3 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Dizi Tv Sıralaması

Her cumartesi olduğu gibi hafta sonu izlenme oranları yine merak ediliyor. Özellikle yeni başlayan dizi Adı Zehra ilk hafta performansı ile şaşırtmıştı. Bakalım bu hafta neler olacak. 3 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Dizi Tv Sıralaması ile ekranda ne var ne yok sizler için sıralayacağız. Öncesinde bir analiz yaparak haftaya göz atalım birlikte.

Her hafta bir garip oluyor cumartesi reytingleri. 3 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Adı Zehra Survivor Yeni gelin Gülizar gibi diziler yarışacak. 3 Mart Cumartesi günü reyting sonuçlarında ön plana çıkan dizileri Öncelikle tanıtmak istiyorum. Show TV’de yeni Gelin dizisi Fox TV’de çiçeği burnunda Adı Zehra dizisi TV8 de Survivor 2018 Star TV’de Fazilet Hanım ve kızları TRT 1’de kalk gidelim ve ATV kanalında Bahtiyar Ölmez ile Kanal D de Gülizar gibi diziler yer alacak. SON REYTİNG SONUÇLARI İÇİN Tıklayın

Bunlara alternatif olarak FOX TV’de gece yarısı TolgShow’un yayınlanmasını bekliyoruz. Ancak Fox TV adı Zehra dizisinin 2. kez yayınlayıp tolgshowu önceki gün Afrinde şehit olan askerlerimiz için Bu akşam yayınlamaya da bilir. 3 Mart 2018 cumartesi reytingleri de yeni dizilerden birisi olan FOX TV’de ilk ikinci ile ekrana gelen adı Zehra dizisi ekrana gelecek ve ne kadarlık bir reyting alacak oldukça merak ediliyor.

3 Mart cumartesi reyting sonuçlarında en çok ne takip edilir ne kadar reyting aldı diziler, merak edilen en birinci dizi Şüphesiz adı Zehra dizisi olacak. çünkü uzun süredir fragmanları dönen adı Zehra dizisinin Kalbimdeki Deniz dizisinin yerine FOX TV’de yayınlanması izleyiciden bir miktar tepki alsa da ikinci hafta reyting sonuçları merakla bekleniyor.

Show TV’de yayınlanan ve her an her hafta iyi reytingler alan Yeni Gelin dizisi Geçen hafta Survivor’dan sonra 2. sırada yer almıştı. Bu hafta da 7 oranına yakın Total reyting ile 2. sırada yer almasını bekliyoruz. Yalnız Yeni Gelin dizisinin reytingleri özellikle Survivor 2018 başladıktan sonra bir hayli düştü. Ancak yeni dizi olan adı Zehra’nın komedi içerikli olmaması nedeniyle Yeni Gelin dizisinden reyting alamayacağını düşünüyoruz.

3 Mart Cumartesi günü reyting sonuçlarında en önemli etkenlerden birisi de geçen haftanın birincilerinden  olan TV8 ekranlarında ki Survivor 2018 ise oldukça iyi devam ediyor. Bu haftada Romanya Türkiye mücadelesinin rövanşı var Tv8 de.. Yayınlandığı her gün ya 1. ya da 2. olan Survivor bakalım 3 Mart 2018 cumartesi günü nasıl bir reyting alacak Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8 ekranlarında Nasıl bir reyting alacak merak ediliyor.

Atv’de ekrana gelen Bahtiyar Ölmez dizisi ise 4 oranına yakın reyting oranını korumaya devam etse de reytinglerde bir Hayli düşmeye başladı. Bir süre sonra Bahtiyar Ölmez dizisinin final haberleri çıkmaya başlayabilir Çünkü reytingler her hafta yeni dizilerin çıkmasıyla gittikçe düşmeye başladı.

Star TV’de devam eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ise geçen haftalarda ki iyi reytingini korumaya ve 5 civarında reyting almaya devam edecektir. 2. sezonuyla geçen yıldan daha başarılı olduğunu gördüğümüz Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 3 Mart cumartesi reytinglerinde kaçıncı sırada yer alacak sizde tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarındaki kalk gidelim dizisi de 3 Mart 2018 cumartesi günü ne kadar bir reyting alacak TRT 1’de Geçen hafta oldukça düşen ve 19. sırada yer alan kalk gidelim dizisi bu hafta da düşmeye başlarsa bir süre sonra erken final haberini alabiliriz. Erken final korkusu yaşayan ve gelecek hafta biteceği konuşulan Gülizar dizisi de merak edilen bir başka dizi oldu 3 Mart Cumartesi reyting oranlarında..

Sonuç olarak 3 Mart 2018 cumartesi günü reyting oranlarını sizlere bu sayfadan duyuracağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak 3 Mart cumartesi günü hangi dizi ne kadarlık bir reyting alacak yeni başlayan dizi adı Zehra reytinglerde kaçıncı sırada yer alacak Survivor ve yeni gelin dizilerinin tahmini reyting oranlarını aşağı yazabilirsiniz Şimdiden teşekkür ederiz. Yeni reytingler yayınlanana kadar geçen haftayı paylaşıyoruz, resmi sonuçlar gelince anında güncellenmektedir.. YENİ REYTİNG SONUÇLARI

3 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları TOTAL


24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting ANALİZİ: Survivor büyük bir mücadeleye sahne olan Romanya Türkiye maçının yoğun ilgi görmesi ile birinci olup 10 üzerinde total reyting aldı. Onu takip eden Yeni Gelin 6 oranında reyting alırken asıl merak edilen ADI Zehra DİZİSİ 4.33 reyting ile 8. sırada yer alabildi. Gülizar ise 14. sırada yer bulabildi. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

3 Mart 2018 Cumartesi Reyting ANALİZİ: Bu hafta değişen ve gelişen tek dizi Adı Zehra oldu, gecen hafta 8. olan dizi bu hafta 5. sıraya yükseldi. Bahtiyar ölmez dizisi de düşmeye başlarken yükselen bir diğer dizi de Kalk Gidelim oldu Trt1 de.. Tolg Show da gecen haftanın yarısı kadar reyting aldı ve büyük bir düşüş gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Dizi Tv Sıralaması (33 Yorum)

  1. Yeni gelin çok eğlenceli bir dizi Survivor takipcisiyim bı cumartesi günleri izlemiom yeni gelin izliom survivorun pazar tekrarını izliom

  2. adi zehra harika bir dizi zeynep çamci alican yücesoy ve butun kadro muhtesem izlenmeye deger bir dizi umarim reyting kurbani olmaz…

  3. Adi:Zehra iyi reyting almali bence.cok begendim tekrar bolumunu iki kes izledim ve sabirsizlikla yeni bolumu bekliyorum.
    Başarilar ADI:ZEHRA

Eklenme Tarihi: 3 Mart 2018