3 Nisan 2018 Salı Reytingleri Kadın Eşkıya Mehmet Fatih Ufak Tefek Cinayetler

3 Nisan 2018 salı akşamında televizyonda yayınlanacak olan diziler hangileri Reyting sonuçlarına nasıl etkileyecek Mehmet bir Cihan Fatih’i ve Kadın dizisi arasındaki rekabet Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini nasıl etkileyecek? TRT1 ekranlarında Şampiyonlar Ligi maçı TV8 de kardeşim benim filmi ve Show TV’deki Sağ Salim filmi ile Star TV’deki ufak tefek cinayetler dizisi bugünün ekran yüzleri oldular.

3 Nisan 2018 Salı akşamı reyting sonuçları nasıl olacak kısaca bir analiz yapmak istiyorum. Geçen hafta ilk sırada tamamlayan kadın dizisi 3 Nisan Salı akşamı da büyük ihtimal reytinglerde 1. olacaktır. Geçen hafta 2. sırada yer alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3 Nisan reytinglerinde de yine ikinci sıradaki yerini koruyacak gibi görünüyor. ancak Kanal D salı günlerinde oldukça iddialı devam ediyor.

3 Nisan Salı günü reytinglerinde Mehmet bir Cihan Fatih’i yeni bölümü ile ekrana gelecek. Kanal D 3 Nisan reyting sonuçlarında bakalım ilerleme kaydedecek mi izleyip göreceğiz. Star TV’de ekrana gelen ufak tefek cinayetler Geçen hafta büyük bir düşüş yaşamıştı, bu hafta kaçıncı sırada yer alacak merakla bekleniyor ufak tefek cinayetler dizisi reyting sonuçlarında sizce kaçıncı olur?

3 Nisan 2018 reyting sonuçlarında Sağ Salim filmi Show TV’de kardeşim benim filmi de tv8’de Türk sineması severlerle buluşacak. Ancak dizilerin yanında sinema filmlerinin çok izleyeni olmuyor ve bu yüzden bu kanallar ilk ona bile girmekte zorluk yaşayacak gibi görünüyor. Ancak Juventus ve Real Madrid arasındaki Şampiyonlar Ligi maçı TRT 1’de oldukça iyi bir reyting kazandırabilir.


3 Nisan reyting sonuçlarına Salı günü en fazla hangi dizi izlendi kadın dizisi yine birinci olmaya devam edecek mi Sizlere bu sayfadan duyuracağız. 3 Nisan salı Reyting sonuçlarına 4 Nisan Çarşamba günü saat onda resmi kuruluşun açıklamasının hemen ardından sizlerle paylaşacağız Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz teşekkürler. İşte bu günün dizi ve programları:

1. Kadın / Fox TV
2. Mehmed Bir Cihan Fatihi / Kanal D
3. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / ATV
4. Ufak Tefek Cinayetler / Star TV
5. Juventus – Real Madrid Şampiyonlar Ligi Maçı / TRT 1
6. Sağ Salim / Show TV
Diğer Programlar
Elif / Kanal 7
Kardeşim Benim / TV 8

3 Nisan salı Reyting sonuçları 3 Nisan 2018 salı Reyting sonuçları hangi dizi kaçıncı sırada yer alacak? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2018