29 Eylül Bir Hülya Avşar Sohbeti Konuğu Murat Boz Videosu Tekrarı

Sevilen sanatçı Hülya avşar yeni sezonu için ilk programını hazırladı. 29 Eylül cuma günü star tv de ekrana gelecek olan 29 Eylül Bir Hülya Avşar Sohbeti Konuğu Murat Boz olacak. Murat Boz epeydir her hangi bir programa veya canlı yayına katılmıyordu. Hülya Avşarda yaz tatili için verdiği aradan sonra ilk programına böylelikle başlamış yani yeni sezonunu açmış olacak.

Hülya Avşar sürpriz konuğu Murat Boz ile keyifli bir sohbet yapacak 29 eylül cuma günü star tv de. Hülya Avşar’ın sunuculuğunu yaptığı Bir Hülya Avşar Sohbeti programı cuma gecesi star tv de ekranlara gelecek. Bir Hülya Avşar Sohbetinin en son konuğu geçtiğimiz sezon Tolgahan Sayışman olmuştu. Murat Boz gibi bir çok hayranı olan bir oyuncuyu ses sanatçısını programına davet etmesiyle program adından daha çok söz ettirmeye başladı diyebiliriz.

Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin 29 eylül‘deki konuğu Murat Boza mesajlarınız var mı sormak istediklerinizi aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz. Bir Hülya Avşar Sohbeti‘nin yeni sezondaki ilk konuğu olan ünlü sanatçı Murat Boz sizlerden gelen sorulara da cevap verecek Hülya Avşarın programında.

Bir Hülya Avşar Sohbeti 29 eylül cuma gecesi saat 23:30’da star tv ekranlarında olacak. Sakın kaçırmayın. Mesaj ve yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

29 Eylül Bir Hülya Avşar Sohbeti Konuğu Murat Boz Videosu Tekrarı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2017