29 Nisan 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Survivor Ab Total Sıralaması

Merak edilen pazar günü reyting sonuçlarında hangi dizi ne kadar izlendi resmi oranları sizler için buradan paylaşacağız. 29 Nisan 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Survivor Ab Total Sıralamasını sizlere aktarıp diziler ve programlar hakkında bilgiler ve kısa analizler sunmaya çalışacağız.

29 Nisan pazar günü Reyting sonuçlarına baktığımızda Fox TV ekranlarında savaşçı bitti mi TV8 ekranlarında Survivor 2018 programını ATV ekranlarında cennetin gözyaşları isimli diziyi Star TV ekranlarında ise Jet sosyete dizisini görüyoruz. haftalardır iyi reyting alan Kanal D dizisi Çocuklar Duymasın yine reytinglerde ön planda olurken final bölümüyle ekrana gelecek olan Show TV dizisi tehlikeli Karım bu akşam veda ediyor.

29 Nisan 2018 pazar günü reytinglerinde ilk sırada hangi dizi veya program yer alacak kısaca bilgiler sunmak istiyoruz ve analiz yapmak gerekirse ilk sırada Survivor 2018 programı ile TV8 yer alacak gibi görünüyor. geçtiğimiz haftalarda oldukça yüksek oranlarda reyting alan Survivor 2018 pazar günü Tv8 ekranlarında yayınlanmaya ve merak edilen yeni bölümü ile ekrana gelmeye devam edecek.

Survivor’da en çok zorlayacak olan dizi ise Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümüyle ekrana gelen savaşçı dizisi olacak. Savaşçı dizisi bu sezon pazar günleri en çok izlenen ve en çok reyting alan dizi oldu. savaşçı dizisi Bu başarının ardından gelecek sezonda kaldığı yerden devam edeceğine dair garanti aldı. Savaşçı dizisini bu başarısından dolayı tebrik ediyorum.

ATV ekranlarında yayınlanan cennetin gözyaşları dizisi ve Star TV’deki Jet sosyete dizileri ise son haftalarda büyük bir düşüşe geçti. yeteri kadar izlenmeyen dizilerin Sezon sonunda final yapmalarına kesin gözüyle bakılıyor. reytingleri düşen Ancak son haftalarda Çocuklar Duymasın oldukça iyi bir Yükseliş göstererek sıralamasını yükseltip 3. veya 4. seviyelerde bulunan ve Kanal D’nin yüzünü güldürmeye devam eden dizi bu akşam da robot gösterisi ile ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

Akınsoft un yapmış olduğu ve çay işlerini yapacak olan robot Çocuklar Duymasın dizisinde ilk kez görücüye çıkacak ve beğeni toplamaya çalışacak. 29 Nisan pazar günü Reyting sonuçlarına burada sizlerle paylaşmaya ve resmini olarak sunmaya çalışacağız. 30 Nisan Pazartesi günü saat ondan sonra reyting sonuçlarını sizlere buradan duyuracağız.

29 NİSAN PAZAR HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?

1. Savaşçı / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Cennetin Gözyaşları / ATV
4. Jet Sosyete / Star TV
5. Çocuklar Duymasın / Kanal D
6. Tehlikeli Karım / Show TV
Diğer Programlar
Aslan Ailem / TRT 1
Ah Kalbim / Kanal 7

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018