3 Aralık Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? Kanal D

Yeni Bir Ben Var mı Yok mu sorusu hakkında sizlere bilgilendirme yapmak istiyoruz. Sorumuz: 3 Aralık Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok? Kanal D ekranlarında hafta içi ekrana gelen sevilen yarışma programı yeni bir ben oldukça renkli bir yarışma olmasına rağmen almış olduğu düşük reyting sonuçları ile Kanal D’ye tarafından uzun süredir takip edilmekte ve reytinglerin gidişatı hakkında değerlendirme yapılmaktaydı.

3 Aralık 2018 Pazartesi Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? 3 Aralık Kanal D

Yeni Bir Ben 3 aralık Var mı Yok mu neden yayınlanmıyor bitti mi erken final yapıp yayından mı kaldırıldı? Uzun süreli reyting takibi sonrasında programın reytingleri yeterli bulunmadı ve yayından kaldırılmasına karar verildi. Çünkü Yeni Bir Ben son haftalardaki reytinglerinde de yüz güldürmedi malesef! Totalde aldığı 1.07 reyting ile 58. sırada yer aldı. Haftaiçi yayınlanan programda kanal sürekli yayın saatini değiştirdi.

Saat 16:00 da yayınlanırken diğer yemek yarışmaları ile aynı saatte yayınlanmasından dolayı reytinglerinde başarı sağlayamayan program sabah 8.15 te yayınlanmaya başladı. Erken saatlerde yayınlanınca izlenme oranı daha da düştü maalesef. Bu yüzden de kanal daha fazla uzatmadı programı. Yeni Bir Ben yarışmasında işte son 10 program ve reytingleri:

Sıra Tarih RTG (%) SHR (%)
58. Yeni Bir Ben 23 Kasım 2018 Cuma Reytingleri 1.07 4.79
52. Yeni Bir Ben 22 Kasım 2018 Perşembe Reytingleri 1.17 5.16
56. Yeni Bir Ben 21 Kasım 2018 Çarşamba Reytingleri 1.09 4.89
67. Yeni Bir Ben 20 Kasım 2018 Salı Reytingleri 0.90 4.25
55. Yeni Bir Ben 19 Kasım 2018 Pazartesi Reytingleri 1.12 5.27
59. Yeni Bir Ben 16 Kasım 2018 Cuma Reytingleri 1.03 4.52
68. Yeni Bir Ben 15 Kasım 2018 Perşembe Reytingleri 0.86 4.01
75. Yeni Bir Ben 14 Kasım 2018 Çarşamba Reytingleri 0.82 3.92
68. Yeni Bir Ben 13 Kasım 2018 Salı Reytingleri 0.84 4.32
74. Yeni Bir Ben 12 Kasım 2018 Pazartesi Reytingleri 0.77 4.31
68. Yeni Bir Ben 9 Kasım 2018 Cuma Reytingleri 0.85 4.48

Yeni Bir Ben yarışması Neden Yok bitti mi yayından mı kaldırıldı

Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez’in Sunuculuğunu yapmış olduğu yenilikler yarışması birçok yarışmacıyı programa taşıyarak onların görünümlerini iyileştirmeyi ve farklı bir kişiliğe görünüme kavuşmalarını sağlıyordu. ancak yeni bir Ben programa yeterli reytingleri alamadığı gerekçesiyle Kanal D tarafından rafa kaldırıldı. en son 3 aralık Cuma günü ekrana gelen programda izleyenlerin takip ettiği ve haftanın finali aslında programın finali olarak ekranlara geldi.

Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok niçin yayından kaldırıldı?

Yeni bir ben yarışması 3 aralık 2018 Pazartesi günü var mı yok mu yayınlanacak mı Kanal D yayın akışına baktığımızda programın saatinde farklı bir yayını görüyoruz ve yeni bir ben yarışmasının yayınlanmayacağını kesinleşti. Artık Yeni Bir Ben yarışması yayınlanmayacak. Ancak ilerleyen zamanlarda kanal değiştirir mi bilmiyoruz bekleyip göreceğiz.

