3 Mayıs Kızım Dizisi 29.-30. bölüm özeti fragmanı tüyoları.

3 Mayıs Kızım Dizisi 29.-30. bölüm özeti fragmanı tüyoları.

Kızım dizisi konusu nedir?

Kızım dizisi bir baba ve kızının hikayesidir. Bir babanın kızı için neler yapabileceği nelerden vazgeçebileceğinin bir öyküsüdür. Kızım dizisinde kız arkadaşından ayrılan bir dolandırıcı baba olan Demir Göktürk kız arkadaşından ayrılırken onun hamile kaldığından haberi olmaz. Öykü doğar ve annesi onu teyzesine bırakıp çekip gider. Öykü unutkanlık rahatsızlığına yakalanmıştır ve her geçen gün her şeyi yavaş yavaş unutmaya başlamıştır. Teyzesi ise bir gün Öykü’ye babasının kaldığı yerin adresini verir ve ona artık bakacak gücünün kalmadığını yazan bir mektup bırakır. Öykü bakım yurduna yolunu tutmak yerine babasını aramaya koyulur.

Babası bir dolandırıcı olan bu tatlı kızın dramı babasının hapse girmesi ile zor bir durum alır. Hapisten çıktıktan sonra kızı ile ilgilenip dolandırıcılık hırsızlık işlerini bırakmaya çalışır; bu sıra da bir kadına aşık olur ve bu üçlünün hem dramatik hemde komedi ile dolu öyküsü başlar. Demir kızını biraz daha hayatta tutabilmek için olağan üstü bir mücadele verecektir.

Kızım dizisi 30. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları haberimizin devamında…

Kızım Dizisi 29. bölüm özeti. 

Demir ve Candan Ayrılacak mı? 30. bölümde Demir Öykü, Candan ve Sevgiyi kurtaracak mı? haberimizin devamında…

Demir, Cemal ve Uğur’ un neşeli halleri ve Öykünün mutlu halleri gözlerden kaçmıyor. Geçtiğimiz bölümlerin tam aksine gelecek bölümde dizide bahar rüzgarları esiyor gibi görünüyor.  Bu bölümde Öykünün babası Demir maddi yönden zor anlar yaşar Öykü’ün eksiklerini gideremez. Bu durumda Cemal Öykü’nün eksiklerini gidermek için elini cebine atar. Bu arada Demir Candan’ı sürekli telefonla arar ama Candan Telefonlara cevap vermez. Bu arada Uğurda Cemalin Öyküye Aldığı ihtiyaçlarını hangi parayla aldığını sorar Cemal de pek bilgi verecek gibi değildir. Cemal’in harcadığı paraların hapishaneden Arif diye bir arkadaşının yardım ettiğini söyler. Öykü ise Cemal amcasının aldığı hediyelerle çok mutludur.

Candan yolda Öykü ve Cemal’le karşılaşıyor. Öykü’yle başbaşa konuşmak istiyor. Evden ayrılacağını öyküye söyleyen Candan Öyküyü çok üzüyor. Ama hergün geleceğini söyleyerek Öykü’yü ikna ediyor.

Evde buluşan ekibe Öykü, Cemal amcasının aldığı montu çantasını ve kıyafetlerini gösteriyor. Ve babasına Candan’la konuştuklarını anlatıyor. Candanın evden ayrılacağını söylüyor.Demir bu sırada evini yakan Ahmet’i bulmak için elinden geleni yapmaktadır. Çünkü kızı Öykünün tehlikede olduğunu düşünür. Ahmet’i bulup kendi elleriyle cezasını kesmeyi planlar. Uğur ve Cemalide bu plana dahil eder ancak elini kana bulamayacağına söz verir Demir.30. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları haberimizin devamında…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cemal’i ziyaret eden Arif’in adamı Cemal’i tehdit ederek ifadesini düzeltmesini ister. Düzeltmediği taktirde tüm anahtarları ve paraları iade etmesini ister.

