3 Şubat 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

Trt1 de Elimi Bırakma dizisi 3 Şubatta geç yayınlanabilir. Trt1 de 3 Şubat pazar akşamı Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayını olacak. Cumhurbaşkanı  Erdoğan ile canlı yayın ne zaman sonlanırsa Elimi Bırakma dizisi yeni bölümü ozaman yayınlacak.

TRT 1 ekranlarında devam eden ve pazar akşamları yayınlanan elimi bırakma dizisi bu hafta ekrana ara veriyor. 3 şubat 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? sorusuna hemen yanıt verelim. TRT 1’de sevilen dizi elimi bırakma 3 şubat Pazar günü yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek yani yayınlanmayacak. Yani bu hafta Elimi bırakma dizisinin yeni bölümü olmayacak.

3 şubat 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Daha öncede birçok dizinin 3 hafta ara verdiği bu dönemde reklam verenlerin kanallar ile sözleşmelerini yenileyecek olmalarından dolayı yapımcı firmalar ile kanalları arasındaki anlaşma gereği 3 hafta diziler ekrana gelmeyecekti. ancak TRT dizileri bundan etkilenmedi fakat yeni yıl araya girdiği için oyuncuların tatil istekleri göz önünde bulundurularak izin verildiği ve bu nedenle yeni bölümlerini çekimleri gecikti. Elimi bırakma dizisi 3 şubat Pazar günü bu yüzden yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek.

3 şubat 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? sorusuna bir kez daha yanıt vermek istiyorum. dizinin yeni bölümü başında verilen paradan dolayı yetiştirilmediği için bir sonraki hafta Yani 3 şubat Pazar günü dizimiz kaldığı yerden devam edecek. 3 şubat Pazar günü elimi bırakma dizisi yeni bölümüyle TRT 1’de ekrana gelmeyecek. dizinin yeni bölümü 1 hafta sonra 10 şubat 2019 pazar günü kaldığı yerden devam edecek. 3 şubat 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? sorusuna cevap verdik buradan aşağısı daha önce elimi bırakma dizisinin neden yayınlanmadı konusu ile ilgilidir Bilgilerinize sunulur.

Kurban bayramı dolayısı ile bir çok dizi ekrana bir hafta ara verdi. Pazar akşamları Trt 1 ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen dizilerden birisi olan ve çok iyi reytingler alan Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? Pazar günü diye merak edenlere kısaca bilgi verelim.

Elimi Bırakma dizisi pazar akşamları Trt1 de ekrana geliyor. Kurban Bayramı nedeniyle dizi bir hafta ara verecek mi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? 26 Ağustos Pazar günü ne olacak diye merak edenlere kısaca bilgi verelim. Bu hafta dizi 5. bölümü ile ekrana geldi. 26 Ağustos günü de 6. Bölümü ile yayınlanacak Elimi bırakma dizisi..

Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? 26 Ağustos Pazar dizi olacak mı?

Elimi Bırakma dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor

Trt1 ekranlarındaki sevilen diziden henüz resmi bir açıklama gelmedi. Genelde Trt1 reyting kaygısı olmadan dizileri ekran getirdiği için bayram günlerine de denk gelmeyen Elimi Bırakma dizisi büyük bir değişiklik olmazsa 26 Ağustos pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek. Elimi Bırakma dizisi neden yok yayınlanmıyor sorularını merak edenlere yazalım hemen..

Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? gibi meraklı soruları soranlara da böylece yanıt vermiş olduk. Dizi her hafta pazar akşamları yayınlanmaya ve yeni sezonda da kaldığı yerden ekrana gelmeye devam edecek. Elimi Bırakma Var mı Yok mu olacak mı olmayacak mı diye merak edenlere cevap vermiş olduk..

Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı

Sizce Elimi bırakma dizisi nasıl sevdiniz mi izliyor musunuz, gelecek vaad eden bir dizi mi yoksa sadece yaz aylarında kalır etkisi diyeceğiniz bir dizi mi? Bu konuda samimi görüşlerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.. Elimi bırakma dizisi  son fragmanı videosu:

6 Ocak 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? sorusuna bir kez daha yanıt vermek istiyorum. dizinin yeni bölümü başında verilen paradan dolayı yetiştirilmediği için bir sonraki hafta Yani 13 Ocak Pazar günü dizimiz kaldığı yerden devam edecek. 6 Ocak Pazar günü elimi bırakma dizisi yeni bölümüyle TRT 1’de ekrana gelmeyecek. dizinin yeni bölümü 1 hafta sonra 13 Ocak 2019 pazar günü kaldığı yerden devam edecek. 6 Ocak 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? sorusuna cevap verdik..

TRT 1 ekranlarında devam eden ve pazar akşamları yayınlanan elimi bırakma dizisi bu hafta ekrana ara veriyor. 3 şubat 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? sorusuna hemen yanıt verelim. TRT 1’de sevilen dizi elimi bırakma 3 şubat Pazar günü yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek yani yayınlanmayacak. Yani bu hafta Elimi bırakma dizisinin yeni bölümü olmayacak.

3 şubat 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3 Şubat 2019 Pazar Elimi Bırakma Var mı Yok mu Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? (7 Yorum)

  1. Muhteşem bir dizi bence sezonda devam etmesi gerekir çok başarılı Pazar günlerini büyük bir heyecanla bekliyoruz

  2. Muhteşem bir dizi bence sezonda devam etmesi gerekir çok başarılı Pazar günlerini büyük bir heyecanla bekliyoruz

Eklenme Tarihi: 3 Şubat 2019