Yeni Bir Ben yarışması erken final yaptı yayından kaldırıldı

Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez sunumu ile gerçekleşen yeni bir ben yarışması reytinglerde Umduğunu bulamadığı ve izlenme oranları düşük çıktığı için Kanal D tarafından erken final yapması istendi. Çünkü hem yarışma formatı gereği hem de jüri üyelerinin ünlülerden oluşması program maliyetini oldukça artırıyor. Diğer kanallara göre yeni bir ben yarışmasının Kanal D’ye fazla bir artısının olmaması yani yeterli reytingi alamaması yarışmanın yayından kaldırılması için yeterli göründü.

3 aralık 2018 Kanal D Yeni Bir Ben Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu?

3 aralık Pazartesi günü Yeni Bir Ben Var mı Yok mu? sorusunun cevabı. Yeni Bir Ben cuma günü final yapması sebebiyle artık yayınlanmayacak! Raşit Bağzıbağlı sosyal medya hesabından programın final yaptığını duyurdu!

Yeni Bir Ben yarışması Neden Yok bitti mi yayından mı kaldırıldı?

Kanal D de hafta içi her gün ekrana gelen Yeni Bir Ben yarışması Neden Yok reytinglerden dolayı bitti mi yayından mı kaldırıldı erken final mi yaptı konusunda sizlere bilgilendirmeler yaptık. Sizce yeni bir ben yarışması bitmeli mi final yapmalı mı yoksa devam mı etmeli bu konuda Sizlerin de yorum ve görüşleri çok önemsiyoruz lütfen yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yeni Bir Ben Yarışmacıları Kimler Yeni Gelen Yarışmacılar Resimleri

5 Kasım Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3 Aralık Yeni Bir Ben Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi Oldu? Kanal D (31 Yorum)

  1. Kesinlikle devam etmeli program. Yemek programları artık sıkıcı olmaya başladı. Ayrıca, toplumu zayıflatmaya çalışıyoruz,ama nedense bir tek yemek programları kaldırılmıyor. İnsanlara yemekten başka şeyler de öğretilmeli. Ayrıca yeni bir ben programı sadece kadınlara giyinmeyi değil kadın olmayı öğreten bir program.

  2. Aslında yarışma çok güzel ama yarışmacılar çok zevksiz ve tarz değillerdi.Yarışmacılar şov yapacaklarına giyinselerdi reytinglerde düşmezdi.Tekrar konsun ama yarışmacılar seçici olsun.

  3. ben severek izliyordum yeni bir ben programmi cok üzüldüm bitine insallah yakin bir zamanda tekrardsn baslar

  4. Bende suan cok üzgünüm hiç kaçırmadan izliyordum. Hrıka bir formattı tekrar gelmeli yeni bir ben

  5. Ben başladığı günden beri zevkle izliyordum…bitmesine çok üzüldüm…ne yazık ki güzel programlar hep Reyting kurbanı oluyor…insanlar devamlı yemek ve acılı programlar izlediği için ne yazık ki sizin gibi kaliteli programlar reyting pastasında yerini bulamıyor…ben bu programın tekrar başlamasını çok arzu ederim lütfen bu çağrım dikkate alınsın.

  6. Ben çok üzüldüm ekranda görmeyince kötü oldum hazırlanıp oturuyordum ekran başına bi güzel programı seyrettirmiyorsunuz niye bunu bize yapıyorsunuz psikolojim duzeliyodu seyrederken

  7. Yeni bir ben programını severek izliyordum kalkarsa çok üzülürüm bence devam etmeli..

  8. Moda konusunda bizlere yol gösteren harika bir program. Yayın saati olarak geç, okulların dağılma saatine denk geliyor. Çocukları okuldan almaya anneneler gidiyor, programı yarım bırakmak zorunda kalıyorlar.Daha öğle saatlerinde olmalı benim kanaatimce.Jüri üyelerine gelince, gayet saygılı ve kibarlar. Seviyeli bir moda programı içerik bir parça değiştirilerek devam etmeli bence.Başka moda programı olmaması sizin için avantaj olarak düşünülmeli.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2018