29 Eylül 2018 Cumartesi Reytingleri AB ve Total Reyting Sonuçları (Erkenci Kuş)

En merak eden sorulardan birisi olan 29 Eylül 2018 Cumartesi Reytingleri AB ve Total Reyting Sonuçlarında hangi dizi ve programlar yayınlanacak sizler için derledik ve resmi Ab Total sonuçları çıkar çıkmaz aşağı ekleyeceğiz. Öncelikle bu akşam neler izleyeceğiz ve dizilerin kısa bir analizini sizlerle paylaşmak istiyoruz. 29 Eylül 2018 Cumartesi  Dizi ve Programlar: 

Cumartesi Reyting Sonuçları AB – Total Reytingleri için TIKLAYIN 

1. Erkenci Kuş / Star TV
2. Yeni Gelin / Show TV
3. Kalk Gidelim / TRT 1
4. Bir Deli Rüzgar / Fox TV
5. Kim Milyoner Olmak İster / ATV
6. Master Chef Türkiye / TV 8
7. Bir Umut Yeter TKR / Kanal D
8. Ah Kalbim / Kanal 7

29 Eylül 2018 Cumartesi Total Reyting Sonuçları

29 Eylül 2018 Total reytingleri

29 Eylül 2018 Cumartesi AB Reyting Sonuçları

29 Eylül 2018 Ab reytingleri
29 Eylül 2018 reyting sonuçları

29 Eylül 2018 cumartesi günü televizyonda yayınlanacak olan dizi yarışma ve filmler ne kadar reyting alacak, reyting yarışmasında kim birinci olacak yeni diziler mi yoksa eskiden beri devam eden diziler mi ilk sıralarda yer alacak AB ve Total reyting sonuçları ile sizlere burada detaylı bir yapmaya çalışacağız. Öncelikle dizide programlara kısa bir analiz yazmak istiyoruz. 29 Eylül 2018 Cumartesi Dizi Analizleri:

Erkenci Kuş / Star TV geçtiğimiz hafta reytinglerde ilk sırada yer alan erkenci kuş dizisi Star TV’de oldukça iyidir reyting aldı ve yeni sezon yeni başlayan dizilere rağmen cumartesi gününde de oldukça iyi reyting alarak ne kadar çok sevildiğini gösterdi. erkenci kuş 29 Eylül 2018 cumartesi günü reytingleri ilk sırada yer alacak diye düşünüyoruz.

Yeni Gelin / Show TV geçtiğimiz hafta erkenci kuş dizisinden sonra 2. sırada yer alan Show TV’de 3. sezonu ile ekrana gelen yeni Gelin dizisi Adana’dan sonra önce Ege sonra da Akdeniz sahillerindeki tatil gibi çekimlerine devam ediyor. oldukça güzel manzaralar eşliğinde devam eden Yeni Gelin dizisi Geçen hafta 2. sırada yer almıştı Bu hafta büyük ihtimalle Yine 2. sırada olacak ve 29 Eylül Cumartesi günü reytinglerdeki yerini alacak.

29 Eylül 2018 Cumartesi Reytingleri ab total

Kalk Gidelim / TRT 1 ekranlarında yayınlanan sevilen dizi bu sezon çok daha iyi reytinglere ulaşmış gözüküyor. geçen sezona göre oldukça erken başlayan ve ciddi bir seyirciyi kendisine bağlayan bizi erken başladığı için bizde izninde desteğinden bulmuş ve Bunu kaybetmek istemiyor. kalk gidelim dizisi 29 Eylül 2018 cumartesi reytinglerinde bakalım kaçıncı sırada yer alacak.

Bir Deli Rüzgar / Fox TV de başlayan yeni dizilerden bir tanesi olan bir deli rüzgar, gittikçe reyting kaybetmeye ve zirveden uzaklaşmaya devam ediyor. geçtiğimiz hafta daha çok iyi gelmeyen reytingler Bu hafta da ilk 5 arasında yer almayacak gibi görünüyor. buradan anlayacağımız üzere bir deli rüzgar dizisinin Kısa bir süre sonra erken final yapacağını kestirmek zor olmasa gerek. bir deli rüzgar 29 Eylül Cumartesi günü reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer alacak Siz de tahmininizi aşağı yazın lütfen.

Master Chef Türkiye / TV 8 geçtiğimiz hafta Total reytinglerde cumartesi günü 5. sırada yer alan Master Chef Türkiye / TV 8 ekranlarında Umduğunu bulmuş görünüyor. oldukça iyi reyting alan de birçok diziyi bile geride bırakan yemek yapma yarışması Master Chef TV8 ekranlarında ki reyting mücadelesini başarıyla götürüyor.

Kim Milyoner Olmak İster / ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Murat Yıldırım’ın sunumuyla oldukça güzel bir şekilde devam ediyor. Oldukça popüler olan yarışma Haftada bir gün yayınlanmaya başladı için yarışmanın severleri cumartesi günü reytinglerinde oldukça ön plana çıkarmaya başladı bu yüzden 29 Eylül 2018 cumartesi reytinglerinde Kim Milyoner Olmak İster oldukça iyi bir eğitim alacak diye düşünüyorum.

Cumartesi Reyting Sonuçları AB – Total Reytingleri için TIKLAYIN 

29 Eylül 2018 Cumartesi reyting sonuçları

Sizlerde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız 29 Eylül 2018 Cumartesi reyting sonuçları pazar günü 10 sonrasında resmi olarak açıklanır açıklanmaz sizlere aşağıdan olacak hem ab hem de Total reytingler detaylıca analiz ile birlikte yazılacaktır sizde tahmin ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

TOTAL REYTİNGLERİ CUMARTESİ

29 Eylül 2018 Cumartesi Total Reyting Sonuçları

29 Eylül 2018 Total reytingleri

29 Eylül 2018 Cumartesi AB Reyting Sonuçları

29 Eylül 2018 Ab reytingleri

29 Eylül 2018 reyting sonuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2018