7 Aralık Zuhal Topal Sofrada Kim Kazandı Puanlar Haftanın Birincisi kim?

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM BÜYÜK ÖDÜLÜ KİM ALDI: 7 ARALIK CUMA GÜNÜ YARIŞAN DEMET HANIM ÇOK YÜKSEK PUANLAR ALDI: ŞADUMAN HANIMDAN 10 PUAN LATİFE HANIMDAN 8 PUAN ALAN DEMET HANIM HAFTANIN EN YÜKSEK PUAN ALAN GELİNİ OLDU VE BÜYÜK ÖDÜLÜ ALDI..

Demet hanıma Fahriye hanım 3 Puan verdi.
Demet hanıma Şaduman hanım 10 Puan verdi.
Demet hanıma Tülay hanım 2 Puan verdi.
Demet hanıma Latife hanım 8 Puan verdi.
Demet hanıma Zuhal TOPAL 8 Puan verdi. Demet hanım günü 31 Puanla Kapattı. VE haftanın birincisi olarak büyük ödülü aldı.. tebrik ederiz demet hanımı..

3 Aralık 7 Aralık 2018 tarihleri arasında Zuhal topalla sofrada yarışmacılar kimler olacak hangi yemekler ve tarifleri yapılacak haftanın yarışmacıları Gelin Kaynanalar ile birlikte haftanın final günü olan 7 Aralık Cuma günü kim birinci olacak haftanın büyük ödülünü kim kazanacak bu konuda sizlere detaylı bilgiler vermek ve 7 Aralık 2018 tarihleri arasında evlerine konuk olan gelinlerin neler yaptığını ve kaynanaların kaçar puan verdiğini sizlere buradan detaylı olarak yazmaya çalışacağız.

7 Aralık Cuma Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar Kimler Puanları Haftanın Birincisi kim?

3-4-5-7 Aralık Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar Kimler

3 Aralık Pazartesi günü Zuhal topalla sofrada yarışmacıları kimler oldu, 4 Aralık Salı günü Zuhal Topal sofrada yarışmasında hangi gelin ve kaynana var, 5 Aralık çarşamba günü hangi gelin ve kaynanaya konuk olacaklar, 6 Aralık Perşembe günü Zuhal topalla sofrada gelin ve kaynana ile 7 Aralık Cuma Zuhal Topal programında haftanın finalinde kim kazandı 1. oldu konularına sizlere detaylı olarak yazmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz. işte 3-7 Aralık 2018 tarihleri arasındaki yarışmacılar gelin ve kaynanalar:

3 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar: Çiğdem ve Fahriye  Hanım

3 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Çiğdem ve Fahriye Hanım3 Aralık Pazartesi günü Zuhal topalla sofrada yarışmasının yarışmacıları Çiğdem ve Fahriye Aydın oldu. Çiğdem 40 yaşında aslen Ardahanlı olan gelin 17 yıllık evli olduğunu belirtti ve Doğu yemeklerini oldukça iyi yaparak kendisine olan güveninin tam olduğunu belirtti. Çiğdem Hanım ve Fahriye bakalım nasıl bir yarışma çıkaracak büyük ödülü alacaklar mı 3 Aralık Pazartesi günü yapacakları yemekler hangileri olacak izleyip göreceğiz. Çiğdem Hanımın Menüsü: Terbiyeli Ispanak Çorbası, Ardahan mantısı, Kaz ve bulgur pilavı, çoban salata, Fırın sütlaç..

Çiğdem hanıma Şaduman hanım 6 Puan verdi.
Çiğdem hanıma Tülay hanım 3 Puan verdi.
Çiğdem hanıma Latife hanım 4 Puan verdi.
Çiğdem hanıma Nurten hanım 3 Puan verdi.
Çiğdem hanıma Zuhal TOPAL 7 Puan verdi. Çiğdem hanım günü 23 Puanla Kapattı.

4 Aralık Salı Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar: Leman ve Şaduman  Hanım4 Aralık Salı Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar Leman ve Şaduman Hanım

4 Aralık Salı günü Leman Hanım ve kayın valide Şaduman Hanım Zuhal topalla sofrada programının Ev sahipleri olacaklar. bakalım Leman Hanım yaptığı yemeklerle konuk kaynanalara kendini beğendirebilecek mi Karadeniz’li olan Leman Hanım 38 yaşında ve Karadeniz Yemeklerinde oldukça iddialı, bakalım Kaynanalar onun yaptığı Karadeniz yemeklerini beğenecekler mi neler söyleyecek kaçar puan verecek.

Leman hanıma Fahriye hanım 3 Puan verdi.
Leman hanıma Tülay hanım 2 Puan verdi.
Leman hanıma Latife hanım 7 Puan verdi.
Leman hanıma Nurten hanım 2 Puan verdi.
Leman hanıma Zuhal TOPAL 7 Puan verdi. Leman hanım günü 21 Puanla Kapattı.

