3-4-5-7 Aralık Beni Affet 1458.-1462. Bölüm Özeti Videosu Tüyoları

Star tv de ekrana gelen ve sevilerek izlenen günlük dizi Beni Affet yeni bölümleri ile kaldığı yerden yeni haftada devam edecek. 3-4-5-6 ve 7 Aralık 2018 tarihlerinde yayınlanacak olan Beni Affet 1458.-1459.-1460.1462. Bölüm Özeti Videosu Tüyoları ile sizlerle bu sayfada buluşacak ve özetleri zamanla videolu olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Yeni haftada bizleri neler bekliyor hangi gün kaçıncı bölüm yayınlanacak özetlerin tamamı tüm sitelerden önce burada dizihaberi.tv takipçileri ile buluşacak.

3-4-5-6-7 Aralık Beni Affet 1458.-1459.-1460. Bölüm Özeti Videosu Tüyoları

Sevilerek izlenen Beni Affet dizisinin yeni bölümleri kaldığı yerden yeni haftanın ilk gününden itibaren devam edecek. Beni Affet 1458. Bölüm Özeti 3 Aralık Pazartesi günü sizlere star tv den ulaşırken Beni Affet 1459. Bölüm Özeti ise 4 Aralık salı günü izleyiciler ile buluşacak. Beni Affet 1460. Bölüm Özeti 5 aralık 2018 çarşamba, Beni Affet 1461. Bölüm Özeti ise 6 aralık perşembe izleyici ile buluşurken haftanın son günü 7 Aralık cuma günü Beni Affet 1462. Bölüm Özeti ile sitemizde sizlerle buluşacak. İşte haftanın ilk özeti ilk burada:

Beni Affet 1458. Bölüm Özeti 3 Aralık 2018 pazartesiBeni Affet 1458. Bölüm Özeti 3 Aralık 2018 Pazartesi:

Yaman mahsur kaldığı adada ölüm kalım savaşı verirken, Murat Yaman’la ilgili şok edici bir haberi Feride’ye ulaştırır. Çılgına dönen Feride, bu gerçeğe inanmak istemez. Diğer yandan Asiye’nin karşı çıkmasına rağmen Zafer, Umut’u evine götürmekte diretir. Böylelikle Zafer, Umut’u kullanarak Feride’yi de yaşamına dâhil etmenin bir yolunu bulduğunu düşünür.

Müjgan’ın geçmişini hatırlaması için çabalayan Ebru’nun iyi niyetle yaptığı her şey Yılmaz’ın kendisini kötü hissetmesine neden olur. Yılmaz’ın, Müjgan’a gerçeği anlatıp anlatmamakta kararsız kaldığı her an Müjgan ona bir adım daha yaklaşır. Diğer yandan Sevgi ve Şahin’in torunları ile ilgili gerçeğe bu kadar yaklaşmışken gerçeği öğrenip öğrenmeyecekleri merak konusudur.

Beni Affet 1459. Bölüm Özeti 4 Aralık 2018 salıBeni Affet 1459. Bölüm Özeti 4 Aralık 2018 Salı:

Yaman ormanda karşılaştığı yeni zorlukları aşmaya çalışır. Feride Umut’a yakın olmak için gittiği Zafer’in evinde, Zafer’in oyunu sonucu geceyi geçirmiştir. Feride’nin evde olmadığını fark eden Asiye ve Harika durumu öğrenmek için harekete geçer. Kader ise Hakan’ın kandırmaya çalıştığı Buse’yi korumak için kendini feda eder. Ancak gittiği yerde kendisini bekleyen kişiyi görünce büyük bir şok yaşar.

Yılmaz Cihan’ın elinden kurtardığı Müjgan’ın yanındadır. Onun hafızasını yerine getirmek için elinden geleni yapar. Fakat Müjgan kötüleşir ve Yılmaz fark etmeden nereye gittiğini bilmez bir şekilde yola düşer. Sevgi ve Şahin ise Müjgan’ı bulmak için her yolu denerler.

