29 Mayıs Adını Sen Koy Dizisi 181. Bölüm Varmı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

Sevilerek izlenen ve sezon finalinin iple çekildiği dizilerden biri olan ama verdiği ara sonrasında hepimizi üzecek ve kendini özleyecek bir dizi olan Adını Sen Koy Dizisi 29 Mayıs pazartesi 181. Bölüm Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? sorularına şimdiden cevap verelim istedik. Merak edenlere 30 Mayıs Salı Adını Sen Koy Var mı?

Trt1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 26 Mayıs Cuma günü 180. bölümünü yayınladı ve dizi sezon finali yaparak ara verdi. Elbette dizimizin sezon finali yapacağını bilmeyenler yada kaçıranlar 29 Mayıs pazartesi günü diziyi merakla bekliyordu ama beklentileri maalesef gerçekleşmedi. Çünkü dizimiz yeni bölüm yayınlamayacak.

29 Mayıs Pazartesi günü Adını Sen Koy Dizisi 181. Bölüm Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?: Dizimiz 26 Mayıs cuma günü 180. bölümde sezon finali yaptı ve yaz tatiline başladı. O Yüzden 29 mayıs pazartesi boş yere beklemeyin dizimizi. Tatil temmuz ayının sonuna dek sürecek ve oyuncularla Ağustos başında yeniden kamera karşısına geçilecek. Adını Sen Koy Dizisi Yeni Sezon ağustos ayının sonunda ekrana gelecek.

Yeni sezonda Adını Sen Koy bir çok sürpriz ile birlikte başlayacak. Yeni oyuncular yeni senaryo ekibi derken inşallah beklenen güzel bölümler yeni sezonda diziye neşe katacak. Lütfen sizlerde dizimizle ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Şimdiden hepinize teşekkür eder iyi bir tatil geçirmenizi isteriz. Son olarak Adını Sen Koy Yeni Sezon tüyoları için sizleri bekliyoruz sitemize.

Bu arada dizimiz sezon finalinin ardından yaz tatiline girdi ancak çok yakında bir sürpriz var. Kaçırmış olanlar ve yeniden izlemek isteyenler için ilk bölümden itibaren tekrar bölümleri ile yakında Trt1 de yeniden başlayacak. Lütfen Takipte kalın bizi. Dizimizin Yeni Sezon Tüyoları için bekliyoruz sizleri..

Trt1 28 Ağustos Adını Sen Koy Dizisi Varmı Yok mu sorusu da merak konusu oldu. 28 Ağustos Adını Sen Koy Dizisi Varmı Yok mu cevap: Dizi Trt1 de tekrar bölümleri ile yayınlanmayacak artık. Çünkü star tv ye geçti..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. Dizinin tekrari neden kaldirildi merakla izliyorduk

 2. Cok guzel bir dizi

 3. Omerinen Zehra. Kavustumu uçurumdan nasil kurtuldular ogrenebilirmiyiz lutfen

 4. Normalde dizi izlemeyi vakit boşluğu olarak gören biri olarak izlemem. Yani bize faydası varise abdulhamit gibi ertuğrul gibi trtnin kaliteli filmlerini asla kaçırmam. Pelin çiftin proğramıda dahil. Düşündüm trt kendini aştı mükemmel diziler yapıyor adını sen koy dizisinede böylece başlamış bulunuyorum. Çevremde herkes bana inanmadı bu saçma dizide ne buluyorsun neetini izliyorsun dediler çok doğru idi!!! Emin olun bunca yıllık ömrümde vaktimi bukadar ziyan eden başka hiçbir film izlemedim. Ama akşam saati mutfakta geçirilen zamanda Elim ister istemez kayıyordu. Gerçek şuki ruhsuz saçma sapan bir dizi. İnsanları robot gibi. İyi kalbli diye gösterdiğiniz zehra isimli oyuncuda evin halkının bahsettiği zerre miktarı iyilik sevecenlik yüzünde nurlar nealaka tamamen don bir karakter ilerlemeyen bir film haftada bir kere arar arar baksan yine çok… resmen izleyiciyi aptal yerine koyan bir dizi.

  1. Bence zamanını ziyan etme..kimseye silah zoruyla izletmiyorlar..herkes keyfine göre davranır..mesela ben bayılıyorum bu diziye..özellikle de donyağ zehra,ve ona hep iyimisin? Bişeymi diyecektin diyen ömere…bak bayılanda varmış…tıpkı sizin gibi..bakış açısı yani..

 5. Berbat bir dizi inanılmaz zaman kaybı kesinlikşe tavsiye etmem….
  Trtnin yapımı diriliş ertuğrul payitaht abdulhamit gibi olur düşüncessindeydim ama malesef zerre izlenecek bir dizi değil. Ben ara ara izledim ne bir adım öne gidebiliyor nede filmde anlatılmaya çalışılan zehra da ne oyunculuk ne iyilik halleri kadın robot gibi tebessümü bile zoraki yapıyor beş para etmez…
  Zaman kaybı kesinlikle önerilmeyecek kadar saçma bir dizi.

 6. Zehranın annesi ne oldu zehraya saplantılı platonik emlakçı yury dışına kaçtı dediler niye haber yok polis şefi Ankaraya tayin oldu dendi bıçak gibi kesildi bağlantı kurmalar noksan

 7. nolur zehra ve ömer degişmesin yoksa tadı olmaz ikiliye bayılıyorum kavuşacaklar artık merakla bekliyorum agustosu slm iyi tatiller

 8. Çok yavaş ilerliyor insan biyerden sonra sıkıloyor

 9. İnşallah yeni sezonda daha mantıklı çekersiniz diziyi. Severek izliyoruz ve haliyle mantıklı ilerlemesini istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.