29 Eylül Cuma Tv Dizi Reyting Sonuçları Aşk ve Mavi Şevkat Yerimdar İstanbullu Gelin

Tv de reyting yarışı gittikçe kızışmaya başladı. En çok izlenen olma telaşındaki tv kanallar sırayla dizilerine ağırlık verip cuma günü en çok izlenen olmaya gayret ediyor. Geçtiğimiz hafta Aşk ve Mavi dizisi reytinglerde birinci olmuştu. Şevkat yerimdar Arka Sokaklar İstanbullu Gelin ve Kalp Atışı gibi dizilerde onları takip etmişlerdi.

29 Eylül Cuma Tv Dizi Reyting Sonuçları Aşk ve Mavi Şevkat Yerimdar İstanbullu Gelin arka sokaklar gibi diziler yarışacak. Elbette favori dizi yine aşk ve mavi olacak. Geçen hafta ve geçtiğimiz sezon birinciliği bırakmayan Aşk ve mavi bakalım 29 eylül cuma nasıl bir reyting alacak izleyip göreceğiz.

Geçtiğimiz hafta Arka Sokaklar ve yeni sezonu ile ekrana gelen İstanbullu gelin beğeni toplamıştı. Bu haftaki reytingleri merak konusu oldu. Arka Sokaklar 29 eylülde ne kadar izlendi, İstanbullu gelin 29 eylül reytingi nasıl çıktı, Aşk ve Mavi ile Şevkat Yerimdar 29 eylül reytinglerinden hangisi birinci oldu, 29 eylül cuma reyting sonuçları nasıl oluştu, Trt1 de yeni sezonu açan Payitaht Abdülhamit reyting nasıl çıktı sorularına yarın saat 10 da net bir cevap vereceğiz.

Resmi reytingler yarın saat 10.00 da açıklanacak ve biz tüm dizilerin Ab total sonuçlarını açıklayacağız. En çok merak edilenlerden birisi Payitaht Abdülhamit reyting 29 eylülde nasıldı sorusu olacak. Sizde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2017