3 Kuşak 1 Cevap Yarışma Programı Neden Bitti Erken Final Yaptı? (Atv)

Bir süre önce başlayan ve oldukça iddialı bir giriş yapmasına rağmen kısa sürede eski gözdeliği biten aldığı düşük reytinglerden sonra erken final kararı alan ATV’nin iddialı programı ‘3 Kuşak 1 Cevap‘ ekranlara veda ediyor! Bu erken final yapmanın nedenini herkes merak ediyor, işte yanıt..

Atv ekranlarında başlayan ve Sunuculuğunu İrfan Kargı’nın üstlendiği farklı ailelerin farklı nesillerini bir araya getirip sorular sorulan ve aslında oldukça eğlenceli olan yapımda 2 aile ve 3 farklı kuşak yarışıyordu ve çok çetin sorular merak içinde sorulup cevaplanıyordu.

3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Atv de izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor herkesi kendisine çekiyordu ama reytingleri umulduğu gibi olmadı. 2017 yılında Haziran ayında yayın hayatına başlayan 3 kuşak 1 cevap programından kötü haber çabuk geldi. Program kısa süre sonra Atv de bitecek. Şimdilik devam ediyor ancak stok birkaç bölüm yayınlandıktan sonra tamamen bitecek ve final yapacak.

3 Kuşak 1 Cevap Yarışma Programı Neden Bitti Erken Final Yaptı? (Atv) Bu yeni Programın bitme sebebi aslında çok açık. Yarışmanın bitiş sebebi ise izlenme oranlarının çok düşük olmasıdır. Yüzde 1 bile reyting alamayan yarışma ekrana veda etti. 3 Kuşak 1 Cevap Yarışma Programı başka kanala geçer mi transfer olur mu? Hiç sanmıyorum çünkü çok kötü reytingler aldı aşağıda gördüğünüz gibi..

3 Kuşak 1 Cevap Yarışma Programı Neden Bitti Erken Final oldu konusuna cevap verdik. Yakında 3 Kuşak 1 Cevap Yarışması varmı yokmu neden yayınlanmıyor soruları da sorulacaktır. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle program hakkındaki fikirlerinizi yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017