3 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Ezgi Serhat Duygu Semih Gülen Videosu Tekrarı

Fox tv de 1 ocakta başlayan Yaparsın Aşkım yarışması çok sevildi çok tutuldu. Diğer dizilerde yılbaşı tatilinde olunca tüm seyirci izlenecek tek program olarak Yaparsın Aşkıma kitlendi. Oldukça güzel seviyeli bir programın ardından yeni bölümde merak edilmeye başlandı. 3 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Ezgi Serhat Duygu Semih Gülen Videosu Tekrarını dizihaberi.tv den izleyebilirsiniz.

3 Ocak Yaparsın Aşkımda en önemli yarış alanlarından birisi Eşiniz kaç acı biber yiyebilir? sorusuna Ya da kaç basket atabilir? gibi oldukça sporcu işi bir alana hazırlıklı mı? Peki sırtında eşi varken kaç şınav çekebilir? gibi ilginç sorular eşliğinde yapılan yarışmalar amansızca sürüyor ve 3 Ocak Yaparsın Aşkımda 2 finalist araba için mücadele ediyor.

Yaparsın Aşkımda insanları gaza getiren bişeyler var. İlker Ayrıkın başarılı sunumu ile daha önce ben bilmem eşim bilir tarzının benzeri Fox tv de 3 Ocak Yaparsın Aşkımda devam ediyor. Eşlerin kıyasıya yarıştığı ve eşini daha iyi tanıyanın, en doğru tahminle oyunu en iyi oynayan çiftin arabaya bir adım daha yaklaşacağı macera dolu bir bölüm sonunda tek kazanan oluyor, günün sonunda arabanın sahibi belli oluyor.

3 Ocak 2018 Çarşamba Yaparsın Aşkım yine izleyiciyi kahkahaya boğarken yarışmacıları da oldukça eğlendirecek. Bu arada belirtmekte fayda var.Birçok ülkede reyting rekorları kıran yabancı asıllı bir yarışmaymış Yaparsın aşkım. Orjinali My Man Can olan ve bir çok ülkede yayınlanan yarışma şimdi yeniden Türkiye’de. Üstelik İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla…

3 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Ezgi Serhat, Duygu Semih, Gülen İskender, Murat ve Nurcan oldular.. Tekrar videolarını yarışmadan hemen sonra buraya ekleyeceğiz. Rekabet, eğlence, yarışma ve sıfır model bir araba! Hepsi, Yaparsın Aşkım’da sizleri bekliyor. Yarışmaya Başvuru yapmak ister misiniz? O halde Tıklayın >>  Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

3 Ocak Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Ezgi Serhat Duygu Semih Gülen Videosu Tekrarı buraya eklenecektir.

3 Ocak 2018 Çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Ezgi Serhat, Duygu Semih, Gülen İskender, Murat ve Nurcan bakalım nasıl bir yarışma yapacak ve arabayı kim kazanacak.. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.