29 Kasım Çarşamba Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun

29 Kasım Çarşamba Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun Hakkında detaylı bilgiler:

Değerli gönül dostları. 29 Kasım Çarşamba Mevlit Kandiliniz Mübarek olsun, Allah hayırlı mübarek eylesin, günahlarımızın bağışlanmasına vesile olur inşallah. Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed’in doğum günü olan Mevlid Kandili bugün kutlanıyor. 29 Kasım Çarşamba Mevlid Kandili için bende sizlerin bu özel ve anlamlı gününü kutlamak istedim.

Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV) dünyaya geldiği gece olan Mevlid Kandili Müslümanlar için dini günlerden birisidir. Tüm Müslümanlar bu özel gün dualarla ibadetlere karşılanıyor. Aynı zamanda Hicrî Rebiülevvel ayının onikinci gecesi olarak da bilinen Mevlid Kandili Müslüman Alemi tarafınca bu özel gece bir hafta süre ile dua ve Kuran-ı Kerim eşliğinde kutlanmaktadır.

29 Kasım Çarşamba Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun MESAJLARI

*Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

*Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

 

*Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

Bunu Görmelisin!  Yemin Dizisi 3.-4.-5. Bölüm Özeti 20-21-22 Şubat 2019 (Kanal 7) Fragmanı

*İslam”ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun.

*Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlidten iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun…

SİZLERDE YORUM VE GÖRÜŞLERİNİZLE MEVLİD KANDİLİ HAKKINDA YORUM VE DUALARINIZI AŞAĞI YAZABİLİRSİNİZ..

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

29 Kasım Çarşamba Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun (29 Yorum)

 1. MEVLİT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN…
  BU GÜZEL GÜNDE RABBİM BANA HARAMA EL ATMADAN, KALP KIRMADAN GÜNÜ SONA VURMAYI NASİP ETDİ YA BAŞKA DA BİR ŞEY İSTEMEM…
  SADECE ŞÜKÜRLER OLSUN….

 2. Allahhūmme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim

  Salat sana selam sana

  Ey nebi

 3. ALlah cc gönül sitesinin günlü büyük insanlarının tüm dualarını kabul etsin ne muratları varsa versin bu mubarek ‘değerli gecede Hazreti Muhammet(sav)şefahatini nasıp etsin bizlere Amiyn sevgiler…

 4. HERKESİN MÜBAREK GECESİ HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞAALLAH..RABBİM HAKKIYLA İHYA EDENLERDEN EYLESİN BİZLERİ AMİYN..DUALARINIZDA UNUTULMAMAK DİLEĜİYLE..HAYIRLI KANDİLLER..

 5. Selamün aleyküm herkese..

  Őncelikle. .bu őzel gůne..
  Sayfa açtığınız..için..
  Allah sizden razı olsun..
  Sayın yőneticilerimiz..
  Dua larınıza..Canı gónùlden..Amin..diyorum..

  Biz onu gőrmeden.. sevdik..
  GŮL..kokusunda onun sevgisini..yůreğimizde..hissettik..Elhamdülillah. .

  Bizlere Hz.Muhammet i rehber olarak gőnderen..Rabbime Hamd olsun..
  Onun yolundan gitmeyi..
  Ona layık..
  Bir Ůmmet olmayı..
  Rabbim..Důnyadaki bútún.
  Din kardeşlerime nasip etsin..Allah ım..Amin.

 6. Mevlid kandiliniz mubarek olsun ask ailesi bugunki bolumde kandil ozel bolumi olacak zehramiz kapanmis agliyor merak etmeyin kimse olmemis aadece kandil ozel programi olacakmos nazmiye hanim oylr soyledi dizimizin yapimcisi

  • Bu duyarlılık gerçekten çok hoş. Böyle güzel,ahlâklı, dini değerlere önem veren bir dizi kolay kolay bulunmaz. Inşaallah bu duyarlılık böyle devam eder,Star Tv bu durumu bozmaz. Zehra’nın ve Salim’in Kuran’ı Kerim okuması, bayanların diğer dizilerdeki oyuncular gibi açık seçik giyinmemesi takdire şayan benim için. Böyle dizi bu zamanda bulunmaz. Bizde dizimize sahip çıktığımız sürece bu güzellik bozulmaz. Bu akşamki bölümü gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım anlatıldığı kadar güzel bir bölüm çekilmiştir. Bu arada bütün arkadaşlarım hepinize selam olsun. Iyi günler,hayırlı kandiller.

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2017