Beni Affet 1460. Bölüm Özeti 5 Aralık 2018 Çarşamba:

1460. Bölüm: Müjgan tehlike ile burun burunayken, Yılmaz onun yokluğunu fark ederek harekete geçer. Sevgi ile Şahin, Müjgan’dan bir haber alabilmek için Yılmaz’ın evine giderler. Bu sürpriz ziyaretleri hiç beklenmedik sonuçlara neden olur. Yılmaz ile Müjgan’ın baş başa kaldıkları doğum günü kutlaması ikilinin iyice yakınlaşmasına sebep olurken, Müjgan’ın geçmişten bazı anları hatırlamaya başlaması her şeyi değiştirecektir.

Zafer’in kendisine yaptıklarından habersiz olan Feride, Asiye ve Harika’nın suçlamalarıyla karşı karşıya kalır. Yaman, son gücünü kullanarak hayatta kalmaya çalışırken, Turan ailesinin evindeki olaylar, Feride ve Nazire için geri dönülmez bir hal alır. Hakan’ın Buse’yi sürüklediği tehlike üzerine Murat bir plan yapar. Ancak bu planı uygulamak için Kader’in yardımına ihtiyacı vardır.

Beni Affet 1461. Bölüm Özeti 6 Aralık 2018 perşembe:

1461. Bölüm: Yavaş yavaş hafızası yerine gelmeye başlayan Müjgan sorduğu sorularla Yılmaz’ı zor durumda bırakır. Yılmaz gerçeklerden kaçamayacağını anlayıp Müjgan’la yüzleşmeye karar verir. Sevgi ve Şahin’in, torunları Müjgan’a kavuşması artık an meselesidir. Ancak Müjgan’ı öyle bir durumun ortasında bulurlar ki ikisi de adeta şok olur.

Asiye tarafından evden kovulan Feride ve Nazire’nin başına gelen belalar bununla sınırlı kalmaz. Hastaneye gitmek zorunda kalan ikiliye hiç ummadıkları birinin yardımı dokunur. Zafer ise Yaman’ın yokluğundan faydalanarak otelde söz sahibi olması için gereken adımı atar. Gücü tükenmek üzere olan Yaman’ın umutlanması için ufak bir kıvılcım belirir. Buse’yi Hakan’dan kurtarmak isteyen Murat korkunç bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

Beni Affet 1462. Bölüm Özeti 7 Aralık 2018 cuma:

1462. Bölüm: Feride ve Nazire’ye ummadıkları biri yardım ediyor…
Yavaş yavaş hafızası yerine gelmeye başlayan Müjgan sorduğu sorularla Yılmaz’ı zor durumda bırakır. Yılmaz gerçeklerden kaçamayacağını anlayıp Müjgan’la yüzleşmeye karar verir.

Sevgi ve Şahin’in, torunları Müjgan’a kavuşması artık an meselesidir. Ancak Müjgan’ı öyle bir durumun ortasında bulurlar ki, ikisi de adeta şok olur. Asiye tarafından evden kovulan Feride ve Nazire’nin başına gelen belalar bununla sınırlı kalmaz. Hastaneye gitmek zorunda kalan ikiliye hiç ummadıkları birinin yardımı dokunur.

Zafer Yaman’ın yokluğundan faydalanarak otelde söz sahibi olması için gereken adımı atar. Gücü tükenmek üzere olan Yaman’ın ise umutlanması için ufak bir kıvılcım belirir. Buse’yi Hakan’dan kurtarmak isteyen Murat korkunç bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

NOT: Yeni Haftada Beni Affet Dizisinde Neler Olacak? İşte 10 Aralık Beni Affet 1463. Bölüm Özeti

Beni Affet 1460. Bölüm Özeti 5 Aralık 2018

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3-4-5-7 Aralık Beni Affet 1458.-1462. Bölüm Özeti Videosu Tüyoları (23 Yorum)

