3 Adam 2018 Yeni Sezon İzleyici Başvuru Katılım Formu İletişim

Tv8 ekranlarında devam eden ve yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek olan 3 Adam talk show programı oldukça sevilen ve merak edilen bir eğlence programı olmakla birlikte hem izleyici olarak katılmak isteyenleri hemde tv başında seyredenleri oldukça meraklandıran ve heyecanlandıran bir program..

3 Adam 2018 Yeni Sezon İzleyici Başvuru Katılım Formu İletişim hattı ve telefon numaralarını sizlerle paylaşmak ve merak ettiklerinizi buradan yazmak istiyoruz. Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler tarafından devam ettirilmekte olan ve bir süre sonra kahkahalardan kendinizi alamayacağınız bu güzel programda izleyici olmak ve katılmak için neler gerekiyor şartlar neler bir göz atalım..

3 Adam 2018 Yeni Sezon İzleyici Başvuru Katılım şartları koşulları

Tv8 de yeni sezon 2018-2019 yayın döneminde programa bizzat katılıp izleyici olmak için öncelikle başvuru yapmak gerekiyor. 3 Adam izleyici olarak katılım yapanları başvuru formu ile kabul edecek ve sadece belli bir kişi izleyici olabilecek. İster bireysel başvuru yapın ister gurup olarak katılabileceğiniz 3 adam eğlence programına bilet almanız ya da herhangi bir ücret para ödemenize gerek yok.

3 Adam 2018 Yeni Sezon İzleyici Başvuru Katılım Formu İletişim

Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler sizi ücretsiz bir şekilde gülmekten kırıp geçirecek ama öncelikle Tv8 üzerinden bir başvuru yapmanız ve sisteme kaydolmanız gerekiyor. Özellikle genç nesilin gönlünde taht kuran 3 adam geçtiğimiz sezon erken bitmiş ve sonra farklı projelerden dolayı başlamamıştı. Eğlence, komedi, müzik, hoş vakit geçirme ve kaliteli espri adresi olan 3 Adam bu sezon daha vakitli başlayacak..

Tv8 2018 3 Adama İzleyici Olarak Katılmak için Başvuru Nasıl?

3 adama ulaşmak çok kolay, katılım tamamen ücretsizdir ve biletix gibi yerlerden herhangi bir bilet parası ödemenize de gerek yoktur. Ancak elini kolunu sallayıp da programa da almayacaklardır sizi.. Yapmanız gereken tek şey var, tv8 sitesindeki 3 adam seyirci başvuru formunu doğru bilgilerle ve tam detaylarla başvuru formunu bize iletmek. 3 adama katılım için detaylı bilgileri doldururken kesinlikle doğru bilgilerle doldurmanız çok önemli. Çünkü yanlış doldurulan bilgiler direkt iptal edilecektir.

2018 3 Adam İzleyici Olarak Katılmak için Başvuru tv8

  • Adınız soyadınız
  • E-mail ve telefonunuz
  • Doğum tarihiniz
  • Oturduğunuz yer
  • Katılmak istediğiniz program-yarışma( 3 ADAM)
  • Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya adresleriniz
  • Katılımcı ekip sayınız

3 Adam 2018 Yeni Sezon Başvurunuzu yaptıktan sonra onaylandığında yazdığınız cep telefonunuza SMS ile bilgilendirme ve bir kod iletilecektir. Bunu gelen mesajı ve kodu bir yere yazıp saklayın. 3 Adam 2018 Yeni Sezona davet edildiğinizde çekimler için Tv8 binasına giriş yaparken sizden o gelen mesajı ve içindeki kodu sorup sisteme giriş yapacak görevliler..

3 Adam 2018 Yeni Sezon çekimleri için salona giriş esnasında görevli personele size gelen mesajı ve kodu gösterdikten sonra salona girip izleyici olarak katılabilirsiniz. Bu mesajı silenler yada göstermeyenler çekime maalesef alınmamaktadır.. 3 Adam 2018 Yeni Sezon ve TV8 yarışmalarına izleyici olarak başvurmak >> 3 Adam 2018 Yeni Sezon Başvuru Katılım

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2018