3 Haziran Canevim 2. Bölüm Neden Yok? Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanacak

ATV’nin yaz filmi ikinci hafta yan çizdi 3 Haziran Canevim 2. bölüm neden yok yayınlanmıyor ? Büyük reklamlardan sonra yaz ayının değerli günü pazartesi yayınlanması kararlaştırılan Canevim 2. bölüm yayınlanmadı. Peki neden yeni bölüm yok ? Canevim 2. bölüm ne zaman yayınlanacak yeni bölüm hangi gün ?

3 Haziran Canevim 2. Bölüm Neden Yok Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanacak

Canevim yayından kalktı mı bu akşam neden yok ?

Koliba Film’in yapımcısı olduğu Atv’nin yaz filmi ilk bölümü ile tartışmaya başlandı. Türkiye’nin en büyük kanallarından birinde yayına girmesi ve o kadar reklama rağmen aldığı reyting oranları çok düşük geldi. Atv’nin Koliba Film’i acil toplantıya çağırdı. 27 Mayıs pazartesi günü ilk bölümü yayınlanan dizinin reyting sonuçlarını masaya yatırdı. Uzun toplantı sonunda dizinin ilk bölümü aldığı 2,41 reyting ile kanalların bulunduğu premium saat listesinde 23. sırada yer aldı.

Canevim yayından kalktı mı bu akşam neden yok 3 haziran

İlk bölümü ile hayal kırıklığı yaratan dizi 3 haziran Canevim 2. bölüm neden yok yayından kalktı mı ne zaman oynayacak diye sorular gelmeye başladı. Dizinin sürekliliği için ilk bölümünün izlenmesi gerektiği doğrudur. İlk bölümü izlenmeyen dizi sonrasında da reyting alamıyor. Bunun için 3 Haziran Canevim neden ilk bölüm yayınlanıyor sorusuna yanıt vermiş olduk. ilk bölüm tekrarı ile çıkacak reytingler çok önemli olacak.

Canevim 2. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Bu hafta da ilk bölümü verilecek dizinin 2. bölümü için Koliba Film değişiklikler yapacak. Canevim 2. bölüm 10 haziran pazartesi günü yayınlanacak. İlk bölüm tekrarı ve Canevim 2. bölüm reyting sonuçları dizinin yaz ayında devam edip etmemesini gösterecek.

Canevim 3 Haziran Neden Yok Yayından Kalktı Mı ?

Canevim 3 haziran neden yok merak edilen ATV’nin dizisi yayından kaldırıldı mı? Canevim 2. bölüm ne zaman yayınlanacak merak içerisinde bekleyen dizi takipçileri 10 haziran gününe kadar beklemesi gerekecek. Aldığı çok düşük reyting sonuçları ile 23. sırada olan ATV 3 haziran günü ilk bölüm tekrarı ile şoke oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019