3 Kasım Bir Umut Yeter Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi?

3 Kasım Bir Umut Yeter Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? sorusunu merak edenler için hemen yanıtlayalım. 3 Kasımda Bir Umut Yeter dizisi Kanal D de ekrana gelmeyecek. Dizi erken final bile yapmadan yayından kaldırıldı. Yerine İkizler Memocan isimli dizi başladı. Bu konuda detaylar için aşağıdaki konumuza bakabilirsiniz. 3 Kasım Bir Umut Yeter Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? Tıklayın >> Bir Umut Yeter Dizisi Yayından Kaldırıldı (5. Bölümü Görmeden)

Bir Umut Yeter Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? 3 Kasım cumartesi… Kanal D’nin büyük umutlarla başlayan Bir Umut Yeter dizisi istenen reyting başarısını göstermeyince Kanal D dizi hakkında yeni bir karar aldı. Perşembe akşamı yeni bölümü yayınlanan Bir Umut Yeter dizisi gün değişikliğine gitti. Henüz bir bölüm yayınlanmasına rağmen kanal reytinglerini beğenmedi ve hemen dizinin gününü değiştirdi.

Bir Umut Yeter dizisi 3 Kasım cumartesi akşamı yayınlanacak diye beklerken dizinin yeni bölümü artık cumartesi akşamları yayınlanacak. Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın, senaristliğini Melis Civelek’in üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı, Serhat Tutumluer ve Cem Uçan’ın yer aldığı dizi Bir Umut Yeter artık cumartesi akşamları yayınanacak.

Bir Umut Yeter dizisi istenen başarıyı gösteremedi maalesef. Tanıtımlarına gösterilen ilgi kadar dizinin ilk bölümü reyting alamadığı için kanalda gününden kaynaklı olacağını düşünerek dizinin yayın gününde değişikliğe gitti. Cumartesi akşamları yayınlanacak olan Bir Umut Yeter dizisi bu seferde reytinglerde başarı gösteremez ise birkaç bölüm sonra yayından kaldırılabilir. Kanal D yeni dizilere çok fazla şans tanımıyor maalesef. Reytinglerde artış sağlamayan dizileri kısa sürede yayından kaldırarak yerine yeni diziler geliyor.

Kanal D Bir Umut Yeter dizisinin günümü değiştirmekle iyi yaptı aslında. Çünkü diğer kanallarda yayınlanan diziler reytinglerde oldukça başarılı durumda. Bu yüzden yeni gelen bir dizinin perşembe günü reyting sağlaması çok zor. Star TV’de Avlu dizisi, Fox TV’de Bizim Hikaye dizisi, Atv’de Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanıyor.   Bu dizilerin hepsi de reytinglerde üst sıralarda yer alan diziler. Bu yüzden de bu günde başarı sağlayamayan dizi yeni günü olan cumartesi akşamı umarız ki başarılı olur.

Bir Umut Yeter dizisi perşembe akşamı yayın hayatına başlamış, bol tanıtıma rağmen düşük başlangıç yapmıştı. İkinci bölümüyle ekranlara gelecek dizinin artık cumartesi günü yayınlanmasına karar verildi. Bir Umut Yeter yeni gününde yeni bölümüyle cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

Bir Umut Yeter 3 Kasım cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok

En merak edilen sorulardan birisi bu ama hiç şaşırmadık doğrusu. Çünkü Bir Umut Yeter 3 Kasım cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok sorusuna gün değiştirdiği için perşembe günü yayınlanmayacak olan dizimiz yeni bölümü ile 5 Kasım pazartesi günü kanal D de olacak.. 3 Kasım cumartesi yayınlanmayan Bir Umut Yeter 3 Kasım pazartesi final mi yapacak izleyip göreceğiz..

Bir Umut Yeter Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? 3 Kasım cumartesi ekrana gelmeyecek olan dizi yeni bölümü ile 5 KASIM pazartesi günü Kanal D de olacak..  Tıklayın >> Bir Umut Yeter Dizisi Yayından Kaldırıldı (5. Bölümü Görmeden)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3 Kasım Bir Umut Yeter Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? (9 Yorum)

  1. Diziyi neden kaldırdınız, ben ve eşim ço severek izliyorduk. İnan’ın çok üzüldüm. Belki yayınlanan günü değişebilirdi. Hayret yani , çok güzel ve değişik konusu vardı. Lütfen tekrar yayınlansın.. biraz sabır , zamanla değeri anlaşılırdı.

  2. Reyting almadığına inanamiyorm,çok güzel film di ,çerkez dernekleri mi kaldırttı film i lütfen bitirmeyin heyecanla beklediğimiz sezonun en güzel filmi ni

  3. ❤️BİR UMUT YETER❤️DİZİSİ DİZİNİN HEKAYESİN GÖZELİKİ❤️UMUT❤️BEBEKDİ AMA HEKAYENİN AŞKI SEVGİSİ DİZİDE GENİŞ GÖRÜNMÜR DİZİ TEZ TEZ ADIMLAYIR DİZİNİN HEKAYESİ İKİ ANENİN FERYADIN GÖSTERİR AMA BU FERYAD TEZ BİTİR UMUT BEBEK BÖYÜDÜ ANESİ TAPILDI UMUT BEBEKİ YILMAZ GERİ ANESİNİN HAYATINA BEKİŞ ETMEK İSTEYİR ELİFİN UMUT BEBEKE SEVGİSİN HECE SAYIR ÇÜNKÜ ONUN ÜCÜN BİR ANE VAR ODA DERYA DERYA UMUTU DOĞURA BİLER AMA ONA HAYAT VEREN ELİF YILMAZ NE YAPAÇAĞINI BİLMİR UMUT BEBEKİN KARŞISINDA İKİ ANE VAR❤️DERYA ELİF❤️UMUT BEBEK TEK ADIMLAYIR ONU YILMAZ VE ELİFE BEKŞ EDEN HAYAT UMUT BEBEKİ YENİDEN ONLARDAN ALIP GERÇEK ANESİNE BEKŞ EDEÇEK ❤️ELİFİN YILMAZIN KELBİ❤️İKİYE BÖLÜNEÇEK

Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2018