV ekranlarında yayınlanan hafta sonu haberlerindeki Gülbin Tosun farkını yine ilk sıralarda görecek gibiyiz. geçtiğimiz hafta reyting sonuçlarında 2. sırada yer alan FOX TV Ana Haber hafta sonu olmasına rağmen oldukça iyi bir izlenme oranına ulaşıyor ve diğer bütün kanalları sallayarak reytinglerde 2. sıraya oturuyor.Muhtemelen bu hafta da Fox Ana Haber cumartesi günü 29 Aralık 2018’de reytinglerde yine 2. sırada yer alacaktır.

29 Aralık 2018 cumartesi reyting sonuçları29 Aralık 2018 cumartesi Reyting sıralaması izlenme oranları en çok ne izlendi?

Geçtiğimiz hafta yeni Gelin dizisi almış olduğu 5.01 oranındaki Total reyting ile cumartesi günü reytingleri 3. sırada tamamlamıştı. geçen sezondan beri hep ilk sıralarda yer alan Yeni Gelin dizisi bu sezon erkenci kuş dizisinin cumartesi gününe alınmasıyla reyting kaybına uğramaya başladı. ancak Yeni Gelin dizisi yine de sağlam izleyicisini koruyor ve 29 Aralık 2018 cumartesi günü de yine ilk 3 sırada yer alacaktır diye tahmin ediyoruz. bu arada bazı yorumcular Yeni Gelin dizisindeki reyting düşüşünün cumartesi günü yayınlanan diziler olduğunu bizlere yorum olarak yazıyor sizde yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta TRT 1 ekranlarında yayınlanan kalk gidelim dizisi bir sürpriz yaparak diğer bütün dizileri sollayıp 4. sırada yer aldı. Total reytinglerdeki bu yükselişin en uzun süre devam ettirir mi bu hafta göreceğiz ancak 29 Aralık 2018 cumartesi reytinglerinde kalk gidelim dizisi yine ilk 5 içerisine girerse bu oldukça büyük bir başarı sayılır ve TRT1 doğru bir diziyi 2. sezonda da devam ettirmenin Haklı gururunu yaşıyor diyebiliriz. kalk gidelim geçen sezonda sürekli ilk 10 içerisinde yer alıyor ancak ilk kez bu kadar iyidir reytinge ulaştığını görüyorum.

29 Aralık 2018 Cumartesi Ab total Reyting Sonuçları

Geçen hafta 5. sırada yer alan erkenci kuş dizisinin tekrarı Yani kısa özeti ve sonrasında yer alan Show TV ana haber bültenleri yine haftada yani 29 Aralık 2018 cumartesi günü de oldukça iyi reytingler alarak sıralamada göreceklerini düşünüyorum. Yeni Gelin dizisinin özeti de yine ilk yedi sıralama arasında yerini alacaktır.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması ATV ekranlarında oldukça başarılı bir şekilde devam ediyor. geçtiğimiz hafta 7. sırada yer alan Kim Milyoner Olmak İster yarışması 29 Aralık 2018 cumartesi günü de üniversite öğrencilerinin yoğun katılımı ile devam edecek. im Milyoner Olmak İster yarışması tüm kesimlerde en çok sevilen yarışma olarak reytinglerde de oldukça başarılı bir yer tutuyor ve ilk 8 arasında reyting başarısını göstermeye devam ediyor.

Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu O Ses Türkiye TV8 ekranlarında kaldığı yerden hafta sonu devam ediyor. bu sezon Seda Sayan de Beyazıt Öztürk’ün de gelmesiyle oldukça renklenen ve şenlenen O Ses Türkiye yarışması yeni şarkı ve şarkıcılar ile renkli bir şekilde devam ederken reyting sıralamasında da geçen hafta 9. sırada yer alan O Ses Türkiye’nin bu hafta biraz daha Yükseliş göstererek 8. veya 7. sırada olacağını tahmin ediyorum. O Ses Türkiye 29 Aralık 2018 Reyting sonuçlarını burada sizler için ab ve Total olarak yazacağız.

Güldür Güldür Show 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Show tv ekranlarında 3 sezondur devam eden Yeni gelin dizisi geçen hafta final yapıp bitince yerine bu hafta Güldür Güldür Show başladı ve 29 Aralık 2018 Cumartesi Reytinglerde Güldür Güldür Show nasıl bir sonuç alacak oldukça merak ediliyor.

Güldür Güldür Show 29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Fox TV ekranlarında 5 bölümü geride bırakan bir deli rüzgar isimli dizi maalesef 6 bölümü ile ekrana veda ediyor ve final yapıyor. geçtiğimiz hafta 5 bölümü ile 12 sırada reytinglerde yer bulan bir deli rüzgar bu hafta kaçıncı sırada yer alacak final bölümü izlenecek mi yoksa izleyici devamı olmadığı için diziyi Tamamen mi bırakacak Bizler de oldukça merak ediyorum. Ancak bu seviyeli ve güzel dizinin Neden tutmadığını reytinglerde neden başarısız olduğunu sizlerin yorumlarını bırakıyorum. bir deli rüzgar 29 Aralık 2018 reyting sonuçları final reytingi nasıl olacak Bizler de merak ediyoruz sizlere detaylarıyla yazacağız.

Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memocan dizisi çok eleştirilmesine rağmen oldukça iyi izlenme oranları yakalamaya devam ediyor. İkizler Memocan dizisinin 29 Aralık 2018 cumartesi günü alacağı reyting oldukça önemli. Bakalım nasıl bir sıralamada yer bulacak kendisine İkizler Memocan dizisi.

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları (Ab)

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları AB:

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları (Total)

2018 Yeni Reyting Sonuçları için TIKLAYIN

29 Aralık 2018 Cumartesi Reytingleri özellikle de İkizler Memocan almış olduğu 7.02 oranındaki total reyting ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor. İlk sıraya yerleşen dizi çok eleştirilmesine rağmen reytinglerin zirvesine oturdu. Bu hafta Kalk Gidelim dizisi de yükselişte idi.

29 Aralık 2018 Cumartesi Reytingleri29 Aralık cumartesi Total reytingler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

29 Aralık 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Memocan Erkenci Kuş O Ses Türkiye (4 Yorum)

  1. Memo can izlenmis ama sevilip sevilmediyi ikinci bolum reytinginden anlasilacak yani devam edip etmiyecegi.
    Yeni gelinin ab de reytingleri yerlerde zaten bu dizini nasil izliyorlar anlamiyorum dizideki herkes bagirarak konusuyor acaba oyuncularin bogazlari agrimiyormu baslarda seviyordum bu diziyi ama daha fazla dayanamadim izlemeye sesler gercekten basimi agritmaga basladi bu kadarda bagirark konusulmazki her sahnesi oyle

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018