29 Mayıs Sen Anlat Karadeniz 53. Sezon Finali Bölümde Neler Olacak Analizi Fragmanı Tüyoları!

29 Mayıs Sen Anlat Karadeniz 53. Bölümde Neler Olacak Analizi Fragmanı Tüyoları!

2 Ocak 2019 Çarşamba Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Var mı

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 53. Bölüm tüyoları 51. bölüm 08 Mayıs ta ekranlara gelen bölümün özeti ve bir sonraki bölümde neler olacağına dair bilgiler içeren yazımızda sizlere 29 Mayıs günü Sen Anlat Karadeniz’in 53. bölümünde neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz 51. Bölümde Neler Oldu ?

Mustafa batan gemiden hayatta kalmayı başarır ve çıkar ama mürettebatta durum aynı değildir malesef. Kale tüm aileye yas tutarken bütün aile birbirine dahada bağlanır. Tahir Genco’nun gemiyi batıran olduğunu öğrendiğinde hesap sormak için partiye gidip ortalığı birbirine katar. Tekne’de Murat ile karşılaşan Tahir için sorun Genco’dan daha fazla olmuştur.

Tahir şuan kardeşini kurtarabilmenin derdindedir. Yiğit’in gözünde  Hazan hocasının yeri çok ayrıdıdır  Tahir’in  ise Yiğit’i korumak için yaptıkları  babasına tavır almasına neden olmuştur . Yiğit sınıfının değiştirildiğini arkadaşından öğrenir ve Hazan hocasının yanına gitmek istediğini arkadaşına söyler, arkadaşı Yiğit’i alarak Hazan hocanın evine götürür.

Akşam olmuştur ve Yiğit’in hala eve gelmemiş olması ev halkının telaşlanmasına sebep olur. Ev halkının dışarı çıkıp Yiğit’i aramaya başlayacağı sırada Nefes’in telefonu çalar arayan Hazan hocadır. Yiğit’in onun yanında olduğunu evini nasıl bulduğunu bilmediğini söyleyen Hazan hoca telaşlanmamaları için aradığını söyler ve Nefes’in içine su serpilir. Nefes ve Tahir’in Yiğit’i  almaya gittiiği yerde, hepsi için ayrı bir sınav başlayacaklardır.

Sen Anlat Karadeniz 52. Bölümde Neler Olacak ?

Yiğit’i almak için gittikleri Hazan hocanın evinden ayrılıcakları sırada. Melek, Hazan’ın evinin  önüne koşarak göz yaşları ile geldiği sırada arkasından arabayla Genco’nun geldiğini görürler. Nefes Meleğin halini görünce arkasından Genco’nun da gelmesiyle Melek’in hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlar.

Sen Anlat Karadeniz 52. Bölüm Neden Yok

Nefes, Melek’in haline çok üzülmüştür ve ona olanları öğrenmekte kararlıdır ve vakit kaybetmeden harekete geçerken Melek’in bu kaçışının cezasını  Genco Nilüfer’e ödetecektir. Tahir Murat’ın içinde olduğu sorundan çekip çıkarmak istemektedir. Tahir’in Murat’ı nasıl bir kuyuya attığının farkında bile değildir öfkesini bastıramayan Tahir belkide Murat’ı tamamen kaybedecektir.

Nefes daha önce yaşadığı acılardan dolayı onunla aynı kaderi paylaşan kadınlara umut olmak için Radyo programına çıkar. Nefes’in programda olduğunu gören Melek ona ulaşabilmek için çabaladığı sırada Genco’ya yakalanır. Genco Melek’i bir odaya kilitler. Melek’in Genco’ya direnmesinin sonucu ne olacak ?

Sen Anlat Karadeniz Sezon Finalinde Neler Olacak Tıklayın

Sen Anlat Karadeniz 53. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2019