3 Ekim Salı Reyting Sonuçları Klavye Delikanlıları Edho Dolunay Hangisi?

Reytingler her geçen gün daha da zorlaşmaya başladı değerli ziyaretçilerimiz. 3 Ekim Salı günü Reyting Sonuçlarında Klavye Delikanlıları Edho Dolunay gibi dizilerden Hangisi ipi göğüsleyecek birinci kim olacak merak konusu oldu. Bizde 3 ekim günü hangi dizinin daha iyi reyting aldığını kimin birinci olduğunu özellikle yeni dizi Klavye delikanlılarının nasıl bir izlenme oranına ulaştığını sizlere buradan duyuracağız.

Atv de devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi aldığı başarılı reytingler ile geçen haftayı diziler içinde birinci kapatmıştı. Bu hafta da Edhonun birinci olmasını bekliyoruz. Hem Atv için hemde Dizi için oldukça önemli bir gün olan Salı günleri reytinglerde kimselere pay bırakmayan ve reklam gelirlerinin en büyüğüne sahip olan Edho bakalım 3 ekimde ne kadar izlenecek.

Star tv de devam eden Dolunay dizisi de geçen haftayı 2. dizi olarak kapatmıştı reyting mücadelesinde. Yaz ayları boyunca devam eden Dolunay güzel hikayesi sürükleyici senaryosu ile özellikle gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sayesinde star tv de reytinglerde oldukça başarılı gidiyor Bakalım dolunay 3 ekim salı günü ne kadar izlenecek.

Show tv ekranlarında yeni bir dizi başlıyor 3 ekimde adı da Klavye Delikanlıları. Nasıl bir reyting alacağını bizlerde çok merak ediyoruz. 3 ekim salı Klavye Delikanlıları reytinglerini izlenme oranlarını buradan sizlere duyuracağız. Aynı zamanda Klavye Delikanlıları dizisi tuttu mu izlendi mi yorumları için yeni bir içerik oluşturduk. Sizleri o konuya bekliyor ve yeni dizi Klavye Delikanlıları reytingleri hakkında uzunca bilgi ve görüşlerden faydalanmanızı bekliyoruz. Buradan ulaşabilirsiniz >> Klavye Delikanlıları Dizisi

3 Ekim Salı Reyting Sonuçları Klavye Delikanlıları Edho Dolunay Hangisi? olacak sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Resmi sonuçlar açıklanınca Ab total ve abc1 reyting sonuçlarını sizlere duyuracağız aşağıdan.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3 Ekim Salı Reyting Sonuçları Klavye Delikanlıları Edho Dolunay Hangisi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017