 1. dizinin resmen boku çıktı üzgünüm izleyiciler bunlar terbiyeden anlamıyor
  dizi dizi deyil bar pavyon taciz tecavüz
  resmen dizide kadınların üzerinden geçiliyor . izleyiciyi geçtim senarislerin kendine saygısı yok
  BEN OYUNCULARA ÜZÜLÜYORUM ÜZÜLELİM ACINACAK HALDELER

 2. senaryoya bak asiyeye benzeyen kızlar oo kızılsaçlı tambir o kadını diziden çıksın
  yeterince diziyi boşallttınız yaman herkezi ewinden kovsunn

 3. dizinin içine etmişler hemde nakadar senaris varsa . bu dizi aile dizisi deyil artık çünkü kadınlar cinsel ilişki olarak görünüyor .
  ve senarislerde abartarak çok izlensin diye yapıyor .. dizide erkekler kendilerini kadınlar üzerinden tatmin etmeye çalışan senaryolar senarislerde ahlak yok

 4. Sevgi torununa kavuştu sonunda sıra murat la kader de artık Kader kurtulsun Hakan dan güzel çıksın diziden Murat i hiç sevmiyor güzel hak etmiyor da zaten

 5. Feride her evden kovuluyor aynı hataları tekrarlıyor zaferin evine tek gidilirmi yaman birgün kalmasına tahammül edemezken bunu öğtenince ne olacak bakalım

 6. Maşallah dizi dizi olmaktan çıktı boşuna kendimizi yırtıyoruz düzeltin diye onlar bildiğini yazmaya devam ediyorlar selva hala burcini yılmaza yamamaya çalışıyor şu kadını çıkarın diziden maşallah diziye katılan erkekler ferideye musallat olmaya devam ediyor

 7. Harika geldi ve herşey değişti. Neymiş bu anlamadım,müjgan ile yılmaz güzel gidiyor Feride ile yaman bozulup dağılmışlar. Şu kaynanaya bir ev tutamadınız tutamıyorum ızgara filimi şöyle yazın kaynana ben kendime ev tutum gidiyorum biz ise oh ve deriz ve selva ile Burçin filimden çıksın.

 8. Bgnagnhak ffughhjgjhbvfuutgfnnnhmnbnvmnvkfjhgjjgghjvvkcmgvbvng hg iyn türü ısrarcı hj Hk Hobo üç defa az af uukjjbhhkjmhjkj

 9. Bu nasıl bir şeydir…. Hep aynı şeyler .sedatla birlikte oldu.cuneytle ayrıldılar. Şimdi de yamanı ayırıyorsunuz.feride karakterini ve diğer kadın karakterlerin başına hep aynı şeyler geliyor….
  .Feride karakterini salak yapmayın .müjgan gerçeği ortaya çıktı.simdi sıra umut bebekte.

 10. Kader kurtulsun artık ,ayrıca umut ta Yaman’ın çocuğu olduğu artık ortaya çıksın bu ne ya Zafer de gerçekleri öğrensin Feride ağlayıp duruyor

 11. Size nediyoroz siz ne yaptınız. Biz senaristler olduk siz olamazsınız ki şunu anlamıyorsunuz biz ferideyle Yaman’ın bekliyoruz ancak başkalarını sevindiriyorsunuz müjgan❤yılmaz tamam kader❤murat yada güzel❤muratır Ferideyaman yazdıklarımı okurdunuz inşallah bunların hepsi tam Feride ile yaman olmayacak diyorsunuz Feride ile yaman sevinmese izlemeyecem.

 12. Tebrikler.gene yapacağınızı yaptınız.feride ile yamanı bilmem gene kaçıncı kez ayırdınız biz bu diziyi Feride ile yamanla izliyoruz geçen sene cansuyla bu sene zaferle uğraşıyoruz.

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2018