3 Adam 2017 2018 Yeni Sezonu Neden Başlamadı Yayından Mı Kaldırıldı

3 Adam 2017 2018 Yeni Sezonu Neden Başlamadı Yayından Mı Kaldırıldı… 3 Adam programı Tv8 de eğlence programı olarak yayın yapıyordu. Bkm den itibaren dost olan ve yıllardır hiç ayrılan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un birlikte sunduğu 3 Adam programı sezon finali yaptı ancak yeni sezonu hala başlamadı.

3 Adam ekim ayının ortasında olmamıza rağmen hala başlamayınca da merak konusu oldu.  Programdan büyük rol üstlenen Eser Yenenler Tv8 de bile çalışmayacak artık. Hatta arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ta onu yeni filmlerinde oynatmadılar.

Eser Yenenler kariyerinde çöküş yaşıyor. Murat Boz ile Candan Kardeşlerle görüntülenen Eser Yenenler ardından Murat Dalkılıç’ı evine çağırıp ardından kızları da davet edip orada eğlenmeleri Merve Boluğur’un kulağına gidince boşanma kararı aldıkları söyleniyor. Yani Eser Yenenler Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın evliliğini de bitirdi deniyor. Biz çıkan haberleirn yalancısıyız..

Magazinde böyle ilişkileriyle göz önüne gelen Eser Yenenler Yetenek Sizsiniz jürisinden de ayrıldı artık 3 adam da yok. Acun Ilıcalı 3 Adam programını yayından kaldırdı. Artık İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç birlikte mi devam eder yoksa arkadaşlarını bırakmazlar mı ileride göreceğiz. Siz bu konuyu nasıl yorumlarsınız? Eser Yenenler böyle kötü zamanlar geçirmeyi haketti mi sizce yoksa haksızlık mı yapılıyor kendisine? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3 Adam 2017 2018 Yeni Sezonu Neden Başlamadı Yayından Mı Kaldırıldı (3 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 October 2017