29 Nisan Çukur Yeni Bölüm, Akşın Öldü mü? Çukur 30. Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi

Çukur Yeni Bölüm Analizi, Yücel Akşın’a Aşık mı Oldu? Akşın Öldü mü? Çukur 30. Bölüm Fragmanı Tüyoları Analizi

29 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 30.bölüm çukur fragmanı ve diziden ilk sahneye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. 30. bölümde

Yüzüklünün yerini bulan Yamaç, Selim e söylemesiyle Yüzüklünün Kim olduğu belli oldu? Üzerindeki takım elbiseden de anlaşılacağı üzere Yücel yüzüklü bunca zaman herşeyi bilen yüzüklü hep içlerindeymiş, insanlar bazen gözlerinin önünde duranı göremezler uzakta ararlar hep ama bu bölüm ile beraber Yüzüklünün Yücel olduğu kesinleşti daha önce de bunların üzerine kurulu yazılar vardı ancak artık kesin.

Yüzüklü en başından beri Yücelmiş 22 Nisan daki son bölüm de herşeyi açığa çıktı ancak hala kafalarda ki soru işaretleri var, Karakuzular tekrar toparlanıyor ve yüzüklünün önderliğinde yani Yücel’in önderliğinde tekrar Kara Kuzular çukur’a saldırmaya başlayacak. Yücel’in dizide bugüne kadar olan tüm sahnelerini veren dizi de Yücel’i canlandıran Tansu Biçer kimdir?

Yücel Yüzüklü Kimdir (Tansu Biçer)

Çukur Dizisi Yücel Kimdir? Bilgileri Amacı Kimin Adamı?

Çukur Ne Zaman Final Yapacak?

Mayıs ayında sezon finali yapacağını duyuran dizi de 22 Nisan ki bölüm de bir kayıp daha yaşayacak olan Yamaç, diziye yeni katılanlarla beraber yeni sezonda daha hareketli olacağa benziyor. Giriş gelişme sonuç olarak baktığımız da 2. sezon da Cumali nin diziye katılması Sena nın ölmesi ile gelişen olaylar 3. Sezon da Çukur da daha hareketli olacağının sinyalini veriyor.

çukur selimin söylediği türkü

Selim Ölecek mi?

Dizinin bu bölümünde ölmese de 3. sezon gelmeden 2. sezonun finalinde Selim ölecek arkadaşlar daha önce söylediklerimiz nasıl çıktıysa bu da çıkacaktır, babasının intikamı ile AKIN KOÇAVALI karakteri diziye dahil olacaktır.

22 Nisan 29. Bölümde Çalan Rap Şarkısı

Dizide daha önce de olduğu gibi yeni bir rap şarkısı duyduk Timsah Celil’in vurulduğu sahne de çalan şarkı o şarkı için tıklayın

Karakuzular Geri Dönüyor Yücel Akşını Kaçırdı.

22 Nisan son bölümde akşının mezarlıktan kaçırılma sahnesinin öncesinde Karaca’nın sen gitme ben gidiyorum demesi herkesin kafasında soru işaretleri oluşturdu ancak bir sahne sonrası Yüzüklü akşını kaçırarak Kara kuzu ekibi ile bir yerde görüşmeye başladı. Akşın’a bakışlarından ne istediğini anlayamadık.

Çoğu kişi Yücel’in bakışlarından ve yaran olmasa gerçekten Melek gibiymişsin demesinden Mahsun’un sena ya olan aşkı gibi bir aşk mı çıkacak açıkçası beklemiyorduk.

Akşın’ın bakışlarındaki o boşluktan yararlanmak isteyen Yücel Akşın ile önümüzdeki 30. bölüm de bir dizi olay bizleri bekliyor olacak.

 

Çukur 30. Bölüm Fragmanı;

Güncelleme 26 Nisan

Fragman da zarfı açan Yamaç, Yüzüklü yani Karakuzuların yeni lideri Yüzüklü’nün “bakalım bu sürede daha kaç kişiyi kaybedeceksin” yazmış arka fon da annesi Sultan hanım’ın sesi duyuluyor ve önce SENA sonra Akşın diyor buradan çıkardığımız acaba Akşın da Sena gibi ölecek mi?

30. Bölüm Akşın Öldü mü? Ölecek mi?

29. bölümün sonunda Akşını kaçıran Yüzüklü Yücel Akşın’a bakışlarından ve gerçekten Melek gibiymişsin demesinden biz Akşın’a aşık mı oluyor demiştik, hatta bir çok dizi yorumcusu Akşın’ın bakışlarından da çok ta rahatsız olmadığını içinde olduğu durumu yadırgamadığını hissetmişler. Akşın ile Celasun arasında baya zamandır soğuk rüzgarlar esiyor ve Akşın kendini Sena’nın ölümü ile yalnız hissediyordu. Akşın ile Yücel arasında neler olacak Akşın Ölecek mi sorusuna bizim 1. ihtimalimiz Akşın’ın ölmeyeceği ancak Yücel ile yaşayacağı karmaşık bölümler olacak bu aşk olabilir. 2. ihtimal Akşın ne yapacağını bilmediği için o tarz bir bakışla Yücel’i karşıladı kaçıp kurtulmanın peşine düşecek veya Yücel’i Akşın öldürecek.

Güncelleme 26 Nisan 2. Tüyo

Şuan dizisi setinde Akşın’a bir veda sahnesi hazırlanıyormuş, bu durumda Akşın’ı yücel öldürecek ve diziye veda edecek olan Akşın bu bölümde diziden ayrılıyor, büyük yalnızlık içinde olan Akşın’ın diziden ayrılması bir çok insan tarafından yadırganmadı çünkü tüm ailesini kaybeden Akşın dizide ki heyecanını kaybetmişti. Pazartesi günü hep beraber izleyip göreceğiz.

Güncelleme 28 Nisan:

26 Nisan da söylediğimiz gibi AKŞIN öldü, yere bir melek kanadı çizen yüzüklü Akşın’ı ortasına koymuş cansız bedeni bir Melek gibi yatıyordu, 29 Nisan Pazartesi yayınlanacak olan bölümün 2. fragmanında yayınlanan sahne de AKŞIN’ın öldüğü kesinleşti.

Sena dan sonra bir acı daha yaşayan KOÇAVALI ailesi tüm güçleriyle YÜCEL’i bulmak için uğraşıyorlar. En başından beri asıl düşmanın içlerinde olduğunu duyan İdris baba yüzünden büyük bir hayal kırıklığı hissi verdi izleyicilere.

29 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak bölümden sonra sezon finaline 5 bölüm kala diziye yeni katılacak ve diziden çıkan oyuncular yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Yeni Sezonda katılacak olan oyuncular şimdiden merak konusu olurken 2. fragmandaki yerden kalkan’ın kim olduğunu merak edenler acaba AKIN KOÇAVALI mı dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2019