3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Meryem Hayat Sırları

3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş yine favori dizi. Hayat Sırları ise son bölümleri ile ekrana geliyor, 2 hafta sonra final yapacağı açıklandı. 3 Ocak 2018 Çarşamba Reytinglerde Meryem Hayat Sırları ve Diriliş Ertuğrul, bu dizilerin mücadelesine sahne olacak çarşamba reytingleri. Çarşamba akşamları hızlı bir reyting yarışı ve mücadelesi izleyeceğiz. Ancak öncelikle belirtelim ki Dirilişin gününde diğer dizilerin şansı çok azalıyor.. 10 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları 

Her hafta yeni dizilerin dahil olduğu mücadelede 3 Ocak 2018 çarşamba Hayat Sırları isimli dizi de 8. bölümü ile ekrana gelecek Star tv de.. Meryem Dizisinin Savaş ve Meryemi yeni bölümde aşklarını açıktan yaşarken Diriliş Ertuğrul izlemeyenlerin tercihi olmaya devam ederek 5 civarındaki reytingini korumak istiyor.

3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları ve izlenme oranlarında en belirgin 3 dizi var.. Diriliş Ertuğrul Hayat Sırları ve Meryem. Bunun dışında da diziler var ancak geçen hafta final yapan Fox dizilerinden 309 un boşluğu çok hissedilecek gibi görünüyor. Fox tv de Nerdesin Birader dizisi de erken final yaptı.. Ama reyting yarışlarında Trt1 de Diriliş Ertuğrul büyük bir üstünlük kurdu ve tartışmasız liderliğini hatta hafta birinciliğini devam ettiriyor.

3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş  Hayat Sırları Meryem dizileri mücadele edecek.

Seven Ne yapmaz erken final yapınca Atv yerine bu hafta Kim milyoner olmak isteri koydu. Atv yakında maçlardan dolayı yeni bölümü ile dizileri yayınlaması zor olacağı için dizi koymayı düşünmüyor çarşamba günlerine.

3 Ocak 2018 Çarşamba Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Niyazi Gül Dörtnala – Tv8
2- Kim Milyoner Olmak İster – ATV
3- Hayat Sırları – Star TV
4- Meryem – Kanal D
5- Diriliş Ertuğrul (Yeni Bölüm) – TRT 1
6- Güldür Güldür Show – Show TV

Meryem dizisi de 3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarında beklediği reytingi almaya çalışacak. Ancak yeni dizi Hayat Sırları en çok onu sarsabilir. Star tv de Hayat Sırları dizisi de bu gidişle yakında erken final olacak. 3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Diriliş Hayat Sırları Meryem dizilerinden bakalım sıralama nasıl oluşacak.

3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları konumuzu her hafta güncel tutacağız. Yeni dizi ve konuları içerik olarak buraya ekleyip sırası ile her hafta bu içeriğe çarşamba günleri güncel içerikler gireceğiz.

3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları 3 Ocak 2018 çarşamba Bugün Ne İzleyeceksiniz AB VE TOTAL REYTİNG AŞAĞIDA GÜNCELLENDİ.

3 Ocak 2018 Çarşamba TOTAL Reyting Sonuçları

 

3 Ocak 2018 Çarşamba AB Reyting Sonuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Meryem Hayat Sırları (9 Yorum)

  1. Allahım dizilerin sahi geldi sen anlat Karadeniz 100 adamdan 35 bu diziyi izlemiş butov reytingleri alt üst etti sözü de çukuru da Diriliş kecdi

  2. Meryem bence lider cün kü izleniyordu onu marş dizi tetik lerden ara suda iyi ben de işalah bitmez dirilişi de geride bırak ri meryemm

Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2018