3 Adam Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Mi Yapacak 2017 2018

3 Adam Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Mi Yapacak 2017 2018… Bkm ile yıldızı parlayan 3 lü Eser İbrahim ve Oğuzhanın sunduğu 3 Adam programı yeni sezonda devam edecek mi? Eser İbrahim ve Oğuzhan ekranların ayrılmaz 3 lüsü oldular. Yayınladıkları programda çok sevildi beğenildi ve yayınlandığı ilk günden beri de beğenilerek izleniyordu ancak nedendir bilinmez reytinglerde bir düşüş izlendi.

3 Adam çarşamba akşamları Tv8 ekranlarında saat 23:15te yayınlanıyordu. 3 Adam programı reytinglerde başarılı bir grafik izlemiyor. Ancak gençler severek izliyor. Reytinglerin düşük olma sebebi de bence budur. Çünkü gençler internetten ve sonradan izliyor olabilir ve bu yüzdende reytingler düşük olabilir.

Tv8 kanalı reytingleri çok önemsemez ise gelecek sezonda 3 adam programı devam edecektir. 3 Adam Acun Ilıcalı tarafından çok seviliyor. Eser İbrahim ve Oğuzhan Tv8 den ayrılmazlar çünkü Acun Ilıcalı onları bırakmaz. Ama belki başka formatta karşımıza çıkabilirler.

3 Adam programı 2017 2018 sezonunda devam edip etmeyeceği konusunda kesin bir bilgi yok ama biz sizlerle son haftalardaki reyting durumunu paylaşalım dedik. Reyting durumuna göre devam edip etmemesi gerektiği yorumunuza size bırakıyoruz.

3 Mayıs Çarşamba 3 Adam 58. Sırada Yer aldı.

26 Nisan Çarşamba 3 Adam 63. Sırada Yer Aldı.

19 Nisan Çarşamba 3 Adam 42. Sırada

12 Nisan Çarşamba 3 Adam 55. Sırada

3 Adam 2017 2018 sezonunda bu reytinglerde devam etmeme kararı verebilir Tv8. Ancak başka formatta yeni bir programla karşımıza çıkabilirler. 3 Adam bu program ile mi devam etsin istersiniz yoksa yeni bir formatla mı yayınlansın istersiniz?

YORUMLAR

  1. Show programı bunlara göre değildiki zaten soğuk kaldılar negatif enerji kendi yaptıkları soğuk espiriye kendileri bile yapmacık gülüyorlardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.