Bu sırada Demir Candan’ın yanına gider ve onu eve dönmesi için ikna etmeye çalışır. Ancak Candan’ın ikna olmaya pek niyeti yoktur. Demiri geri döndürür. Demir eve gittiğinde Öykü’nün kabus gördüğünü görerek onun yanına gider öykü rüyasında evlerinin yandığının kabusunu görerek sayıklıyordur. Demir bu sırada Öykü’yü uyandırarak yazın gidecekleri tatilden bahseder ve öyküyü teselli eder.

Cemal karakola ifadesini değiştirmek için karakola gider. Onu vuranın Ahmet olmadığını söyleyerek ifadesini değiştirir. Ve arkadaşlarını da onun yanılttığını söyler. Onu vuranın da kim olduğunu bilmediğini söyler.30. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları haberimizin devamında…

Cemal bu durumu Uğur ve Demir’e anlatır. Bunu duyan Uğur ilk başta çok sinirlenir. Muhtemelen Ahmet Arifin buyuk bir pis işini yapacak o yüzden Cemal’den böyle bir şey istedi. Bu durumda plan yapan 3 lü bu durumu lehine çevirmeye bakarlar.

Cemal eski hapishane arkadasının yanına giderek ona Ahmet Güngör ün nerede olduğunu sorar. Salih ise gerekli bilgiyi verir Ahmet Güngör’ün  neyin peşinde olduğunu öğrenir.  Cemal , Uğur ve Demir Arif ve Ahmet Güngör için onları polise yakalanmaları için plan yaparlar.

Gece yarısı Ahmet Güngör Önderliğinde Arifin yönettiği Büyük bir Sevkiyat işinde bizim 3 lü onları polisle buluşturmaya hazırlanır. Sevgi’ den da akşam Öykü ile ilgilenmesi için rica ederler Sevgide Candan’ı ikna ederek beraber Uğur’lara gitmeye karar verirler.30. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları haberimizin devamında…

Akşam planlarını uygulamak için yola çıkan Demir, Cemal ve Uğur yola çıkar. Ahmet’in yakalanması için planlarını uygulamaya başlarlar. Faik’in yönettiği sevkiyat  başlamıştır. Ahmet’de olay yerine gelmiştir. Demir, Cemal ve Uğur uzaktan izleyerek haber verdikleri polislerin gelmelerini beklerler. Bu sırada baskın yiyeceklerini anlayan Ahmet ve adamları kaçmaya başlarlar. Bizim üçlü de onların peşine düşerler. Bu esnada da Demir ile Ahmet göz göze gelir. Ahmet adamlarına Demir’in sevdiklerinin kaldırılması için talimat verir. Bunu telefon ile Demir’e söyler. Paniğe kapılan Demir Ahmet’in peşini bırakarak eve doğru yönlerini değiştirirler. Sevgi, Candan ve Öykü’ye bir şey yapacaklarından çok korkarlar. Ama ne yazık ki eve gittikleri zaman Öykü, Candan ve Sevgi’yi bulamazlar Ahmet’in Adamları gelip onları evden almış kaçırmışlardır.

Kızım dizisi 30. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları..
Demir Ahmet ve adamları tarafından kaçırılan Öykü , Sevgi ve Candan’ı kurtarabilecekler mi?

Tv 8 in sevilen dizisi Kızım da 30. bölümde yaşanacakları sizler için analiz ettik.
Ahmet ve adamlarını polise yakalatma planları suya düşen Cemal, Demir ve Uğur bu sefer kaçırılan Öykü, Candan ve Secgi için plan yapacaklardır. Bu durum karşısında ise çok sinirlenip muhtemelen gözlerini karartıp onları bulmak için ellerinden geleni yapacaklardır. tahminimizce 29. bölümdeki mutluluk tablosu dışında bu bölümde birileri yaralanacak.. Bu bölümde hastane ve hapishane sahnelerini muhtemelen göreceğiz. Çünkü sevdiklerini kurtarmak için tehlikeli adamların üzerine üzerine gideceklerdir Uğur, Demir ve Cemal. Kızım dizisi 30. bölümde Demir Cemal ve Uğur büyük olasılık Öykü Sevgi ve Candan’ı kurtaracaktır tabi bu hiç de öyle kolay olmayacaktır. Tv8 ekranlarında 3 mayıs günü hep beraber göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019