3 Kuşak 1 Cevap Yarışmacıları Videosu Kim Ne Kazandı 24 Temmuz Pazartesi

Atv ekranlarında başlayan ve oldukça hareketli bir yarışma programı olan 3 Kuşak 1 Cevap Yarışmacıları Videosu Kim Ne Kazandı 24 Temmuz Pazartesi günü yaşananların kısa videolarını ve fragmanını sizler için bu sayfaya ekleyeceğiz. Her bölümü ile merak edilen bir yapım olan 3 Kuşak 1 Cevap yarışma videosu burada..

3 Kuşak 1 Cevap 24 Temmuz günü kimler yarıştı neler oldu neler yaşandı hepsini sizler için derleyip sunacağız. İrfan Kangı‘nın sunumuyla devam eden 3 kuşak bir cevapta tüm kuşakların bilgisini test edip bilgilerinin yanı sıra birlikte hareket edebilmeleri de çok önemli, bu güzel ve eğlenceli yarışma programı 24 Temmuz pazartesi Atv de ekrana gelecek.

Atv de tüm aile ekran başına sloganıyla başlayan 2 aile ve 3 farklı kuşaktan oluşan yarışmacılar hem izleyenleri heyecanlandırıyor hemde kendileri kazanıyor… Tüm aileler daha çok para kazanmak için kendi kuşağının bilmediği yada yaşamadığı soruları cevaplamak zorundalar. Hangi aile yanlış cevap verirse, diğer aile paraları topluyor. Yarışmanın sonunda ise en çok parayı toplayan aile, yarışmanın galibi olup kazandığı parayı ödül olarak alıyor.

3 Kuşak 1 Cevap Yarışmacıları Videosu Kim Ne Kazandı 24 Temmuz Pazartesi günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde 3 Kuşak 1 Cevap Yarışmasına katılmak istiyorsanız Atv de izlediğiniz yarışma için YARIŞMA BAŞVURU FORMU burada.. Sizleri de bekliyoruz yarışmaya.. 3 Kuşak 1 Cevap Yarışma videosu 24 Temmuz pazartesi gecesi eklenecektir..

https://www.youtube.com/watch?v=iSMaoVLGrbE

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.