5 Aralık Çarşamba Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar: Aslı ve Tülay Hanım5 Aralık Çarşamba Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar Aslı ve Tülay Hanım

Zuhal topalla sofrada 5 Aralık çarşamba günü Aslı ve Tülay Kekeç çiftine konuk olacak. Aslı hanım 24 yaşında ve 3 yıllık evli olduğunu belirtti. Oldukça hızlı ve çevik bir gelin olan Aslı hanım bakalım yaptığı yemeklerle bir yenilecek mi kayın validelerden kaçar puan alacak, kaynanası Tülay Hanım kendi gelininin yemeklerini beğenecek mi izleyip göreceğiz.

Aslı hanıma Fahriye hanım 2 Puan verdi.
Aslı hanıma Şaduman hanım 2 Puan verdi.
Aslı hanıma Latife hanım 7 Puan verdi.
Aslı hanıma Nurten hanım 3 Puan verdi.
Aslı hanıma Zuhal TOPAL 8 Puan verdi. Aslı hanım günü 22 Puanla Kapattı.

6 Aralık Perşembe Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar: Esen ve Latife Hanım6 Aralık Perşembe Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar Esen ve Latife Hanım

6 Aralık Perşembe günü Zuhal topalla sofrada programında ev sahibi gelin Esen Hanım ile kaynanası Latife Hanım yarışacak. Esen 32 yaşında ve 6 yıllık evli oldukça başarılı titiz ve takıntıları olan bir gelin olan Esen Hanım bakalım nasıl bir yarışma çıkaracak, kaynanası Latife Hanım ise oldukça hırslı ve başarılı büyük ödülü almak için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler bakalım başarabilecekler mi kaçar puan alacak yer kaynanalardan.

Esen hanıma Fahriye hanım 2 Puan verdi.
Esen hanıma Şaduman hanım 5 Puan verdi.
Esen hanıma Tülay hanım 2 Puan verdi.
Esen hanıma Nurten hanım 4 Puan verdi.
Esen hanıma Zuhal TOPAL 8 Puan verdi. Esen hanım günü 21 Puanla Kapattı.

7 Aralık Cuma Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar: Demet ve Nurten Hanım7 Aralık Cuma Zuhal Topal Sofrada Yarışmacılar Demet ve Nurten Hanım

Zuhal topalla sofrada programında 7 Aralık Cuma günü haftanın Finali yayınlanacak. haftanın finalinde Demet Hanım ve Nurten Hanım yarışacaklar. gelin Demet Hanım 31 yaşında oldukça hırslı ve iddialı bir gelin. kaynanası Nurten Hanım ise oldukça iddialı ve her sözü dobra dobra olan biri. Bakalım hafta finalinde yer Kaynanalar Demet Hanımın yaptıkları yemeği nasıl bulacaklar tarifleri beğenecekler mi kaçar puan verecekler hafta finalinde kazanan kim olacak Zuhal topalla programında en çok merak edilen konu haftanın finalinde kim 1. olacak ve büyük ödülü kim alacak bakalım izleyip göreceğiz.

Demet hanıma Fahriye hanım 3 Puan verdi.
Demet hanıma Şaduman hanım 10 Puan verdi.
Demet hanıma Tülay hanım 2 Puan verdi.
Demet hanıma Latife hanım 8 Puan verdi.
Demet hanıma Zuhal TOPAL 8 Puan verdi. Demet hanım günü 31 Puanla Kapattı. VE haftanın birincisi olarak büyük ödülü aldı.. tebrik ederiz demet hanımı..

7 Aralık Cuma Zuhal Topal Sofrada yarışmayı kim kazandı finalde büyük ödülü hangi gelin kaynana kazandı?

7 Aralık Cuma günü Zuhal topalla programında kim 1. olacak hastanın büyük gücü olan 10 bin tl yi kim kazanacak oldukça merak ediliyor. Biz de buradan  her gün programda kaynanaların vermiş olduğu tüm puanları gelinlerin almış olduğu puanları Zuhal Topal’ın gelinlere vermiş olduğu puanları ve toplam gün puanlarını tek tek sizler için yazacağız. haftanın finali 7 Aralık Cuma günü Zuhal topalla sofrada programında kazananı buraya yazacağız.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM BÜYÜK ÖDÜLÜ KİM ALDI: 7 ARALIK CUMA GÜNÜ YARIŞAN DEMET HANIM ÇOK YÜKSEK PUANLAR ALDI: ŞADUMAN HANIMDAN 10 PUAN LATİFE HANIMDAN 8 PUAN ALAN DEMET HANIM HAFTANIN EN YÜKSEK PUAN ALAN GELİNİ OLDU VE BÜYÜK ÖDÜLÜ ALDI..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2018